Sprawdź nas też tutaj

News

Uliczny raper zagra na 42. urodzinach Tedego

Kolejne zaskakujące wieści z wytwórni Wielkie Joł.

Opublikowany

 

Wytwórnia Wielkie Joł właśnie ogłosiła kolejnego gościa, który zagra na tegorocznej imprezie urodzinowej Tedego. – To może być dla niektórych mocne zaskoczenie! – informuje wytwórnia. Kolejnym gościem, który zagra w Mielnie jest szczeciński raper Major SPZ, czyli Major z ekipy Specnaz.

Przypomnijmy, że to już trzeci po Wac Toja i Bonsonie raper niezwiązany z NWJ, który wystąpi na tym wydarzeniu i jak zapowiada Wielkie Joł to jeszcze nie koniec, bo kolejni goście będą ogłaszani w nadchodzących dniach.

Imprezy urodzinowe Tedego w Mielnie mają wieloletnią tradycję. Przez niespełna 10 lat odbywały się w mieleńskim klubie Bajka, by finalnie przenieść się do większego lokalu, czyli koszalińskiego amfiteatru. Teraz, gdy ten jest w remoncie Ekipa NWJ postanowiła zaprosić fanów ponownie do Mielna. Przy współpracy z Centrum Kultury w Mielnie i FreshNDope koncert urodzinowy Tedego „Ostatnie Mielno” odbędzie się na Stadionie Miejskim.

Wszyscy Ci, którzy byli kiedykolwiek na Urodzinach Tedego wiedzą, że Mielno w te dni tętni rapem. Wszystko ma jednak swój kres – Mielno zmienia charakter na zdecydowanie mniej imprezowy, więc wszystko wskazuje na to, że to ostatnie takie wydarzenie w tym miejscu. Jeżeli zatem zastanawialiście się kiedyś nad wzięciem udziału w tej imprezie to być może jest to ostatnia szansa. Bilety można zakupić na stronie Ticketos.pl

Przez te lata na koncertach pojawiło się kilka kolejnych fal słuchaczy, ale są i tacy, którzy nie opuścili żadnych urodzin i teraz przyjeżdżają już z nastoletnimi dziećmi. Dołączcie do nas, bo Wszyscy Jesteśmy NWJ! – dodaje Tede.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
XDDDD
2 lat temu

major jest tylko jeden SUCHODOLSKI

TWOJA STARA
2 lat temu
Reply to  XDDDD

major to jest kajor

...
2 lat temu

19:41

sprawiedliwosc 1
2 lat temu

ja pierdole major byl zawsze wporzadku , prawdziwy itp. ale to co odpierdala od kilku miesiecy to frajernia po calaosci a urodziny wieprza to ukoronowanie drogi od gangstera do frajera 🙁

Gruby Śmieć
2 lat temu

Ty kurwa akurat bedziesz mowic kto jest gangsterem a kto nie. Oko sprawiedliwosci.

głos rozsądku
2 lat temu

Frajernia bo próbuje się odnaleźć w innej stylistyce? Kurwa co za kretyn. U Tedego grało chociaźby JWP więc mnie to nie dziwi.

Popularne