GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

UNIQAT. Powiew świeżości z oldschoolowym sznytem

„Szeregowce” to pierwszy singiel klasycznego duetu raper i producent.

Opublikowany

 

UNIQAT to duet, który tworzą producent Luxon, znany z współpracy między innymi z Pro8bl3mem czy DJ Premierem oraz raper Waha, wcześniej udzielający się w składzie Pal Secam. Zespół zadebiutował właśnie na scenie muzycznej swoim pierwszym singlem „Szeregowce”.

Mocny, hipnotyzujący wokal i surowy, ale melodyjny bit to z pewnością wyróżniki tego utworu. Singiel „Szeregowce” promuje również futurystyczny klip. Obrazek utrzymany został w neo-noir’owym stylu został przygotowany przez Letemknow Sequence i Dwa Siedem Studio.

UNIQAT jest artystą kontraktowym w Warner Music Poland.





24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
literatka
1 miesiąc temu

Jaki powiew świeżości skoro wszystko już w polskim i zagranicznym rapie już było? Nikt już na nic nowego w rapie nie wpadnie, ta muzyka zjada własny ogon a wszystkie możliwe patenty zostały już wykorzystane i zostaje wyłącznie powielanie tego co było.

Fredas
1 miesiąc temu
Reply to  literatka

Nie no w Ameryce pewnie jeszcze na coś wpadną kiedyś ale polskie dukacze i tak będą zajęci kserowaniem tego co wypuścili w usa 15 lat temu i będą nazywać to przełomem.

Zack Allack
1 miesiąc temu
Reply to  literatka

Dokładnie. Konwecja rapu się wyczerpała, ten gatunek tak ekspandował tematycznie, rytmowo, technicznie, że już jego dalsza ekspansja kończy się po prostu groteską.

POCIEJ KOZDÓJ
1 miesiąc temu

Hipergamia to prawda, p00lki szukają trampoliny społecznej i finansowej. Chłopak, który nie ma żadnego kapitału, żyje skromnie acz godnie nie interesuje kobiety. Trzeba mieć kase, epatować nią, ubiorem, mieszkaniem, wakacjami, gadżetami, samochodem.
Ładny ryj, pasja, charakter to za mało. Tym możesz kobiete przyciągnąć na chwile. Zatrzymać ją możesz jednak kasą czyli stabilizacją i pewnością że nie zabraknie jej na zachcianki.

Yyyy
1 miesiąc temu

Pisanie czego fonetycznie przez Q to jest 2003! Uniquatowa zawieszka boomerów myślących że mają fajną nazwe. Pewnie do siebie mówią ej ale mamy czadową nazwe.

Zdvpynomordyzaur
1 miesiąc temu

Poparcie Konfederacji u młodych mężczyzn 37%. Czy opozycja może zmienić sondaże?

Poparcie Konfederacji wśród młodych mężczyzn wynosi 37%. Robert Biedroń apeluje do kobiet: „Głosujesz na Konfederację, nie idę z tobą do łóżka. Dziewczyny, mówcie to chłopakom!”. Biedroń jest za seksualnym i uczuciowym wykluczeniem ponad 1/3 młodych mężczyzn. Populacja inceli wzrośnie.

http://www.natemat.pl/479639,poparcie-konfederacji-u-mlodych-mezczyzn-czy-opozycja-moze-zmienic-sondaze

Mówię poważnie
1 miesiąc temu

Zagłosowałbym na konfe tylko i wyłącznie wtedy kiedy by obiecali sprowadzić inecelom imigrantki do Polski. Ten kraj stałby się sprawniejszy mężczyźną by sie zachciało pracowac i zakładać rodziny.

Zygfryd
1 miesiąc temu

To jest moc, to żadne afrykany z ameryki,to Polonez,to kiełbasa,to bigos i Wałęsa

Beka
1 miesiąc temu

DUQACZE

ZuroMtv
1 miesiąc temu

Wisi mu laha

Paweł Janas
15 dni temu

ale gowno

Człowiek
1 miesiąc temu

Muszę się wam do czegoś przyznać: przez długi czas wstydziłem się tego, że jestem człowiekiem i próbowałem przed innymi ukryć to, że nim jestem. Próbowałem wzbudzać u innych wyrzuty sumienia za to, że również są ludźmi i można powiedzieć, że uprawiałem w związku z tym pewien rodzaj shamingu. Teraz już wiem, że nie mam się czego wstydzić i że bycie człowiekiem jest wspaniałe. Człowiek to niesamowita istota, wystarczy popatrzeć na naszą cywilizację i wynalazki, nie wyobrażam sobie być np. psem bądź kotem, który jedyne co potrafi to szczekać lub mruczeć. Jestem dumny z tego, że jestem cżłowiekiem i wam też to polecam, pozdrawiam.

Rena
1 miesiąc temu
Reply to  Człowiek

Jeśli nie obgryzasz paznokci, lub nie podjadasz gili z nosa, gdy nikt nie patrzy – nie jesteś człowiekiem.

Zygfryd
1 miesiąc temu
Reply to  Rena

Nos trzeba mieć czysty wypolerowany w środku,żeby żadne farfocle nie wpadły

Zygfryd
1 miesiąc temu
Reply to  Człowiek

Mówisz jak ktoś kto był już wszystkim.zakochałeś się w byciu na najwyszym szczeblu drabiny .

xd jan
1 miesiąc temu

Czy tylko ja potrzebuję napisy by coś zrozumieć?

Popularne