GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Universal: „Young Leosia nadal jest królową polskiego trapu”

Nowy numer raperki.

Opublikowany

 

– Young Leosia powraca do swoich korzeni i w swoim stylu pokazuje, że nadal jest królową polskiego trapu – informuje wytwórnia Universal.

“Nie wiem o co chodzi” jest utrzymany w stylówie, którą Leosia zaprezentowała fanom po raz pierwszy na bardzo dobrze przyjętym singlu “No weź” w projekcie Club 2020.

Jak na raperkę przystało, Leosia z dużą pewnością siebie rozprawia się w kawałku ze swoim otoczeniem. Jednocześnie mocno podkreślając przynależność do ekipy, którą udało jej się zbudować. Jej ekipa ani ona sama nie dbają o opinię innych i robią to, co im się podoba nie zważając na układy w branży czy popularność.

W pracach nad numerem brały udział osoby zaprzyjaźnione z artystką i z wytwórnią Baila Ella Records. Za produkcję oraz realizację utworu odpowiedzialny jest Propz (znany także z takich współprac jak: “Jeden dzień” Young Leosia, “Millie Walky” bambi).

Twórcą videoklipu jest Karol Znicz, odpowiedzialny w Baila Ella Records za wszystkie vlogi oraz za takie produkcje jak: “Nie ma Cię” (Fukaj i bambi).


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

96 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
96 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ga, gu, gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Leosia, będę twoją groupie. Zaproszę cię do mojej piwnicy. Pokażę ci moją kolekcję tytusa, romka i atomka. Potem włączymy zaczarowany ołówek na vhs. Mama przyniesie kanapki z pastą z awokado. Na koniec dam ci się pocałować… w policzek i mocno, mocno cię przytulę. Wiem, że masz dość brutali z branży, pozujących na macho. Ja ci dam wrażliwość, której zawsze szukałaś. Dam ci moją kolekcję magnesów znad polskiego morza, wszystkie obrazki samochodów z gumy turbo. Mua, cmok, cmok, na zawsze twój ptyś. Całuję w pompon.

Że Życie Ma Sens
1 miesiąc temu

Czy pod pana materacem coś pisze?

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Mirki, chciałbym opowiedzieć wam pewną historię ku przestrodze i żebyście nie byli naiwni.
Historia będzie o krótkiej znajomości, ale tym razem nie z #tinder lecz bezpośrednio z #wykop

TL;DR
jeśli ktoś chce meritum, a nie ma czasu na czytanie to w skrócie pisałem miesiąc z jedną mirabelką, traktując ją jak koleżankę, a ona od początku miała mnie za frajera i okazała się być taka sama jak wszystkie #p0Ika a sprawiała pozory osoby, której można zaufać

Pewnego razu jakoś ponad miesiąc temu wywiązała się między mną, a jedną mirabelką (nie ujawnię tożsamości, proszę nie dopytywać) dyskusja na pw chyba odnośnie jakiegoś wpisu lecz nie pamiętam dokładnych okoliczności.
Na początku podchodziłem do tej wymiany wiadomości sceptycznie i z nieufnością, trollując w znany dla siebie sposób pisania z tagu przegryw.
W zasadzie 70% tego co pisałem mijało się z prawdą.

Rozmowa z pozoru krótka okazała się być interesująca dla obu stron, więc została podtrzymana i kontynuowana.

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Były to głównie heheszki i inne pierdoły utrzymane w żartobliwym tonie.
Kontakt następował ze zmienną regularnością lecz z biegiem czasu był już każdego dnia.
Mimo tego jako osoba o nieufnej naturze z osobowością unikającą wciąż trzymałem spory dystans. Mirabelka także wydawała się być zainteresowana relacją koleżeńską, choć co jakiś czas wysyłała pewne czerwone flagi (na przykład umiejętnie potrafiła wyciągać informacje samemu odpowiadając jedynie wybiórczo i w nieoczywisty sposób).

To już powinno wzbudzić mój niepokój, lecz w naturalnym rozwoju znajomości popełniłem błąd i straciłem czujność. Nastąpiła wymiana zdjęć, nic ostrego zwykle selfie. Tematy przeszły przy tym również na bardziej życiowe i takie, o których nie powinno mówić się obcej osobie z internetu jak prywatne spostrzeżenia i historie z serwisów typu badoo, tinder czy ogólnie o temacie relacji.

Pani prowadziła rozmowę w taki sposób aby wyciągnąć jak najwięcej informacji jednocześnie pozostając w cieniu.

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Czasami trafiały się wątki lub pytania, które można było traktować jako stereotypowy shit-test.
Z drugiej zaś strony moje próby przejścia do rozmów bardziej refleksyjnych były skutecznie zbywane. Po prostu miałem wrażenie, że udało mi się poznać fajną koleżankę, z którą można o wszystkim porozmawiać. Również ze swojej strony testowałem poziom zaangażowania przerywając na jakiś czas konwersacje i w efekcie często druga strona wykazywała inicjatywę. Okazała się to być jedynie fałszywa manipulacja i trigger dla mnie żebym pisał dalej.

Kiedy już popełniłem największy z możliwych błędów i otworzyłem się podając kilka ważnych dla siebie informacji skierowanych jedynie do zaufanych mi osób zostałem przez mirabelkę wyśmiany i potraktowała moje szczere wypowiedzi z niedowierzaniem jednocześnie je wyszydzając.
Jednym słowem został na mnie zastosowany typowy „gaslighting” oraz gra na emocjach, żeby obniżyć moją samoocenę, nad podniesieniem której sukcesywnie od wielu lat pracuje.

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Oczywiście odniosło to sukces, ponieważ mnie to zdenerwowało.

Po tym oraz po przeanalizowaniu fragmentów z wcześniejszej konwersacji uświadomiłem sobie, że byłem jedynie postrzegany jako frajer i czaso-umilacz w chwilach nudy pomiędzy pisaniem na tinderze, a brakiem pomysłu na spędzenie czasu. Mówiąc o swoich słabościach nigdy nie otrzymacie wsparcia emocjonalnego od kobiety, ponieważ są to zimne i wyrachowane istoty, grające we własną grę.

Na końcu stwierdziłem, że nie chce marnować swojego czasu dla osoby, która mnie nie szanuje i poprosiłem mirabelke o usunięcie konwersacji, w której padło sporo niewygodnych informacji.
Aby ją do tego nakłonić wysłałem fejkowy, przerobiony w paincie zrzut ekranu pokazujący, że ja już usunąłem konwersacje po swojej stronie.
Spodziewałem się, że może być z tym problem, bazując na latach doświadczeń z ludźmi.
Najkorzystniejsza sytuacja byłaby gdyby pani usunęła konwersacje, a ja wciąż wszystko bym posiadał i do tego chciałem doprowadzić.

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Niestety manipulacja nie powiodła się.

Mirabelka w przypływie pewności siebie, chcąc okazać pogardę i złośliwość w typowy dla niedojrzałych zepsutych tinderówek sposób naturalnie mnie zghostowała i zignorowała moją chęć zakończenia znajomości w kulturalny sposób.

Nie pozostałem wobec tego obojętny i bardzo szybko namierzyłem jej social media, łącznie z profilem na tinderze. Wszystkie dane zostały skopiowane i zapisane na dysku.
Najdłużej zeszło z Facebookiem (kilka godzin).
Trzeba było dodać do znajomych kilka osób z potencjalnego kręgu znajomych w podobnej grupie wiekowej aby to znaleźć. Oczywiście nie mam zamiaru wykorzystać tych danych, ale zachowam je w razie czego, gdyby na przykład przyszedł jej do głowy głupi pomysł w postaci naruszenia tajemnicy korespondencji co swoją drogą jest karalne

Jednocześnie pytałem moderacje o możliwość usunięcia konwersacji i danych, ale nie mają dostępu do wiadomości pw.
Teraz prowadzę rozmowy w tej sprawie z administracją

Loszki to k0rwy
1 miesiąc temu

Teraz prowadzę rozmowy w tej sprawie z administracją i czekam również na odpowiedź od inspektora ochrony danych osobowych.
Chodzi mi o sam fakt, nie wysyłałem zdjęć fallusa, jedynie cenie sobie prywatność.

Morał jest z tego taki żeby nikomu nie ufać.
Za każdym razem kiedy próbuje chwycić się krawędzi życia i otworzyć na ludzi to dostaje od rzeczywistości w pysk po czym jeszcze głębiej spadam w otchłań własnych demonów.

Lijfrente
1 miesiąc temu

Kradzione jpg from SSD?

Lijfrente
1 miesiąc temu

W prezerwatywie ją, albo na tabletkach anty-koncepcyjnych!

Codeina
1 miesiąc temu

Ktoś coś mówił o wrażliwości? To idealny wątek dla mnie. Myślę, że żabosia nie uzna wartości tego cennego atutu, który ma tylko człowiek posiadający duszę, a wręcz przeciwnie, może narobić wielu szkód, np wciągnie Ci cały koks z piwnicy i nie będziesz miał opału na zimę, wyniesie słoiki z przetworami, zabierze wiadro, rower sprzeda żeby mieć na działkę (ale nie rod!). Po co Ci to! Napisałabym więcej ale troszkę mnie wstrzymuje wyznanie znajdujące się niżej.. może tylko napiszę, że mam kolekcję komiksów kaczora donalda na wymianę 😛

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Codeina

Kiedyś pozbyłem się trzech roczników giganta na allegro za grosze. Teraz byłyby bogaty.

La Codeina
1 miesiąc temu

Nigdy bym nie pomyślała żeby sprzedać część swojej historii, u mnie wszystkie stoją w oryginale na półeczce ; ) Poczekam na peak cenowy jak typowy sknerus, przetrę wtedy kurz i .. rzucę od niechcenia „nie wszystko jest na sprzedaż!”

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  La Codeina

Peak cenowy już jest. Tak samo sprzedałem kilka gier z serii magiczny miecz. Teraz są takie ceny, że szkoda mi to odkupić.

La Codeina
1 miesiąc temu

Ominęła mnie w jakiś sposób ta gierka, musiałam zerknąć w sieć aby się uświadomić. Ja mam za to walkman Sony Sports z wyświetlaczem cyfrowym i kasetę k44. Czy oznacza to, że istnieje w moim przypadku szansa na dostanie się na ostatnie miejscu w rankingu Forbesa? Tego się nie spodziewałam. Życie potrafi zaskoczyć. Nic się nie martw, że pozbyłeś się złóż ze swojego pola naftowego. Zawsze możesz liczyć na moją kolekcję gigantów, w końcu prawdziwych przyjaciół poznaje się w najmniej oczekiwanych okolicznościach =)

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  La Codeina

„I’m sorry love, I’ll have to turn you down”, żeby to zrobić, musiałbym podać swoje dane osobowe, a ze względu na swoje nałogi muszę pozostać anonimowy. Może gdybym był alkoholikiem. Oh my, gdyby te dane gdzieś wyciekły, to jak ja się wytłumaczę społeczeństwu, że mimo swojego wieku jestem kinderćpunem i nałogowo zajadam stresy i lęki tabletkami otc. Owszem, te używki niszczą mnie, jednak będąc mniej szkodliwymi społecznie niż alkohol, wystawiają mnie na ryzyko większego ostracyzmu niż alkohol. Mam nadzieję, że zrozumiesz.

Codeina
1 miesiąc temu

Czy zapodałeś mi właśnie ten słynny redpill? xd Przełykam, nie przyjmuję do wiadomości;)

Teoretycznie rozumiem i szanuję, w praktyce coś mi nie pozwala – kodeina na tak, Codeina na nie. Może być na odwrót, ale w tej konfiguracji NIE 😀

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Codeina

Nie znam teorii redpill. Grałaś kiedyś w silent hill? Tam bohaterowie poboczni są manifestacjami głównego bohatera. W życiu natomiast czasami akcja toczy się tak, że czuję się jak w grze. Czekam na plot twist, kiedy nagle ktoś mi oświadcza, że żyję w symulacji. Zaraz się okaże, że mam zaawansowaną schizofrenię i albo wcale nie piszę tego wpisu albo gadam z agentem wywiadu, a to jakaś wyrafinowana gra, która ma zmierzać do namieszania mi w głowie.

Codeini
1 miesiąc temu

Wiesz, że wszystko jest prostsze niż z reguły się wydaje. To tylko nasz Musk zawsze szuka drugiego dna, węszy spiski i analizuje tysiące kombinacji. Sama mam tendencję do nadmiernego komplikowania spraw drobnego kalibru, przy czym, o ironio, do tych rzeczywiście skomplikowanych podchodzę trochę z mentalnością głupiego jasia. Co ciekawe ta pierwsza metoda komplikuje życie, ale za to druga o dziwo działa i bilansuje działanie pierwszej. Zatem uspokajam, nie jestem manifestacją, ani agentem, ani nawet profesorem trapu. Nazwałabym tę sytuację inaczej ale nomenklaturę zostawię sobie. Żeby była jasność, przeze mnie przemawia tylko bezinteresowny props dla twojego umysłu i duszy. Nie będę i nie chcę nawet wywierać żadnego poczucia codeinowego lobbowania, wystarczy, że w realnym życiu masz do czynienia z jakąś moją substytucyjną formą;) Big up <3

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Codeini

Drugie dno zazwyczaj jest. Po prostu ignorujemy je, bo inaczej byśmy nie robili nic innego tylko siedzieli i myśleli, a stąd krótka droga do schizofrenii. Lubię różne nomenklatury, więc możesz podać termin. Będzie dodatkowy wpis do mojego słownika. Mój umysł i dusza były zawsze, moim zdaniem, nieco przereklamowane. W ogóle co za absurd. Wszedłem na stronę rynsztok, a odbywam jakiś sapioseksualny flirt 🙂 Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie, więc raczej zawsze będę nieufny, choćbyś mi przesłała gratisowo karton thiocodinu po 16 tabletek. Ale na codzień nie wiem, czy jednak byś mnie nie zjadła, bo przyznam, że mam już kobietę, z którą rozmowa bywa wyzwaniem intelektualnym i czasem trudno za nią nadążyć, a ja lubię myśleć.

simp Leosi
1 miesiąc temu

i to jest prawda, Leosia od zawsze na zawsze królowa w polskim rapie, nigdy nie będzie lepszej i piękniejszej, tutaj idealnie pokazała ze potrafi polecieć, je.b.ie stare baby i pis i jest essa

Damian Paw
1 miesiąc temu
Reply to  simp Leosi

Ciągnij kichę cfelu

BinarnyRPK
1 miesiąc temu
Reply to  Damian Paw

Dokladnie

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  BinarnyRPK

Znam prywatnie jej ginekologa, który kiedyś powiedział mi tak – stary nie zgadniesz kto dzisiaj u mnie był. Pewna młoda gwiazda rapu – od razu domyśliłem się o kogo chodzi więc bez ceregieli spytałem czy ma taką psitke jaką sobie zawsze wyobrażałem, małą, pulchną i różową. Jakież było moje rozczarowanie gdy oznajmił mi że nigdy nie widział tak zaniedbanej, obrzydliwej i rozklekotanej psity u tak młodej dziewczyny.

Nikoś
1 miesiąc temu

KRÓLOWA DZIELNI RACZEJ

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  Nikoś

CZYLI DZlWKA PROSTYTUTKA

Cuckoldsyno
1 miesiąc temu

Nie zesr*ajcie się. Typowy produkt. Wszystko sztucznie wykreowane włącznie z pisaniem tekstów i tępy*i p00lkami ruszającymi się jak małpy. Rapująca kobieta to już jest beka

Wszechmocne
1 miesiąc temu

BRAWO LEOSIA NARESZCIE JAKAŚ KOBIETA POAKAZUJE FACETOM JAK TO SIE ROBI BRAWO

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  Wszechmocne

POKAZAŁA KŬRWISZON JAK NISKO MOŻNA UPAŚĆ

eee
1 miesiąc temu
Reply to  Wszechmocne

co pokazuje? jak się duka? niech się zajmie obciąganiem – to jej się bardziej w życiu przyda

sasiadka
1 miesiąc temu

Taaaaa? Czekaj wywloko az sie na klatce spotkamy, zobaczymy jak zaspiewasz.

KARALUHH SUHHY
1 miesiąc temu

Ani to ładne ani utalentowane
Takie do niczego
Nawet wkładać strach

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Mam propozycję dla społeczności glamrap. Zamiast jej jechać lub pisać co byście z nią zrobili, jak byście jej nie wyr$@chali, napiszcie jak bardzo ją kochacie, jak byście trzymali się z nią za ręce, robili jakieś głupoty czy coś. Może wyjdzie śmiesznie (albo raczej nie), ale przynajmniej będzie to jakaś odskocznia od ciągłego jadu w komentarzach. Przy okazji pokręcicie sobie bekę. Może powstanie jakiś wiralowy wpis, który potem jakiś podszyw będzie wklejał z zapałem yp czy innych typów spamujących sekcję komentarzy. Wiem, że mogę na was liczyć. Jesteście tytanami elokwencji, tylko pożytkujecie swoją energię na komentarze przepłnione jadem. Spróbujcie zmienić trajektorię swoich wypowiedzi, a zobaczycie, że można komuś pojechać nie używając wulgarnych słów.

czech street av
1 miesiąc temu

SSIJ BERŁO

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

czeskie porno zawsze na propsie.

Prawilny lamus z ulicy
1 miesiąc temu

Ja bym chętnie włożył jej palec w pupę.

eee
1 miesiąc temu

ona co najwyżej może być KRÓLOWĄ OBCIĄGANIA NA KLATCE SCHODOWEJ. dukacz żałosny. nawet dzieci w podstawówce lepiej potrafią recytować

Jorgen
1 miesiąc temu

Film prywatny Co już Cię trapik zeżarł

Halal masarny
1 miesiąc temu

SZMACIURY DO WANNY

JAN Ł BO RODO
1 miesiąc temu

Kapibara sąsiadko ubliżara?
SUPER POWER PIERDZIAWA RÓZOWA ZABAWA

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  JAN Ł BO RODO

Zrobiłeś mi dzień

JAN Ł BO RODO
1 miesiąc temu

O to się cieszę bardzo

Andżej
1 miesiąc temu

No dobra, ale gdzie są te cycki, co niby sobie powiększała? Ma, ale nie nosi, czy o co chodzi? Bo przecież nadal tam prawie nic nie ma.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Andżej

To były takie jednodniowki jak soczewki do oczu jednodniowki.

T-raper znad Wisły
1 miesiąc temu

Teraz skupcie się psubraty, bo ważniejsze padną daty:

Polish hip hop ten year challenge
2009 – tak kończą frajerzy
2019 – tak się kończy dowożenie towaru k wa transom

#belmondopamietamy

Alchemik
1 miesiąc temu

Zenujace…

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Powinna się normalnie zachowywać mieszkając między ludźmi eh ,fajna czapka z uszami

zimmermannSword_of_Gilgamesz22
1 miesiąc temu

Ale czy ona ma ogon doczepiany do tego w zestawie ? hmm powiesz pan ?

Lory Tanez
1 miesiąc temu

To nie jest trap

judgementctematorium 666
1 miesiąc temu

Znam to wszystko bardzo dobrze z autopsji…

Szczaw
1 miesiąc temu

*** – ** ****** *** ******

Pierwsza Dama GR
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

PiS – od debili dla debili

To było łatwe

LL Kól Dżej
1 miesiąc temu

A gdzie simp Leosi?

czech street av
1 miesiąc temu
Reply to  LL Kól Dżej

W robocie na magazynie

twoja stara
1 miesiąc temu

To jest gówno a nie krolowa trapu. Jedyne kobiety, które nie są posmiewiskiem na scenie rapowej to czarne kobiety, białe dukaczki do wora i do jeziora

Profesor to gejoza
1 miesiąc temu

Jaki kraj, taka Honey Cocaine…

Mega beka
1 miesiąc temu

Teraz to na prawdę daliście CZADU 😀

LIJFRENTE renta pensjon
1 miesiąc temu

Panyabi mc yoga flame!

Lijfrente
1 miesiąc temu

Rozdzielność majątkowa? Cesja? Spadek? Alimenty! Intercyza! Rozwód! Roraty! Zielonoświątkowcy! Ateizm!

Kozlebro
1 miesiąc temu

Zrobiła sobie cycki a dalej wygląda jak decha xD

Π
1 miesiąc temu

Ale stara z ryja już się zrobiła

Aby
1 miesiąc temu

Co to za wychudzone sz*aty się wiją na tym teledysku? Dramat

Major
1 miesiąc temu
Reply to  Aby

Spaniałe młode dziewczyny

TDF
1 miesiąc temu

Przecież ta dziewczyna to mem.

Jędker
1 miesiąc temu
Reply to  TDF

Jaka dziewczyna? jak to żabson.
W sumie pizd ale nie dziewczyna.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Jędker

Ej o hu j chodzi z tym, że jak wpisujesz randomowe znaki, to Ci wyskakuje Łukasz. U mnie też tak jest.

SKÓRWYSYN JËBANY Mówi Jak Jest
1 miesiąc temu

CO I CO? XD

KRÓLOWA? CHYBA PATOLOGI I DZlWEK

TA ŹDZIRA NAWET NIE WIE CO TO TRAP A TYM BARDZIEJ RAP 😀

Profix_Naaak
1 miesiąc temu

Znam prywatnie jej ginekologa, który kiedyś powiedział mi tak – stary nie zgadniesz kto dzisiaj u mnie był. Pewna młoda gwiazda rapu – od razu domyśliłem się o kogo chodzi więc bez ceregieli spytałem czy ma taką psitke jaką sobie zawsze wyobrażałem, małą, pulchną i różową. Jakież było moje rozczarowanie gdy oznajmił mi że nigdy nie widział tak zaniedbanej, obrzydliwej i rozklekotanej psity u tak młodej dziewczyny.

Jago
1 miesiąc temu

O ffuuuuu jaki paskudny i wstrętny pOlski brudnopis

bekka
1 miesiąc temu

A ELDO TO TEN TRAPER ?
CO NON STOP CIAGNIE KOGS
I WALI TRAWKĘ ?

Kundel Bury
1 miesiąc temu
Reply to  bekka

Tak ten

Halal masarny
1 miesiąc temu
Reply to  bekka

PALI KOGZ I CIĄGNIE LASKĘ

EJ TY KOLO!!!!
1 miesiąc temu

TROCHE KULTURY RÓŻOWA IDIOTKOOOOOOO
BUAHHAHAHA

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!!

Pokaz swoja kulture i posprzataj swoją rodzinną lepianke z gówien cweliku. Pamiętaj że ja w każdej chwili moge do ciebie wpasc, obic ci ryja kvtasem, a starej i fafikowi nie popuszcze, a na koniec nasram ci na materac.

EJ TY KOLO!!!!
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

JAK CHCESZ TO MOŻESZ WYPAŚĆ OWSZEM ALE PEDRYLU PRZEZ OKNO Z 10 PIĘTRA STULEJARZU JEBA NYYYYYYYYYYYYY

DAWID OBSERWATOR
1 miesiąc temu

Young Leosia to wykreowany przez wytwórnię produkt.

Trepanator
1 miesiąc temu

Przeterminowania czas zbliża się nieubłaganie, niestety! Pożytecznych umiejętności wciąż brak, więc pozostaje jedynie ten burrdel do grobowca!!

Baruch Spinoza
1 miesiąc temu

Tak. Na pewno jest królową. Bo tak powiedział „Ważny Pan” z majorsa.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Baruch Spinoza

Mnie to zastanawia jak przy takim niskim poziomie tego portalu są jeszcze podmioty, które decydują się płacić za promocję w tym „opiniotworczym” hip hop media outlecie.

B1Lą
1 miesiąc temu

Muszą budżet jakoś zutylizować coby słupki się zgadzały.

teledysk

Avi, Magiera i ich „Grand Prix”

„To do nas należą te dni, wiemy jak to jest nic nie mieć”.

Opublikowany

 

Przez

avi

– Nie bój się działać pod prąd i sięgaj po najwyższe cele – mówi Avi i publikuje nowy singiel „Grand Prix”, którego produkcją zajął się Magiera.

„Grand Prix” to utwór i teledysk stworzony z okazji 75 lat marki Puma. Raper stworzył singiel nawiązujący do wartości i charakteru marki oraz postaci z nią związanych. Numer został wyprodukowany przez Magierę.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Łona, Konieczny i Krupa z singlem „Biegnij!”

Trio promuje płytę „Taxi”.

Opublikowany

 

Przez

fot. Krzysztof Kiziewicz

„Biegnij!” to kolejny singiel tria Łona x Konieczny x Krupa, promujący nadchodzący album „TAXI”. I nie jest to — wbrew tytułowi — piosenka o skłonności taksówkarzy do joggingu, ale pełna nagłych zwrotów akcji opowieść o sytuacjach, w których kierowca najchętniej uciekłby przed klientem.

– Mój przyjaciel Roxi, który przejeździł parę ładnych lat na taryfie, opowiedział mi kiedyś jak wygląda sylwestrowa noc z punktu widzenia taksówkarza. Okazuje się, że jest dokładnie jak w dobrym horrorze: zaczyna się sielankowo, a potem ni stąd, ni zowąd wszyscy zaczynają cię gonić. Z grubsza o tym jest „Biegnij!” – opowiada o nowym singlu Łona.

Trio promuje najnowszy singiel relacją z występu na żywo zarejestrowaną w legendarnym taksówkarskim spocie, czyli poznańskim „Barze u Gosi”. Koncert miał miejsce w ramach festiwalu sztuk społecznych Off Opera 2023 organizowanego przez SMAK — Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury. Video jest czwartą częścią wizualnej serii promującej nadchodzące wydawnictwo.

Równocześnie z singlem trio ogłasza rozpoczęcie jesiennej trasy koncertowej. Łony, Koniecznego i Krupy będzie można posłuchać na żywo w: Katowicach (26.10), Toruniu (2.11), Gdańsku (3.11), Warszawie (16.11), Krakowie (19.11) i Wrocławiu (15.12). Bilety do nabycia na ​Going.

„TAXI” to rezultat współpracy szczecińskiego rapera z muzykami ze składu Siema Ziemia: Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. To album koncepcyjny: z rozmów prowadzonych z taksówkarzami i taksówkarkami przez Łonę i Zuzę Głowacką (producentkę wykonawczą albumu) twórcy utkali oni album „TAXI” — uniwersalną, a przy tym osobistą wypowiedź o współczesności, muzycznie zaczepioną między hip-hopem, jazzem i elektroniką.

Album „TAXI” można nabyć na stronie Def Jam Recording Poland i sklep.dobrzewiesz.net. W limitowanej edycji albumu znajdziemy m.in. samochodowe dodatki oraz książeczkę, w której Zuzanna Głowacka i Łona dzielą się kulisami rozmów z taksówkarkami i taksówkarzami. Oprócz tego rozszerzone wydanie zawiera trzy dodatkowe utwory: wyjątkowe remiksy oraz piosenkę „Aorta” z tekstem Jacka Budynia Szymkiewicza — zmarłego w ubiegłym roku wokalisty szczecińskiej grupy Pogodno.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Filipek nadaje z Grecji

“[…] Chociaż nie znam się na byciu dobrym, tak jak Ty”.

Opublikowany

 

Przez

Fot. Nikodem Hawrylak (@madson)

Po kilkumiesięcznej przerwie Filipek prezentuje słuchaczom kolejny kawałek z nadchodzącego albumu.

“Tak jak Ty” to energiczny singiel, za produkcję którego odpowiada Tribbs. Teledysk nakręcony podczas pobytu rapera w Grecji nie pozwoli nam szybko zapomnieć o lecie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Kazior publikuje zza krat klip z udziałem Saida Magomeda

„Jestem głodny zwycięstwa, mam krew na rękach”.

Opublikowany

 

Przez

„Sa vash” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu „No face, no case” Kaziora, którego premiera została przesunięta na 27 października. W klipie pojawił się zawodnik MMA – Said Magomed.

„Głowa do góry, kiedy idę do klatki” nawija Kazior w najnowszym singlu zatytułowanym „Sa vash”. Raper w ostatnim czasie borykał się z problemami, a aktualnie przebywa w berlińskim areszcie. Z uwagi na to, premiera jego płyty, która zaplanowana była na 23 września, została przesunięta na 27 października. Nie pokrzyżowało to jednak jego planów i GM2L opublikowało w piątek utwór „Sa vash” w serwisach streamingowych, który został dopełniony klipem. Pre-order w dalszym ciągu dostępny jest do zamawiania na stronie GM2L, także w zestawie m.in. z wagą cyfrową.

W teledysku wzięli udział zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki, a wśród nich Said Magomed, który już 30 września podczas gali Babilon MMA 39, podejmie rękawice w walce z Fabiano Silvą. Tytuł najnowszego singla oznacza tyle, co „wojownik”, a obecny w klipie wilk symbolizuje pseudonim Saida-magomeda Abdulkadirova. „Sa vash” zostało zrealizowane w motywacyjnym klimacie, połączonym z charakterystycznym dla Kaziora, ulicznym sznytem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Alberto łączy siły z zawodnikiem QueQuality

Posłuchajcie „Dawaj ten sos”.

Opublikowany

 

Reprezentant QueQuality, autor bardzo popularnego singla „Dres”, serwuje fanom swój najnowszy banger „Dawaj ten sos” nagrany we współpracy z Alberto. Sprawdźcie koniecznie ten niezwykle energiczny numer wyprodukowany przez Premixma oraz SlvR’a.

Co ciekawe, na social mediach Miszela możecie zobaczyć prace w studio zorganizowanym na wyspie Bali – możemy się zatem spodziewać iż „Dawaj ten sos” to nie ostatni ruch rapera w najbliższym czasie. Karawana jedzie dalej!


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Agia „Każda postać” – raperka promuje nową płytę

„Tu wielu z nas ginie przez system”.

Opublikowany

 

agia

Agia kontynuuje promocję tegorocznej płyty „Prawda boli”. Do sieci trafił teledysk do kawałka „Każda postać” produkcji StreetSound.

Przy albumie „Prawda boli” Agia mogła liczyć na współpracę z doświadczonymi artystami Tafel JTS i Streetsound. – Widząc mój potencjał do rapowania postanowili mnie podnieść z dna i wręcz „zmusić” do powrotu do rapu. Pisząc teksty skupiałam się głównie na swoich błędach, porażkach i czynnikach, które wpływały na moje niepowodzenia. Wiedząc, jak wiele jest takich zagubionych osób jak ja, chciałam przekazać słuchaczom parę nieoczywistych złotych myśli z autopsji, na które warto zwrócić uwagę. Jako, że płyta powstała w Londynie, a produkcją muzyczną zajęli się StreetSound & Tafel JTS, przenieśli oni tutejszy vibe i inspirowali się tutejszym brzmieniem, takim jak drill i grime. Ja również świetnie odnalazłam się w nowych stylach i tempach, ale nie zapomnieliśmy o fanach odlschoolu i oni również znajdą na płycie coś dla siebie – mówi Agia.

Tegoroczna płyta Agi „Prawda boli” wciąż jest dostępna na stronie prawdaboli.com. Premiera albumu odbyła się 6 stycznia 2023 roku.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)