Sprawdź nas też tutaj

teledysk

urboishawty w potężnym singlu z Young Igim

Posłuchajcie „Listu do mamy”.

Opublikowany

 

Urboishawty, który niedawno dołączył do wytwórni prowadzonej przez Margaret i Kacezeta, właśnie zaprezentował nowy singiel z gościnnym udziałem Young Igiego.


Utwór „List Do Mamy”, w którym gościnnie pojawia się Young Igi, to trzeci oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Gaja Hornby i Sony Music Entertainment. Za produkcję muzyczną odpowiada Kacezet, który doskonale wyczuł nowoczesny styl urboia, a klimatyczny teledysk to dzieło utalentowanego kolektywu @greencactusmedia. Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret i Kacezet ogłosili założenie własnej wytwórni w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać “Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to “artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy – zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!”. Taki sam komunikat można znaleźć w aplikacji służącej do rekrutacji nowych artystów, która ułatwia młodym wykonawcom dołączenie do Gaja Hornby Records. 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mam zakola jak TPS
11 miesięcy temu

MEGA ŁACZYSKO

p0lki brudasice nr na świecie
11 miesięcy temu

Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

Wasz ziom
11 miesięcy temu

wygląda jak syn Lecha Rocha „Skorpiona” Pawlaka

POPALONE STYKI KONTRA STARE KURWY
11 miesięcy temu

co to za gej

Popularne