Sprawdź nas też tutaj

News

„Urna zimnych prochów” – Pih z dedykacją dla śp. Tomka Chady

„Doskonale wiem, jak nierówną walkę toczył ze swoimi demonami”.

Opublikowany

 

Pih

Na kanale Piha pojawił się dzisiaj kolejny singiel z albumu „Non Serviam”. Tym razem raper zaprezentował numer „Urna zimnych prochów”, który został zadedykowany śp. Tomku Chadzie.

„Urnę Zimnych Prochów napisałem w marcu 2016 roku… To był w moim życiu czas rozliczeń. Żegnałem wtedy na zawsze ten tak nieprzychylny dla mnie świat i chaos, który rządził wszystkim wokół mnie. Porzuciłem stare nawyki, które spychały mnie w przepaść i powoli wychodziłem na prostą. Przewartościowałem cały swój świat, pogodziłem się z samym sobą, znalazłem wewnętrzną równowagę. Spaliłem wszystko co mi ciążyło, a prochy przeszłości zamknąłem na zawsze w urnie… Utwór zadedykowałem Tomkowi, ponieważ doskonale wiem, jak nierówną walkę toczył ze swoimi demonami… Czasami tak niewiele brakuje, żeby zwyciężyć… Jednak… Kiedy jechałem do studia nagrać Urnę, Tomek stał mi cały czas przed oczami… O dedykacji zadecydowałem w ostatniej chwili…

P.S. Jak wspomniałem utwór napisałem w marcu ’16… Wtedy nie znałem jeszcze bitu Baltika, na który ostatecznie się zdecydowałem… Jaką roboczą nazwę nosił bit, pod który napisałem tekst? RX – Chada 2…”

Album ukaże się 17 maja 2019. Wszystkie szczegóły są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
WUJEK SAMO ZŁO

Szacun.
Pihu na propsie od zawsze

WY DEBILE ANALNE CWELO ZJEBY LACHOCIĄGI

JESTEŚCIE CIĘŻKIMI FRAJERAMI I BITYMI CWELAMI…!!!

JEBAĆ, PUDEL RAP I MODERATORA ANALNEGO Z KUTASEM PRZEBIERAŃCA, TFU…!!!

Pudliszki ketchup 1/3 to cukier

Sprobój – jeden z drugim NIE JEŚĆ W OGÓLE CUKRU PRZEZ TYDZIEŃ! ZWARIUJESZ… czyli cukru we wszelakiej postaci białej, słodzika czy owocu… przestawianie sie organizmu ze spalania cukru na spalanie tłuszczu jest jak zjazd narkomana… niePOLECAM natomiast właściwości prozdrowotne – przecudowne – nagle znika alergia, wysypiasz się, masz większą koncentrację… spróboj a zobaczysz co jeszcze osiągniesz

Ustinstrumentalix - Nic

Ja zrezygnowałam z białego cukru i przez pierwszy tydzień to był dramat. Ból głowy codziennie, rozdrażnienie, zmiana nastrojów… Wielki plus z zrezygnowania z cukru to taki że raz na zawsze rozwiązał się mój problem z trądzikiem. Żadne kremy maści, tabletki nie pomagały. A tu proszę – odstawiłam biały cukier i po trądziku.

fruktoza

Zgadzam się, jest proste zrezygnowanie z białego cukru. Przez jakieś 8 lat codziennie jadłam „coś słodkiego”, czekoladę lub dwie albo ciacha. Nie przytyłam drastycznie, ot 10 kg w ciągu 8 lat. Ale coś złego stało mi się z włosami – wypadały. Odstawiłam praktycznie z dnia na dzień w 2017 roku. Dało radę bez żadnych kosztów psychicznych. 10 kg spadło w ciągu pół roku,włosy wróciły do normy. Mam więcej energii. Nie jestem oszołomem, lubię bakalie, ale słodyczom mówimy NIE.

Pan Żabson

Ja też przestałem jeść cukier ale potem zacząłem jebac w dupe białych chłopców zwanych raperami.

Pjoter80

Czyli juz nie bedziecie sie pruc za cukierki? No i git, widze ze gimbaze powoli dorasta.

szugerhejz

Od dzisiaj jem TYLKO biały cukier. I chuj wam w dupe.

Jendkier

Tomkowi* analfabety jebane…

MODERATOR ANALNYM PRZEBIERAŃCEM Z KUTASEM

Analfabeci jebani*…

Edi

Byli przyjaciółmi trzymali się razem więc to było pewne że nagra dla niego kawałek. Każdy pewnie by tak zrobił, a to że nagrał to teraz jak wydaje płytę to i tak nic nie zmienia, nie nazwał kawałku DLA ŚP. Chady, nie ma takiego echa w odczycie póki nie przesłuchasz proste. Jeżeli chodzi o sam kawałek to typowo w jego stylu jak na moje siada.

Luka Dončić

Pihu może i ma zjebane wulgarne teksty i drewniane flow, ale tym ruchem pokazał jakie ma duże serce <3

Odb

Kurna zimno z dedykowanymi prochami – Pih Feat. Chada

SmoczyHuj

pihuj nie zesraj się

AFRYKAŃSKI PARÓWKARZ

znowu na ciebie

xDxcddd

xD

Leszek Miller inaczej Ziobro jesteś zerem

wypierdalaj

Piechurchuj

To trza bylo w 2016 wrzucic atencjuszu a nie przy premierze płyty; dno

Kloc

Ssij mi

Qlik

Uryna ciepłych szczochów

Gienek

Prosto na twoj ryj

pichuj

To nie jest hiphop

falcone1988

To właśnie jest Hip Hop konusie w rurkach i cebulą na głowie. Spierdalaj słuchać tych pawianów małpujących czarnych na klipach z przyśpiewkami na modulatorach… tfuuuu… gdzie to poszło

Pjoter80

alcone1988 propsuje cie koles! Geje w rajstopach z golymi kostkami huja wiedza o Hip Hopie!

Antypedał

Hahaha

Popularne