Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Urwis” od Gedza

W nowym singlu raper przenosi nas w czasie.

Opublikowany

 

Gedz prezentuje nowy singiel i klip do utworu „Urwis”. To powrót do czasów „kiedy z komórek puszczało strzałki się, pisało eski”. AppStore był na ostatniej stronie twojej ulubionej gazety, a ty byłeś gość jak miałeś kolorowy wyświetlacz. Odpal najnowszy klip Gedza i przenieś się w czasie.
 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

„Kurwis” od Geydza

Pszczelarz
2 lat temu

Czy Rudy z wąsem może być alfonsem??

dokładnie
2 lat temu

Ech polaki cebulaki. Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że żaden polityk, nawet najlepszy nie sprawi, że wasze życie stanie się nagle cudowne. Każdy jest kowalem swojego losu i to wy sami powinniście wziąć swoje życie w garść. Nie podoba ci się twoja praca i mało zarabiasz? To poszukaj sobie innej, lepiej płatnej roboty. Żona cię nie kocha? To się rozwiedź i znajdź sobie lepszą. Nie podoba ci się Polska, to wyjedż za granicę i tam sobie ułóż życie na nowo. Żaden polityk za ciebie życia nie przeżyje. Świat się nie kończy na polityce. Polecam otworzyć szerzej umysł. Tyle w temacie robale.

KOLEGA
2 lat temu
Reply to  dokładnie

Dokładnie. Polecam znaleźć lepsza pracę niż fabryka mięsa w UK nieudaczniku

POyeeb
2 lat temu

Pamiętacie te nasze PO-PSL 8 wspaniałych lat jak to jak rządziliśmy i wyprzedaliśmy Polski majątek narodowy ( społeczny )jak uwłaszczyliśmy się i jak nasi stali się bogaczami, jak działała dobrze demokracja strzelając do górników, jak wtargnęła policja do tygodnika wprost i co tam wyprawiano, jak zwolniono setki ludzi w TV, jak pięknie działały nasze sądy ich wspaniałe wyroki, jak działali nasi komornicy i ich skutki jak wspaniale pokazywano pod palmami emeryta a póżniej zabraliśmy wam pieniadze z OFE, jak głosowaliśmy za podniesieniem VAT z 22 % na 23 % , VAT z 8 % na 23% na ciuszki dziecięce, jak podniesliśmy wiek emerytalny i jak Trybunał Konstytucyjny to wszystko zatwierdził. Poznajcie życiorysy naszych wspaniałych demokratów i ich dokonania , jak chcieliśmy zaludnić Europe i Polske arabami, jak banki, supermarkety, i inni wyprowadzali pieniądze do rajów podatkowych ,głosujcie na nas w najbliższych wyborach to będziemy dalej tak działali, ale napisze że w planach w 2015 mielismy podniesienie wieku emarytalnego do 70 lat i wprowadzenie podatku katastralnego ale ten nie dobry PIS popsuł nam ten wspaniały program wygrywając wybory

KOLEGA
2 lat temu
Reply to  POyeeb

Wypierdalaj z tą polityczna papka. Po czy PiS to jedno i to samo – banda jebanych złodziei i oportunistow

Popularne