Sprawdź nas też tutaj

News

Verba nagrała płytę z amerykańską wokalistką

Do sieci trafił nowy utwór „Mała”.

Opublikowany

 

„Jesienne Scenerie” to tytuł kolejnej płyty Verby, nagranej w kolaboracji z amerykanką, nieznaną dotąd na polskim rynku, Amy Maniak. Płyta inspirowana jest jesiennym klimatem i wszechobecnym uczuciem, że coś się kończy, które ogarnia większość osób podczas tej pory roku. Jest melancholijnie, są wspomnienia i rozważania na temat tego, co było. Choć wszyscy wiemy, że trzeba iść przed siebie, to nieraz najpiękniejsze co mamy, to wspomnienia. Lubię jesienią wracać myślami do dawnych spraw i wiem, że Wy też lubicie. Dlatego ta płyta jest dla Was – Bartek o nowej płycie.

Verba wraz z Amy Maniak przedstawiają kolejny utwór zapowiadający album „Jesienne Scenerie”, czyli „Mała”. Utwór opowiada o radzeniu sobie po zakończonym związku, a także jak stawiać czoła przeciwnościom losu po utracie miłości. Premiera krążka 22 listopada. 


10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
facio od krabów
3 lat temu

To jest hip hop

Odb
3 lat temu

Verbalna wokalistka nagrała płytę z amerykanką

MOSIEK KACZYŃSKI
3 lat temu

„MOGLIŚMY DOJŚĆ NAJDALEJ ZE WSZYSTKICH!”
PIONA VERBA. PIONA LIBER. PIONA DONIU
A RZABSONA POD BUT GIŻYCKIEGO OCHRONIARZA

Sentino
3 lat temu

Verba, Doniu, Liber, Mezo, 18L, Norbi wyprzedzili epokę. 15 lat temu grali to co dzisiaj gra każdy cwelo raper, w dodatku robili to lepiej. Szacunek dla pionierów.

Marcin
3 lat temu

Verba pozjada tych lakow

Trystydycymyt!
3 lat temu

„Płyta inspirowana jest jesiennym klimatem i wszechobecnym uczuciem, że coś się kończy, które ogarnia większość osób podczas tej pory roku. Jest melancholijnie, są wspomnienia i rozważania na temat tego, co było”

HALO! CO TU SIĘ ODPIERDALA NA TYM PORTALU? CZY WYŚCIE DO RESZTY OCHUJELI? JAK NIE 50 NIUSÓW O BYŁYM RAPERZE, A OBECNIE AKTYWIŚCIE LGBTQWERTY, TO TERAZ DWA PEDRYLE Z 15STO LETNIĄ WOKALISTKĄ ZE STANÓW, CO NIKT JEJ NIE ZNA.
NOSZ KURWA! ŻEBY WASZE NAJBRZYDSZE BYŁE DO WAS POWRACAŁY. Z BRZUCHAMI. PO CYGANIE.

Sentino
3 lat temu

Ziolo to ćpun.

Prop&Testo
3 lat temu
Reply to  Sentino

Ta jest. Tylko żywi! Żywa siła skurwysyny!
Ps. Przeproscie verbe bardzo niemiło go wysmiewaliscie kiedys

Jebacwaszematkihiphopolowekurwy
3 lat temu

Verba nagrała płytę z amerykańskim transseksualistą. Jeśli dla was kurwy verba 18L i mezo to rap to współczuje. To było wszystko tak przypałowe że tylko wieśniaki w pumach Ferrari i koszuli z tribalem i włosami na żel tego słuchali. Nawet zabson w trapollo jest mniej przypalowy choć to chujnia.

Sn͡0w̴B̴l4҉a͝c͢k͘
3 lat temu

Jeżeli tedego nazywają raperem, to czemu ich też nie można nazwać raperami?

Popularne