Sprawdź nas też tutaj

teledysk

VIDEO DNIA: Renesens – „Nie mam czasu”

Opublikowany

  Warszawski skład RENESEN powstał w 2005 roku. Jak mówią członkowie zespołu, nazwa pochodzi od ulicy na której się wychowali.

JOKER, KOKOT, BONDAR oraz DONI to ludzie mocno związani z warszawską sceną graffiti, dodatkowo wchodzą w skład takich ekip jak: JWP, PCP, RPK, WTK, TNA, 4MA, PRO EBT. Pierwszy raz razem, można ich było zobaczyć i usłyszeć na płycie BEZ CENZURY w klipie do numeru „REPREZENTUJE SIEBIE”.

 Natomiast w 2011 roku na przełomie lata i jesieni ukaże się ich pierwsze wspólne i w pełni legalne wydawnictwo.

Album „Progres” wyjdzie nakładem warszawskiej wytwórni Klasyk. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, korzystając z okazji chłopaki uraczyli nas pierwszym singlem „Nie mam czasu”. Materiał można sprawdzić na oficjalnym kanale wytwórni KLASYK — www.youtube.com/projektklasyk.

Całość materiału mixuje i masteruje duet producencki WACO i KORZEŃ w STUDIO SCHRON. Praktycznie wszystkie bity zrobił SZCZUR, a wokale zostały nagrane niemalże w całości w studio u BONUSA. Materiał ten wspomagają na mikrofonach; DDK, BONUS, HDS, KAZ, OSKAR, JANO, ARTUREK I ŚWIDER.

Jeśli spodobał Ci się utwór i chcesz być na bieżąco z informacjami związanymi z ekipą RENESENS, brać udział w konkursach i nie tylko – zapraszamy na oficjalny kanał chłopaków na portalu społecznościowym Facebook – https://www.facebook.com/RenesensTV

 

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
wowowow
11 lat temu

KOKOT RPK RENESENS !!

s
11 lat temu

DONALD JWP!

Eldo_Presidento
11 lat temu

Renesans AGD MP3 RTV USB !

Janusz Pawlak DrÓgi
11 lat temu

kto to jest?

LOLEK
11 lat temu

mają flow jak WAŻKA G hahah

Plinp
11 lat temu

CZOKER,MONAR,DONIU,PWJ,KPR,ORP TBE,BONUZ CBŚ,DEBIL DAŁN KAPUŚ,ŚWIDROWA -BEKA Z TYCH LESZCZY !
KOKOT,HDS PROPSY !

Popularne