Sprawdź nas też tutaj

News

Vienio poprowadzi telewizyjny program podróżniczy

Raper sprawdzi się w roli „COOLturysty”.

Opublikowany

 

Vienio i Filip Głodek w programie Coolturyści
Vienio i Filip Głodek / fot. Travel Channel Polska

W ostatnich latach Vienia częściej spotykamy na ekranie telewizora niż w studiu. Raper występuje w różnego rodzaju programach jak „Agent-Gwiazdy”, ale także prowadzi autorskie produkcje jak np. kulinarne show „Ślinotok”. Teraz reprezentant nieistniejącej już Molesty znów wcieli się w rolę prowadzącego.

Vienio został współgospodarzem programu telewizyjnego „COOLturyści” stacji Travel Channel Polska. Wspólnie z kucharzem Filipem Głodkiem będą pokazywać jak tanio i dobrze podróżować. – Nasz program to alternatywny przewodnik po najciekawszych miastach Europy, z którego dowiecie się, jak podróżować na własnych warunkach. 2,5 godziny lotu, bilet do wyhaczenia za mniej niż stówę, jedno z najstarszych miast na świecie. Kolebka cywilizacji – mówi o Atenach w zajawce programu Vienio.

Nie podążamy turystycznymi szlakami, tylko wydeptujemy swoje własne i smakujemy esencji miasta. Odwiedzimy nietuzinkowe miejsca, liźniemy trochę kultury i przekonamy się, że Ateny to nie tylko stare posągi – dodaje.

Na stronie stacji Travel Channel Polska możemy także zapoznać się z oficjalnym opisem programu. – Raper Vienio i kucharz Filip, czyli artystyczno-kulinarny duet z Warszawy – wybiorą się w nietypową wyprawę po europejskich miastach. Zamiast podążać utartymi szlakami turystycznymi, razem z lokalnymi mieszkańcami, wydepczą swoje własne ścieżki. Nie zabraknie porad i praktycznych wskazówek co zjeść, jak się przemieszczać, gdzie kupować i jak spędzać czas wolny, aby poznać esencję miasta. Ten program to pełen humoru i czystego szaleństwa anty-przewodnik, dzięki któremu dowiecie się, jak podróżować… na własnych warunkach.

Nie znamy jeszcze daty emisji pierwszego odcinka.


Nadchodzi nowa płyta Vienia

Kilka miesięcy temu Vienio deklarował, że ma już gotowy nowy album, który ma trafić do słuchaczy po wakacjach. Jednocześnie raper poinformował, że tym razem zamierza wydać go w wytwórni, bo nie chce brać już na własne barki trudu wydawniczego. – Ja czwartą płytę wydałem jako niezależny artysta, ale teraz mi się to trochę znudziło. Chciałbym mieć wydawcę jednak. Obserwuję takie zjawisko, że jednak lepiej to wychodzi, jak mamy mecenasa. W przypadku wytwórni zawsze jest to lepiej przygotowane. Ten sztab ludzi, linki, które posiada wydawca, to są zawsze linki pomocy dla artystów – mówił Jarosławowi Kuźniarowi w programie Onet Rano Vienio. Dyskografię rapera zamyka album „Hore” z 2016 roku.

Vienio porównał Tedego, Palucha i Sokoła do… potraw.

– Schabowy z kapustą i ziemniakami – tak Vienio przedstawia Palucha w jednym z wywiadów. Zamiłowanie Vienia do kuchni znamy nie od dziś. Raper, który ma na koncie prowadzenie programów kulinarnych w najnowszym wywiadzie z Bartoszem Boruciakiem porównał czołowych polskich raperów do potraw. – Duży wypasiony hamburger ociekający z kilkoma warstwami sera – tę potrawę Vienio skojarzył z Tede. Sokoła zaś przedstawił jako typowy niedzielny rosół z kluskami, a Quebonafide porównał do kolorowej tajskiej potrawy. Wideo możecie obejrzeć tutaj.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Po prostu Marian.
2 lat temu

Podobno mają także odwiedzać lokalne gej klubu i uczestniczyć w ostrych, bezkompromisowych orgiach. Ten gruby to podobno lubi w dupę na sucho.

cydży
2 lat temu

smietnikowy wyjadacz bedzie podrozowal znalezionymi na zlomowiskach i smietnikach rowerami i autami?

Krzysztof Kononowicz
2 lat temu

MYŚLAŁEM ZE TAM JACUŚ PO PRAWEJ LEŻY XDDD

Trystydycymyt
2 lat temu

Jebać łonet i lewaków!

Odb
2 lat temu

I będzie pokazywał co można zrobić z ogryzkow wyjetych że śmietnika?

33333
2 lat temu

Chyba ty

MałaCandy
2 lat temu

Super akcja! Nie moge sie doczekać premiery 🙂

tomy
2 lat temu
Reply to  MałaCandy

BIERZ PRZYKŁAD Z VIENI
PCHAJ SIĘ A BĘDZIESZ BRANA

Karła Starawy
2 lat temu

Sprzedajna suka. FUCK TVNio. Niedługo będzie pokazywał cycki z Godlewskimi za hajs. Nikt nie czeka na twój album jebany lewaku.

Popularne