Sprawdź nas też tutaj

News

Visioners Label zamyka swoją działalność

Od wytwórni odciął się niedawno Pono.

Opublikowany

 

Po zamieszaniu związanym z wytwórnią Visioners label i Pono, który zdecydował się odciąć od wytwórni otrzymujemy dzisiaj oficjalne oświadczenie, że label kończy działalność.

Z dniem dzisiejszym Visioners Label zamyka swoją działalność. Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupowali nasze wydawnictwa i wspierali nasz biznes. Formuła w jakiej powołaliśmy label wyczerpała się, dlatego podjęta została decyzja o zakończeniu jego działalności! Wszystkim Artystom, z którymi współpracowaliśmy oraz planowaliśmy podjąć współpracę dziękujemy i życzymy sukcesów! W związku z powyższym likwidujemy Sklep WWW.VISIONERS.PL !!! Do wyczerpania zapasów – PRODUKTY, które się w nim znajdują można nabyć w bardzo okazyjnych cenach!!! – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

 
46 komentarzy
46 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
BeImondo Informator
9 miesięcy temu

Tacy goście jak Pono FU Jedker WSZ itd powinni się spotkać i napisać wspólnie poradnik dla młodych ludzi o nazwie”jak nie zostać przegrywem i nie byc ruchanym w dupe jak my”.
Pozycja obowiązkowa już od podstawówki.

Odb
9 miesięcy temu

Wanners Label zamyka swoją łazienkę.

Klocuch to Paweł Ptak
9 miesięcy temu
Reply to  Odb
Czi czing
9 miesięcy temu

3/4 wymienionych typow zostalo wystrzelonych przez Sokola. No ale czego mozna oczekiwac po tym żydowskim latawcu

BeImondo Informator
9 miesięcy temu
Reply to  Czi czing

Bez Sokoła i Waco to po 2001 roku by ich już nie było. Sami się wyruchali siedząc na dupach i nic nie robiac.

Konkubin
9 miesięcy temu

kolejne spierdoliny piszące z wanny uszatego wojtusia zaraz po ojebaniu mu ciepłej kluchy. Nie bez powodu bardziej kumaci odbili w czasie.

BARDASZANY ROBERT
9 miesięcy temu
Reply to  Czi czing

Wystrzelonych? Mam nadzieję, że miałeś powiedzieć to w kontekście wybicia ich. Bez Sokoła ZIP i WWO nie miało by sensu taka prawda. Same no skille. Dlaczego ja do dziś nie mogę przesłuchać całego WWO? No bo kurwa 3/4 to nie jest sokół tylko banda dukawców co dukają i dukają gówno pod patologiczną publike i nic poza tym. Sokół dawno powinien robić solo i odbić. Zresztą teraz widać jak sobie radzą bez Sokoła. No są asłuchalni i chuj. Jedyny Jędker próbował zrobić napad na jakiś hajs ale jak się później okazało wyjebał się we własnego dupala i został tak jak reszta – bez hajsu i perspektyw.

Gerwazy Protazy
9 miesięcy temu

Jeśli piszesz, że Pono jest no skillem i nawija bzdury to chyba nie słuchałeś „Tak to widze”. technika w PL niespotykana, teksty może nie górnolotne ale na pewno nie debilne i płytkie. Co do reszty typów, typu FU – pełna zgoda.

gpk
9 miesięcy temu

Typie, sokół nie mógł nigdzie odbić bo te dukające patusy, którym czasem dawał możliwość wbić na numer tak aby poczuli się ważniejsi, zapewniały mu street credit. Wszystko było przemyślane od samego początku i jest nadal, z tym że dziś nikomu już nie musi obciągać bo ma tyle kwitu, że stał się niezależny, a dukacze wesoło najebani 40 latkowie słuchają sobie swojego fejm tajmu „U nas na Śródmieściu” przy dobrym ścierwie i w poczuciu, że kiedyś byli kimś.

Homofobodaktyl do GLAMRAPU
9 miesięcy temu
Reply to  Czi czing

Kurwa zamiast wrzucać newsy o jakichś łakach i hotanalchallenge gdzie co drugi to podrabianiec, frajer, dziwka albo pedał który nie umie rapować dalibyście porządnego newsa o nowej aferze z MAŁOLATEMK2, jego dupodajką i tym gościem w kominiarze co na niego nagrywa filmiki xD

Bartosz Bajdosz
9 miesięcy temu

A kogo obchodzi ten napompowany szympans z londynu???? czy jest tu ktoś kogo obchodzi ten wybitny poeta na emigracji ? Zróbcie ankiete w komentarzach czy ludzie chcą cygana ukej2 czy rafalale

Chyba kurwa bartosz bardasz
9 miesięcy temu

No jak ty kurwa wolisz czytać o jakichś przegrywach jak Pono który bez Jaszczompa nie istnieje albo znajduchach pokroju Kary3kutasy albo jak znowu wraca jakiś biedak co rapował 20lat temu i robi gorzej niż wtedy zamiast najlepszego rymmajstra Małolatak2 to żeby cie chuj strzelił prosto na plecy od rafała w najmniej spodziewanym momencie, najlepiej podczas kąpieli w wannie, chociaż ty pewnie tak lubisz, ha tfu!

Mlody Rafalala
9 miesięcy temu

Vanna Lovers zamyka swoją działalność
Od wytwórni odcieli się niedawno Ciepłota z Hozerem.

EJ TY KOLO
9 miesięcy temu
Reply to  Mlody Rafalala

Ej chuje do szczania, boy to po angielsku chłopak, a jak jest chłopisko? Boisko. Hahaha dobre co nie?

EJ TY CWELU
9 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO

Chłopisko to będzie ten no yy, no.. a tak już wiem – twoja stara rafalala

EJTYCIULU
9 miesięcy temu
Reply to  EJ TY CWELU

Jaki ciul

vcds
9 miesięcy temu

jeszcze na dokładke Polo Sport powinno mu dojebac proces za kradzież i profanacje loga

EJ TY KOLO
9 miesięcy temu

?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈??̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́́̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̂̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̃̈̈?̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̷̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̧̀̀̀̀̀̀̀̀̀̀

500iNICwięcej
9 miesięcy temu

BIERZCIE Z NIEGO PRZYKŁAD. WYTWÓRNIE 1 PŁYTOWE Z 1 RAPEREM ŚMIECH.

Osrodek Monitorowania Chuja w Dupie im. T.Szyluka
9 miesięcy temu
Reply to  500iNICwięcej

Dokladnie, najsmutnieszy przyklad to tedeflak. Jest tak chujowy ze nieraz musi wydawac u Asfaltow

Profesoor Trapu
9 miesięcy temu
Reply to  500iNICwięcej

TO NIE RAPER TO ZWYKŁY CHUJ DO SZCZANIA. WIDAĆ NIE BYŁ TAKIM WIZJONEREM JAK MU SIĘ WYDAWAŁO I WYLĄDOWAŁ U CHIŃCZYKA NA KUCHNI. SMUTNY KONIEC RAPERA.

ŁONiak
9 miesięcy temu

To co z niego za wizjoner ! 😀

Old Spice Denali
9 miesięcy temu
Reply to  ŁONiak

On kreci placki w pizzerii?

Homofobodaktyl do GLAMRAPU
9 miesięcy temu

Kurwa gdzie jest kurwa prawdziwy hip hop i hiphopolowcy do kurwy ja się pytam? zamiast wrzucać newsy o jakichś łakach i hotanalchallenge gdzie co drugi to podrabianiec, frajer, dziwka albo pedał który nie umie rapować dalibyście porządnego newsa o nowej aferze z MAŁOLATEMK2, jego dupodajką i tym gościem w kominiarze co na niego nagrywa filmiki

Kokoroko
9 miesięcy temu

Kozikowski juz zarejestrował kolejny biznes jako Lajka Corp i próbuje tym razem z Liroyem. Czekam aż ktoś go wreszcie wyjaśni…

Trusk
9 miesięcy temu

Pono dożywtka na propsie ! A was Pzidy odsyłam do sluchania rapu w sukienkach ;*

żENADA
9 miesięcy temu
Reply to  Trusk

Prusk Ci do buzi

Trusk
9 miesięcy temu
Reply to  żENADA

Dzieciaku chooo do miecza, zmienisz mamę

Konkubin
9 miesięcy temu

Gość przyszedł do jego domu, wyruchał mu panne,po czym kazał wypierdalać,bo on tu teraz jest bossem a PONO na końcu mówi „to była sympatyczna historia. sporo się nauczyłem”.

Capybara
9 miesięcy temu

Polski biznesmen planów wydawniczych było milion Liroy wigor sam pono itd wyszedł tylko wack fu i to wszystko dlatego mówię że dobry biznesmen to remik i dobrze ze decks wydaje tam płytę a nie u takich Janusz biznesowych bo takie wytwórnie jak niedoszła od po a itd to akurat nie zarobią na tym wręcz przeciwnie będą dokladac

BeImondo Informator
9 miesięcy temu
Reply to  Capybara

Każdy z nich nagrywa jedną płytę 5 lat która w momencie premiery nie ma żadnej promocji bo goście nie mają pojęcia jak to reklamować. Przyzwyczaili się że Viva puści teledysk i reszta sama się potoczy a tu taki chuj. Same płyty brzmią jakby nagrali je z 20 lat temu.
Kurwa ci goście mieli wszystko na wyciągnięcie ręki i tak to zjebali przez lenistwo i melanż myśleli że Viva będzie za nich wszystko robić. Mogli brać przykład z takiego Peji on po czasach Vivy odnalazł się dosyć szybko w erze Youtube nagrywał jakieś gowno ale wiedział gdzie i kiedy z tym się pchać no i nagrywał non stop.

Capybara
9 miesięcy temu

Zgadza się mordeczko fajny komentarz

syn_penera
9 miesięcy temu
Reply to  Capybara

Remik ma w chuju tych niedojebanych raperów, kulturę i jakiekolwiek zasady. Podpisał Decksa zaraz podpisze jakiegoś jutubera i pokaże wam kto kurwy rozdaje karty w tej gimbusiarskiej grze. Nie da się zrobić kurwy z rapu po raz drugi? Remik ma w tym doświadczenie i zrobi wylęgarnie piejących pedałow z decksem (aka bity chujowe jak peja na autotunie) na czele.

Trust
9 miesięcy temu

Szkoda ze glam rap nie napisze że ten cały Bartek Kozikowski to parówa i konfident.

janusz januszów
9 miesięcy temu
Reply to  Trust

parówą to jest twoja stara januszku

żENADA
9 miesięcy temu

Masz wytwórnie? spoko tylko nie masz co wydawać
Wszystko co wydałeś promocyjnie zawsze pada
PTP Analogia Macca Squad dziś na przykładach
Rychu Peja opowiada jak wydaje płyty szpagat
Kim byłyby Sistars gdyby przy tobie zostały?
Los chórzystek im pisałeś a wiec zadziałały ,zwiały
W dupe je pocałowałeś za nic by sie nie wybiły
Gdyby nie opuscily tej wielkiej wytwórni,kpiny
Jak z ciebie diller? czym dillujesz ty pacanie ?
Od lat płyt nie sprzedajesz , chcesz pożycze pare baniek

Cyganskakurewka
9 miesięcy temu

Okularnika kazdy wypierdala ostatnimi czasy

Dziecko gorszego boga
9 miesięcy temu

Kurwa w koncu, moģł juz to zrobic 10 lat temu to czekał chuj wie na co

Julek
9 miesięcy temu

Pierłem

Sławomir Solawa
9 miesięcy temu

Bardzo dobrze pisalem kiedys do nich żeby wydali moja płytę to nie chcieli

TAU LUBI KAŁ
9 miesięcy temu

KTO?!

Co to za łaki?

STIL
9 miesięcy temu

The photos you share about the wedding is very beautiful, You are a beautiful and most prominent bride I know. Wish you happy.

olivia
1 miesiąc temu

C’est merveilleux d’être ici avec tout le monde, belle publication. Merci d’avoir partagé! 
<a href=”https://robotsdecuisines.com/comparatif-robot-de-cuisine/comparatif-des-meilleurs-multicuiseurs/”>milticuiseur philips</a>

antynigger
9 miesięcy temu

Pono to ten, którego wywalili z jego własnej wytwórni? I co on teraz na kuchni wypatruje naiwnych gimbusów, którym mógłby nawinąć jakiś makaron na uszy za 2 zł?

Popularne