Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Vix.N – „Chcesz mieć faceta”

Za tydzień start dwóch pre-orderów.

Opublikowany

 

Dziś (11.06) na MaxFloRecTV trafił numer „Chcesz mieć faceta”. To pierwszy zwiastun 3. tegorocznej EP-ki Vixena. Cyfrowa wersja krążka „75% EP” ukaże się już w przyszły wtorek. Tego samego dnia nawww.MaxFloSklep.pl ruszy przedsprzedaż płyt artysty

Dzisiejszy audiosingiel pochodzi z wydawnictwa „75% EP”, którego premiera odbędzie się w 18 czerwca. Również tego dnia na MaxFloRecTV pojawi się 3. z kolei, po „Melodio” i „STFU”, odsłona klipowego serialu. Gościnnie w teledysku do numeru „Luz na spince” wystąpi Meek, Oh Why?.

Za produkcję „Chcesz mieć faceta” odpowiada Varhlak. Singla posłuchać można także we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową.

Odprężenie jest emocją przewodnią „75% EP”. W dniu premiery tego krążka, czyli 18.06, w MaxFloSklepie wystartują 2 pre-ordery fizycznych albumów Vixena. Szczegóły poznamy już w przyszłym tygodniu.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Vix. N chce mieć faceta

luczjano
1 rok temu

Kurwa, to jest portal o rapie czy o czym do chuja? Pozdrawiam, poirytowany użytkownik.

EJ TY KOLO
1 rok temu

OGÓL KURWA TĄ CIPE NA MORDZIE KNURZE JEBANY

Wulgarny
1 rok temu

Vix.Cwel – Chce mieć faceta, który będzie mnie ładował w grote po same jaja. Chcę być jego kurwą, chce być traktowany jak wyjebana w mordę, trendowata dziwka. Chcę by wybuchł mi w dupie.

Kurwe. N, CWELVIX, CHUJ TAM WIE JEBAĆ
1 rok temu

Co to za kurwa z brodą na tej miniaturę? Najchetniej zlałbym mu się na morde cierpkim spustem

Axel GMD
1 rok temu

bardzo dobre

Popularne