Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Vix.N – „No name”

Za tydzień premiera kolejnego krążka oraz klipu z KaeNem.

Opublikowany

 

Dziś (9.04) do sieci trafiła 1. odsłona kolejnej EP Vixena. Zwiastunem nowego krążka jest numer „No name”. Wiemy już, że „50% EP”, którego emocją przewodnią będzie frustracja, ukaże się już za tydzień.

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 1. singiel z „50% EP” Vixena. Premierowy utwór z 2. tegorocznego wydawnictwa artysty zatytułowany jest „No name”.

Singiel, podobnie jak poprzednią epkę, wyprodukował JRS. Dokładnie za tydzień, 16.04, do serwisów streamingowych trafi kolejne wydawnictwo – „50% EP”. Wtedy też na MaxFloRecTV pojawi się 2. z 4 odsłon klipowego miniserialu. Kontynuacją fabularnej historii z teledysku do „Melodio” będzie wideo do „STFU”. W utworze gościnnie będzie można usłyszeć, a w klipie zobaczyć KaeNa. Kolejne części serialu ukazywać się będą przy okazji następnych krążków artysty. Vixen na ten rok zapowiedział wydanie aż 4. Zapowiedź najnowszego odcinka można już obejrzeć tutaj.

Najnowsze single Vixena, począwszy od „No name’a”, na YouTube będą dostępne pod lekko zmodyfikowaną ksywą artysty. Od teraz zamiast „Vixen” wpisujemy „Vix.n”. Zabieg ten spowodowany jest podejrzeniem ograniczania zasięgów przez algorytmy serwisu. Podobna sytuacja niedawno miała miejsce z Guralem.

Zmiana ta dotyczy wyłącznie YouTube’a, więc w serwisach z muzyką cyfrową artysta nadal figuruje jako Vixen. Posłuchaj utworu „No name” w ulubionym serwisie, klikając tu.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bestia z Wadowic
2 lat temu

Vixen jest szczery, rzeczywiście to prawdziwy no name, tyle lat i nic nie osiągnął w tym rapie. Jeszcze w dodatku tak się skurwił, że maxCwel records go wydaje. Idę wyjebać 2 wina mszalne bo już mam dosyć tych grajków.

Pan Panowiek
2 lat temu

Ej wy kurwa rapowe łajzy i cwele, fani LGBT Mafiji i innych wynalazków czy wiecie kto spiewa ten wloski klasyk, wczesniej wam pisalem inne teksty to nikt z was tłuki nie zna klasyki, może teraz: Tornero sencate, guntadero bella fiori, budonete torente senklamente tutto si, cento fenero sale donna kontrolnienty derre siczi. No jazda gamonie nieobyte w muzyce, no bo rap to nie muzyka.

Ksiądz Wikary
2 lat temu
Reply to  Pan Panowiek

Pierdolone no name
Zamykają jape gdy głoszę kazanie
Mówie zerknij pod sutanne i zobacz co się stanie
Wtedy mi stanie
A jakiejś siostrze spadnie stanik
Ty podczas spowiedzi a ja sobie walę na przypale w konfesjonale
Chcesz rozgrzeszenie? Zapraszam na zachrystie będzie niebiańskie grzmocenie!
Pozdro Bestia z Wadowic! Jeszcze będziemy wino razem zolić

Szczaw
2 lat temu
Reply to  Pan Panowiek

Podpisuję się pod tym w stu procentach. Rap – od debili dla debili. Miałem kiedyś kumpla Sebe. Ogólnie gość mocno podatny na wpływy. Mówiliśmyskocz nam po piwo będziesz super to leciał żeby przypucować. Z czasem zaczął przychodzić i puszczać hemp gru z telefonu. Potem posunął się o krok dalej i zaczął jarać trawe. Uzależnił się a potem specjalnie wjebał się na mine aby tylko trochę odsiedzieć i móc być prawilny jak Ci ulicznicy.. Teraz pomyślcie ile jest w polsce takich Sebów. Ja na prawdę mówię Wam to po to żeby Was przestrzec. Rap podświadomie namawia Was do złego lub do gejostwa. Rozumiecie czy rap całkowicie przeżarł wam te zakute łby?!

Bestia z Wadowic
2 lat temu
Reply to  Szczaw

Ksiądz Wikary nagram coś razem wierzę!!!

Odb
2 lat temu

Vix Name-„N.No”

ola
2 lat temu

UWAGA POSZUKIWANY PEDOFIL: Dominik Janas z Bełchatowa, prawdopodobnie uciekł do Holandii, prośba o przekazywanie dalej.

00:12 i 17
2 lat temu

SINGIELVix.N – „No name”
Za tydzień premiera kolejnego krążka oraz klipu z KaeNem.
Opublikowany 2 godziny temu Przez Redakcja

19:20 7

Popularne