Sprawdź nas też tutaj

News

Vixen nie zdobył złotej płyty przed trzydziestką, ale nie składa broni

„Kreatywność to jedna sprawa, a koszty druga”.

Opublikowany

 

fot. Łukasz Kurek

Vixen to jeden z najbardziej utalentowanych i niedocenionych raperów na scenie. Do tej pory raper wydał kilkanaście projektów, a nawet dwukrotnie pojawił się na OLiSie. Niestety, do tej pory nie udało mu się zdobyć wyróżnienia w postaci złotej płyty. Z okazji 30-tych urodzin raper podzielił się ze słuchaczami taką oto refleksją:

– Kiedyś sobie powiedziałem, że do 30-stki chciałbym zrobić złotą płytę. Potem nie mówiłem o tym, bo wydawało mi się to zbyt zuchwałe. Teraz wiem, że nie ma zbyt zuchwałych marzeń, jest tylko strach przed porażką, który nakazuje się nie wychylać, bo będzie wstyd. Trofea nie są najważniejsze, ale mierzyć trzeba wysoko, albo jeszcze wyżej. Jasne, że chciałbym, żeby nowy album przekroczył granicę 15 000 egzemplarzy, bo dzięki temu kolejny będę mógł zrobić na poziomie na który do tej pory nie było mnie stać, to oczywiste. Kreatywność to jedna sprawa, a koszty druga. Muzyka zarabia na muzykę, tak to działa.

Przyszedł czas, żeby jasno precyzować swoje cele, nawet jeśli wydają się odległe jak stąd do Yokohamy, bo dzięki temu życie ma kierunek. Wiadomo, że są wartości znajdujące się na najwyższej półce, takie jak miłość, zdrowie etc ale te rzeczy, które zakorzeniły się w głowie za dzieciaka cały czas siedzą w tych naszych głupich dorosłych głowach i ciężko je wyrzucić, więc nie wyrzucam. Może to wydawać sie puste, może nie, nie mi to oceniać. Idę tylko tam gdzie chciałem dojść jako 12 letni chłopak rapując swój pierwszy kawałek w 2001 roku i wyobrażając sobie siebie na wielkiej scenie, pod którą bawią ludzie, którzy przyszli posłuchać jaki w danych chwilach życia miałem vajb(!) Czasem wydaje mi się, że chce za bardzo, że są rzeczy których nie mogę mieć, jest niepewność, ale z drugiej strony wiem, że chodzi o przekroczenie pewnej granicy i że ta „linia” istnieje, a skoro tak jest to ja ją chce przekroczyć, no bo czemu nie. Podobno zawsze chodzi o energie, którą ludzie muszą poczuć. To ona decyduje czy jest się gotowym, albo jest albo jej nie ma, a jeśli jej nie ma to trzeba robić swoje z całej sily i czekać aż się pojawi, bo się pojawi, jak tylko wcześniej nie zrezygnujesz.

Dziś obchodzę 3️0 urodziny. Z tej okazji życzę Wam wytrwałości na Waszych drogach! A jak chcesz zrobić mi prezent to zapraszam na www.maxflosklep.pl po album „SERCE” będzie zajebiście miło, bo pomożesz mi się zbliżyć do mojego celu.
Ps. a z drugiej strony patrz na te fote, bo jest na niej coś do czego złota, platynowa, czy nawet diamentowa płyta nie ma podjazdu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiedyś sobie powiedziałem, że do 30-stki chciałbym zrobić złotą płytę. Potem nie mówiłem o tym, bo wydawało mi się to zbyt zuchwałe. Teraz wiem, że nie ma zbyt zuchwałych marzeń, jest tylko strach przed porażką, który nakazuje się nie wychylać, bo będzie wstyd. Trofea nie są najważniejsze, ale mierzyć trzeba wysoko, albo jeszcze wyżej. Jasne, że chciałbym, żeby nowy album przekroczył granicę 15 000 egzemplarzy, bo dzięki temu kolejny będę mógł zrobić na poziomie na który do tej pory nie było mnie stać, to oczywiste. Kreatywność to jedna sprawa, a koszty druga. Muzyka zarabia na muzykę, tak to działa. Przyszedł czas, żeby jasno precyzować swoje cele, nawet jeśli wydają się odległe jak stąd do Yokohamy, bo dzięki temu życie ma kierunek. Wiadomo, że są wartości znajdujące się na najwyższej półce, takie jak miłość, zdrowie etc ale te rzeczy, które zakorzeniły się w głowie za dzieciaka cały czas siedzą w tych naszych głupich dorosłych głowach i ciężko je wyrzucić, więc nie wyrzucam😄 Może to wydawać sie puste, może nie, nie mi to oceniać. Idę tylko tam gdzie chciałem dojść jako 12 letni chłopak rapując swój pierwszy kawałek w 2001 roku i wyobrażając sobie siebie na wielkiej scenie, pod którą bawią ludzie, którzy przyszli posłuchać jaki w danych chwilach życia miałem vajb(!) Czasem wydaje mi się, że chce za bardzo, że są rzeczy których nie mogę mieć, jest niepewność, ale z drugiej strony wiem, że chodzi o przekroczenie pewnej granicy i że ta "linia" istnieje, a skoro tak jest to ja ją chce przekroczyć, no bo czemu nie. Podobno zawsze chodzi o energie, którą ludzie muszą poczuć. To ona decyduje czy jest się gotowym, albo jest albo jej nie ma, a jeśli jej nie ma to trzeba robić swoje z całej sily i czekać aż się pojawi, bo się pojawi, jak tylko wcześniej nie zrezygnujesz. Dziś obchodzę 3️⃣0️⃣ urodziny🥳 Z tej okazji życzę Wam wytrwałości na Waszych drogach! 🖖🏻 A jak chcesz zrobić mi prezent to zapraszam na www.maxflosklep.pl po album "SERCE" 💛 będzie zajebiście miło, bo pomożesz mi się zbliżyć do mojego celu 🤩 Ps. a z drugiej strony patrz na te fote, bo jest na niej coś do czego złota, platynowa, czy nawet diamentowa płyta nie ma podjazdu 😊

Post udostępniony przez VIX.N (@vixenoficjalny)

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
1 rok temu

Dziecko zrobić moze każdy a złotej płyty chujem nie wystrugasz . Niedoceniany jesteś to fakt , wbij na feat do jakiegoś malika z fontanny czy roniego obsrali i fejm będzie . Pamiętaj co nawijał Bisz- Kto na sztuki liczy respekt

Bad boy
1 rok temu
Reply to  WnukTedego

Ty nie bo jesteś wnukiem Tedego

Socjopata
1 rok temu

Po chuj skomlisz o te złoto. A co ja bym nie chciał. Ale życie jest życie. Weź się do normalnej, uczciwej roboty, jak i ja zrobiłem, mimo że byłem lepszym MC od ciebie i niejednego łaka twojego pokroju.

Arr
1 rok temu

Niedoceniany to był Rekord z Wrocka jak się nie mylę.

Podawacz Ręczników Podawaczowi Ręczników
1 rok temu

Oj Vixen, Vixen. Szkoda mi Ciebie. Bo ciężko pracujesz i dużo robisz. Niestety fakty są takie, że Twoja osobowość i wygląd powodują, że nie przyciągasz ludzi. Świat jest brutalny. Twoje kombinowanie, patenty i zabiegi marketingowe się nie sprawdziły. Ludzie tego i Ciebie nie kupili w przenośni i dosłownie. Mimo Twojego talentu popartego pracą. Czasami tak jest. Jesteś jednym z licznych przypadków gdzie w muzyce wszystko się zgadza, jest mega profesjonalne a mimo to wyświetlenia i hajcy się nie zgadzają. Byle leszcze bez talentu i pomysłu wykręcają złote płyty. Przykre, ale prawdziwe. Tak jak to, że nigdy nie byłeś i nie będziesz „gwiazdą”. Czułem to od początku, bo od początku nie mogłem Cię znieść wizualnie. Sam nie wiem dlaczego. A przez to do dzisiaj nie umiem się z Tobą utożsamiać. Ale za talent i pracę dozgonny szacunek!

Odb
1 rok temu

Vixen złożył trydzieści sztuk broni.

VIXENDREAMBREAKER
1 rok temu

Czas się pogodzić, że nie porywasz ludzi kurwa i tyle, ja uwielbiam piłkę, ale wiem, że nie będę gwiazdą Barcelony, a bycie MC nawet jak w Twoim przypadku wiecznym wanabee i żebranie o kupno płyty to się w ogóle kłuci z sensem tej gry, jesteś na siłę i dlatego nie osiągniesz tego co chcesz chłopaku, proste, realizuje się w innych aspektach, pozdr i powodzenia

Vixen
1 rok temu
Sodomita
1 rok temu

NEWS Vixen nie zdobył złotego dilda przed trzydziestką, ale nie składa broni

Popularne