Sprawdź nas też tutaj

News

VNM i Opał na nowej płycie Vixena

Raperzy zapowiadają drugą odsłonę muzycznego serialu.

Opublikowany

 

Fot. @po.buchu

Po świetnie przyjętym „Kawałku serca” Vix.N wraca z kolejnym sezonem miniserialu. Kontynuacja serii, w której połączone ze sobą fabularne teledyski tworzą spójną historię wystartuje już 10 marca. Wczoraj (24.02) na dwóch kanałach – MaxFloRecTV oraz Vixenowe – pojawiły się wideo zwiastuny „Kawałka novego serca”

Pierwszy sezon miniserialu klipowego ukazywał się od lutego do sierpnia 2019 r. Poszczególnymi odcinkami Vix.N zapowiadał jednocześnie album „Serce”. Nie inaczej będzie przy okazji emisji 2. części serii. Premiera 1. epizodu, a zarazem singla zwiastującego nadchodzące wydawnictwo artysty odbędzie się 10 marca na MaxFloRecTV. Kolejne odcinki ukazywać się będą co dwa tygodnie. Reżyserem serii wideoklipów jest Błażej Jankowiak, a ich całościową realizacją zajęła się ekipa 9Liter Filmy.

Ci, którzy uważnie obejrzeli oba zwiastuny, wiedzą już, jakich gości na pewno nie zabraknie w nowym projekcie. W obsadzie miniserialu znaleźli się Opał i VNM. Nie są to jedyni zawodnicy, których Vix.N zaprosił na krążek.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Diho raz orangutan
1 rok temu

Na krzywy ryj mixtape

Szlifierka
1 rok temu

Cześć , mam ciemne włosy i brązowe oczy , chłopaki śmieją się ze jestem cygan:/ bardzo mnie to wkurza bo jestem Polakiem … co mam z nimi zrobić ? Walić w łeb czy mieć wyjebane ?

Mieczysław
1 rok temu

VNM?! XD

Odb
1 rok temu

KałNM i Przypał na nowej sekstaśmie Vixy

Popularne