Sprawdź nas też tutaj

News

VNM: restart wytwórni i plany na przyszłość

„Mamy odpowiednich ludzi na stanowiskach”.

Opublikowany

 

W 2016 roku VNM wystartował z własną wytwórnią De Nekst Best. Nie przetrwała ona jednak próby czasu i od czterech lat label ten służył jedynie do okazjonalnego prezentowania muzyki. Ma się to teraz zmienić, bo jak zapowiada VNM restartuje swój label i ma duże plany wydawnicze.

Uruchomiliśmy nową stronę, rozpoczęliśmy trwałą komunikację w social mediach, mamy nowe ubrania z nowym logo labelu, mamy vinyl CTDN, odpowiednich ludzi na stanowiskach i plany wydawnicze na 2020, przy czym mówię tu o minimum 4-5 projektach. – napisał raper.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
SicenS
10 miesięcy temu

Bez hejty, bo V zawsze na propsie, ale ktokolwiek został wydany w rzeczonej wytwórni?

Odp
10 miesięcy temu
Reply to  SicenS

Cywinski i Dorian

glamściek
10 miesięcy temu
Reply to  SicenS

Mówi się WZIĄĆ ty kurwa tepaku, do szkoły wracaj chuju śmieciu a nie pierdolisz jakieś niesmieszne farmazony

WakeUpBitches
10 miesięcy temu

„Mamy odpowiednich ludzi na stanowiskach” – mam nadzieje, ze wśród nich nie jest „sztab ludzi”, tylko są to osoby bliskie mniej lub bardziej…Eeeh, kumaci wiedzą…VNM props forever since Day one, but I hope you’re goin’ good way man. Reasumując, zauważyłem niepokojące – mnie jako fana- zmiany w tekstach i klipach, które niekoniecznie są twoim pomysłem Tomku. Oczywiście, sam montaż, jakość itd. jest na wysokim poziomie i z pomysłem, ale chodzi mi o inne kwestie. Zakładam, że byś wiedział o co cho. Chodzi mi o grunt, po którym stąpa każdy mainstreamowy raper, czy tu czy na świecie, było tak od dawna, ale dopiero jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że nie jest dobrze. Pisałem kiedyś o tym tutaj. Kto wie, ten wie co ja piszę. Taka moja refleksja. V, czekam na dalsze ruchy, sprawdzam wszystko na bieżąco, wszystko, każdą płytkę posiadam, nie byłem na żadnym koncercie(żałuję w huj), dalej czekam na 10000000 wyświetleń pod każdym kawałkiem, i diamentowych płyt, ale w sumie jebac te wyznaczniki. „( VNM flow killer, a Ty sprawdź kto najlepiej łączy tu flow z rymem!”

glamściek
10 miesięcy temu
Reply to  WakeUpBitches

Mówi się WZIĄĆ ty kurwa tepaku, do szkoły wracaj chuju śmieciu a nie pierdolisz jakieś niesmieszne farmazony

Rosoła
10 miesięcy temu

A jak nie będziesz miał hajsu to prześpij się z Przybylską

Wasz Ziom
10 miesięcy temu

Mam wrazenie, że VNMowi strzeliła sodówka do glowy. Nagrywał najebany jakieś filmiki, póżniej myslał, że jak odejdzie od prosto to się zarobi, ale nie przewidział, że Gejbonafide stworzy nowy trend I całe społeczeństwo LGBT zagarnie Gejquality oraz LGBTmafia . A do tego te inspiracje Dreakiem…

Samobój w potylicę

Mimo to nadal wierzę w niego bo jest najlepszy. Słucham go od początku i zjada całą scene.

Jak wróci do stylu z NSPC lub Kolumny Płoną to kupie 2 płyty i dam jedną Jurnemu Stefanowi żeby pokazac jak wygląda dobry polski rap

Wasz Ziom
10 miesięcy temu
Reply to  Wasz Ziom

a i nie rozumiem jak się mógł skumac z ta raszplą Cikulinką

Odb
10 miesięcy temu

VNN: restart kąpieli i wanny na przyszłość

Zytkinson
10 miesięcy temu

[Zwrotka 5: Sokół]
Marzy ci się zabalować z Olivierem?
Chciałbyś robić karierę, być Paschalskiej partnerem
Kurwa, nie wiem, jak masz zwichrowany dekiel
Mam gdzie indziej granice przypału, tego jestem pewien

Sok z pizdy
10 miesięcy temu

Odkąd V przestał się starać

Prawda
10 miesięcy temu

12:24 17

Opublikowany 16 godzin temu 5 marca 2020 Przez Maxymilian Hozer

DJ FLAKK aka ProofesorNauk
10 miesięcy temu

Wczoraj miałem najgorszy dzień w szkole. Spóźniłem się na lekcje wchodzę do klasy, siadam z ziomkiem (wiadomo kim, pozdro). Wszyscy szepczą za moimi plecami. Moja dziewczyna się czerwieni, nie patrzy na mnie. Kumpel mnie szturcha i pokazuje mi telefon.
Wstyd. Stronka roksa.pl Widzę tam profil jakiegoś milfa, kumpel się odsuwa na bezpieczną odległość ale przybliża mi ekran i rozszerza palcami zdjęcie.
Tam moja stara! Na przerwie ten sam ziom z ławki skrzyknął kumpli i mi wpierdolili Krzyczał:’Wszystko na mój koszt!’ Nie wiem co to znaczyło..

Nocowałem u brata… wstyd. Tak było, nie kłamie….

Popularne