Sprawdź nas też tutaj

News

VNM: „Sokół powiedział mi: Zobaczysz, jeszcze nie skończyłeś”

Fragment wywiadu z książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”.

Opublikowany

 

fot. Jacek Kuropatwa

Do premiery czwartej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” pozostał niewiele ponad miesiąc, a dziś został ogłoszony trzeci z piętnastu rozmówców. Do zapowiedzianych wcześniej Małpy oraz Emade dołączył VNM – artysta, którego nikomu, kto interesuje się polskim rapem, nie trzeba przedstawiać.

Wywiad z pochodzącym z Elbląga raperem został przeprowadzony pod koniec lipca w Warszawie i trwał ponad cztery i pół godziny, co przełożyło się na 24-stronicowy materiał o objętości ponad 52 000 znaków. Podczas spotkania VNM opowiedział Jackowi Balińskiemu między innymi o tym, jak doszło do wygranej zespołu 834 w konkursie audycji WuDoo w 2005 roku, którą swoją zwrotkę pamięta najlepiej ze wszystkich, jak wspomina pracę w banku oraz w jaki sposób powstał przełomowy dla niego utwór, czyli „Na weekend”.

– Sokół zajarał się moim numerem »Na dzielni« i powiedział, że jak chciałbym z nim coś nagrać, to on jest na tak. Tym sposobem powstało »Nie muszę« – drugi z trzech numerów, które nagrałem po premierze »Na szlaku po czek”. Trzecim był »Centymetr«. Tym kawałkiem, na końcu którego są propsy od czołówki podziemia, już oficjalnie żegnałem się ze sceną. Sokoła też poprosiłem, żeby dograł kilka słów od siebie, ale odpisał: »Nie nagram tego, bo nie wierzę, że kończysz z rapem. Zobaczysz; jeszcze nie skończyłeś«. Miał rację” – wspomina VNM we fragmencie wywiadu, który został dziś udostępniony na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

Z pełną treścią rozmowy będzie można zapoznać się już 29 października, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy IV”. Czwarta część książki kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek, czwartek oraz niedzielę do 17 października. Dotychczas ogłoszeni zostali Emade, Małpa oraz VNM.

22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawski Grześ
10 miesięcy temu

Niech lepiej opowie jak to było pryczyć młodą Lubiczową aka Chinkę Czikulinkę w brąz

Andżej
10 miesięcy temu

No bez kitu zajebista dupeczka sam bym w nią wszedł do samego końca bo ona to napewno uwielbia

Damiano
10 miesięcy temu
Reply to  Andżej

Chodź spluń mi na kutasa zanim Cie wyrucham, że aż będą Ci zęby dzwonić :*

Prop&Testo
10 miesięcy temu

TEN Z TYM RYJEM XD

Spocone Stringi Alberto
10 miesięcy temu

VNM: „Sokół powiedział mi: Wkładaj, jeszcze nie skończyłeś”

Fragment sekstejpu z filmu „To nie jest gang-bang. Romanse 69″

BMW 760i
10 miesięcy temu

Sokół, wernychora Polskiego rapu, przewidział Quebe, krach na giełdzie, kolor stolca po świątecznej strawie….

Old Spice Pure Sport Plus
9 miesięcy temu
Reply to  BMW 760i

Hawk juz dawno w narcyzm popadl i samouwielbienie

SBM 69
10 miesięcy temu

Sokół mentor niczym Yoda albo ten Dziadek Chińczyk z karate kid prawi morały uczniom.

The Lox
10 miesięcy temu

Sokół zaproponował mu udział w reklamach

Old Spice Pure Sport Plus
9 miesięcy temu
Reply to  The Lox

To na pewno nie bo by sie hajs nie zgodzil, za to nawinac jakis ckliwy makaron na uszy typu „nie wierze ze konczysz z rapem” zawsze mozna, nic nie kosztuje

YO..
10 miesięcy temu

14:21 29

Opublikowany 3 dni temu 20 września 2021Przez Redakcja

"zobaczysz jeszcze nie skończyłeś"
10 miesięcy temu

Sokół do VNM-a podczas ruchania!!

PejaTVN
10 miesięcy temu

Mam wiadomości typu nagrywaj single, teraz cytuje to jest ten moment jest glosno. Otóż głośniej niż za czasów Hewra/Mobbyn nie będzie. Po drugie gnojki jebane łykacie wszystko jak młode pelikany co w internecie napisze byle palkownik. Mówiłem ,ze Algida pedał, teraz wszyscy przepraszają. Polski rap to jest miejsce gdzie tyle kanalii i szui na metr kwadratowy nie uświadczysz nigdzie. Towarzystwo korporacyjne, lizusy i donosiciele. Znam was raperki, od Elvisa Picassa, zula bananowca co na łucznika ciśnie a jak mi naubliżał to becelowal na mieście 20 koła. Po tego śmiesznego Uszatka co teraz się zwie hybryda. Ja nie jestem Majka Jezowska żeby pół życia dla dzieci występować.

freshLOTUS
10 miesięcy temu

Siemano wszystkim, jestem Lotus i zapraszam do sprawdzenia pierwszego klipu i drugiego występu na majku w mojej 'jeszcze nie karierze’
Obczajcie ten feat
https://m.youtube.com/watch?v=1EBtkOwjYmU&feature=youtu.be

Opierdziane majty Wałęsy
10 miesięcy temu
Reply to  freshLOTUS

Kał, nie róbcie tego więcej.

Popularne