Sprawdź nas też tutaj

News

VNM tłumaczy dlaczego zniknął na parę miesięcy

Raper ujawnił, kiedy ukaże się nowa płyta.

Opublikowany

 

VNM raper
VNM

W grudniu minionego roku VNM wypuścił razem z B.Melo EP-kę „Trailblazer”. Po jej premierze raper z Elbląga odciął się od social mediów. Teraz wrócił i tłumaczy skąd ta kilkumiesięczna przerwa.

Część z Was może zauważyła, że oprócz wrzucania sporadycznych komunikatów nie było mnie parę miesięcy na social mediach, powodem było to, że nie czułem się specjalnie socjalny. Tak jak pisałem kiedyś na grupie – moja głowa przez ostatnie półtora roku zmieniła się bardziej, niż przez ostatnie 10 lat i ewidentnie potrzebowałem czasu, żeby przeprocesować sobie to wszystko w odpowiednim dla siebie tempie – wyjaśnia Venom na FB. – Efekt jest przepiękny, ale przeżywanie pewnych aspektów mojego życia w retrospekcjach bywało często dość bolesne, zwłaszcza, że musiałem świadomie skonfrontować się z paroma demonami w mojej głowie, przed którymi całe życie podświadomie ratowałem się ucieczką – dodaje.

Raper jest w trakcie prac nad nową płytą. – Zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko na obecną chwilę brzmi dość enigmatycznie dlatego całą następną płytę poświęcę na wytłumaczenie tego co się ze mną stało i wydaje mi się, że jej treść będzie rezonować z wieloma z Was. Miałem wydać ten album w tym roku, ale mimo, że pewnie uchodzę za rapera ekshibicjonistycznego emocjonalnie to do niedawna nie byłem gotowy pisać o tak personalnych kwestiach i nawet jeśli kiedyś wcześniej zechciałbym się przed Wami otworzyć tak jak zrobię to na tej płycie to nie byłoby to możliwe z uwagi na to, że wcześniej nie wiedziałem o sobie tyle ile wiem dziś – wyjaśnia.

Nowy krążek VNM-a będzie miał konceptualną formę i jego wstępna data premiery to luty 2019. – Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie do tego czasu, ja z kolei postaram się być bardziej socjalny from now on – zapowiada artysta.

VNM hostuje nowy mixtape

Po mixtape’ach hostowanych przez Leha i Wac Toje, które niedawno miały swoje premiery, ekipa Fresh N Dope zapowiada kolejny materiał, który tym razem zepnie klamrą VNM. „Fresh N Dope Mixtape” to nowatorski projekt, na którym artysta mixtape’u oprócz nagrania utworu na projekt wybiera także kawałki, które na niego trafią.  – Spośród nadesłanych przez Was numerów wybierzemy te najciekawsze, które znajdą się na limitowanym mixtape wydanym fizycznie oraz poprzez dystrybucję cyfrową na naszych oficjalnych kanałach (Spotify, Tidal, AppleMusic, iTunes, YouTube). Utwory muszą być na autorskich podkładach i nigdzie wcześniej niepublikowane – informują organizatorzy.

Wkrótce szczegóły na temat projektu oraz wspólnych działań Yurkosky x GlamRap x Fresh N Dope.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lamusy Dupa Cicho

Pewnie liczył hajs. Wkrótce nagra kolejne wypociny, w których motywem przewodnim będzie to ile kosi siana.

Japi

Myśli, że jak zapuścił brodę to nie widać krzywego ryja. Widać.

Fffffff

Jeb się sam masz krzywy ryj

hej

MAM NA TO TURBO WYPIERDOLONE

RDW Analorgia

nie miał czasu bo walił paschalską, już mu się znudziła to się odezwał

rysiu

cikulinka

Lamusy Dupa Cicho

serialowa sucz, ponoć się sypie jak choinka xD
#pdk

14:44 7

Walił Ją w sopocie gdyni i na warszawskim mieszkaniu też , oraz zagranicą , pewnie wyda wspólną płyte z nią jeszcze

ObrońcaPokornych

Oto moja historia związana z tym raperem. Nigdy go jakoś nie słuchałem (z wyj beefu z Jimsonem) ale darzylem szacunkiem. W tym roku postanowiłem posłuchać jego nowej epki. Wtedy się zesrałem i miałem obok siebie 2 gówna

Na pewno nie

3 razem z toba

ObrońcaPokornych

Dlaczego mnie obrażasz kurwo

tdf

CHUJ KOGO OBCHODZI TA REGRESYJNA KUREWKA?

Abdul AL-Kozyeb

KRZYWORYJEC KURWA JEBANY PRAWIE O NIM ZAPOMNIAŁEM BEKA BUAHHAHAHAHAHA TO TEN CO NA KOSZTA PANNY W WARSZAWIE SIEDZIAŁ BUSHAHAHAHHAHA

Grzegorz

Mam nadzieję , że będzie jak Etenszyn czy Cloudszyn , z przewagą Zmory czy Choćbym miał zostać sam

roleski majonez ojebany

chuj mnie to obchodzi

Popularne