GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

VNM z ważnym komunikatem, który może dotyczyć każdego z nas

„Ten problem wpłynął na całe moje życie”.

Opublikowany

 

Dzisiaj wieczorem VNM udostępnił na Instagramie nagranie, w którym prosi, żeby się na chwilę zatrzymać, bo ma coś ważnego do przekazania. Mówi on o swojej chorobie nowotworowej, którą udało mu się przezwyciężyć, ale jej skutki przez lata wpływały na jego psychikę. Raper stara się przekazać słuchaczom, że w razie podobnych problemów warto szukać pomocy wśród rodziny lub u specjalistów, a nie zadręczać się jak on przez lata różnymi myślami.

VNM o nowotworze żuchwy

– Gdy miałem cztery lata dostałem od życia niechciany prezent. Nowotwór żuchwy, przez który lekarze musieli wyciąć mi kawałek szczęki. Byłem jeszcze zbyt młody, by zrozumieć jak ten fakt wpłynie na moją psychikę, ale idąc do podstawówki zdałem sobie zdawać sprawę, że będę inny niż większość – mówi raper.

– Zagryzłem zęby i parłem przed siebie czując podświadomie wstyd, wrażenie bycia gorszym od innych, jednocześnie udając przed sobą i innymi, że wszystko jest ok. Dopiero po dwudziestu latach seria rozmów z nowo poznaną osobą pozwoliła mi uświadomić sobie jak ten problem wpłynął na całe moje życie, jakie są jego konsekwencje i jak sobie z nimi radzić. Poczucie ulgi jakie temu towarzyszyło jest nie do opisania – dodaje.Macie problem? Nie czekajcie tyle

Venom mówi na końcu, że jeżeli któryś z jego fanów ma problem, nie pownien czekać tak długo jak on, żeby go rozwiązać. – Powiedźcie o tym komuś bliskiemu, a w razie czego nie bójcie się szukać pomocy u specjalistów – apeluje.

Jeśli zmagasz się z depresją, myślami samobójczymi lub po prostu potrzebujesz pomocy, możesz skorzystać z darmowych infolinii:

  • Antydepresyjny Telefon Zaufania (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) — 22 484 88 01
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, codziennie od godz. 14 do 22 — 116 123
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny codziennie przez całą dobę — 116 11134 komentarze
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
nwo
2 miesięcy temu

Professor Trapu to król Glamrapu #amen

Beka z idiotów
2 miesięcy temu
Reply to  nwo

Każdy już zapomniał o tym śmieciu

Profesorrrr ttrapuuu
2 miesięcy temu

Granice hipergamii

Kobieta zawsze będzie dążyć do mężczyzny z „jak najwyższej półki”. Liczy się wygląd, majątek, status społeczny… Mężczyźni zaś będą dążyć do młodych, pięknych, zdrowych i zadanych kobiet – kiedy jednak będą one nieosiągalne, to będą obniżać swoje standardy…
wy kop.pl/artykul/6987959/granice-hipergamii

Edek pozdrawia Profesora Trapu i nuci
2 miesięcy temu

Dzisiej kawałek dnia do nucenia to: Isaczia gud wajbrejszion isaczia słiiin, zaś cały nowy tydzień nucim kawałek: Suzana oleczka to doplownie ladamur iha. Więc łaki zapraszam do nucenia kamą.

Edek frajerzyna fuczy
2 miesięcy temu

U nas w Maladze wszyscy mają penisy fotowoltaiczne. To jest Europa nie jesteście gotowi na cywilizowany świat. Dlatego już w kwietniu wpadam z najlepszymi Gimpami z Marbelli i na hasło sentino to cfel robimy pały 50 % taniej

True story
2 miesięcy temu

Od kiedy zdałem sobie sprawę jakie negatywne emocje i przekaz płynie z polskiego tzw. rapu, od razu przestałem słuchać tego badziewia. Z miejsca życie stało się lepsze a negatywne myśli zniknęły jak ręką odjął. Polecam to wszystkim, szczególnie młodym. Działa lepiej jak terapia

Grenku
2 miesięcy temu
Reply to  True story

U mnie odwrotnie jak słyszę pop badziewia z radia i tych łaków niuskulowych to rzygać się chce a jak polski rap pokroju 3W DGE Peja JWP K44 PIH czy wielu to jest dla mnie najlepszą terapią.
Szczerze nie wiem czy bym żył gdyby nie polski hiphop , bo to on mnie wyciągnął z depresji 3 lata temu to on zakończył moje załamanie nerwowe i wypalenie zawodowe dał całą motywację do brnięcia przed siebie przez bagno i kłody kładzione przez życie a przy tym czująć dopaminęi zajawkę spowodowaną prawdziwymi skillami .
To jednak towar nie dla każdego raczej dla koneserów.

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
2 miesięcy temu
Reply to  Grenku

No to musisz być niezłym tępakiem jak cie hiphop wyciąga z depresji xD

nie aktualne dane
2 miesięcy temu
Reply to  Grenku

ja tak miałem z kawałkami DMXa jego szalony hardcore pomógł mi w czarnych czasach

Samanta
2 miesięcy temu

VNM to dobry raper

Kolo
2 miesięcy temu

Wystarczy spojrzeć na sposob wypowiedzi Tede jak w jakiejś rozmowie poruszony jest temat Rycha nie mowie już tylko o jakimś wywiadzie. Automatycznie traci luz wypowiedzi i się spina i ze niby go to wcale nie rusza… czyzby??

Czarodziej
2 miesięcy temu

„Zakola”, z tomu Miłość w czasach Glamrapu

Twoje zakola, Ukochany…
Już nie będzie ci do twarzy z koroną cierniową
Oj nie
Tyle lat ci przybyło
Tyle włosów ubyło
Zakola mówisz
Jakie to ładne słowo odpowiadam
I nagle dowiadujemy się, że wszystkie słowniki kłamią
Zakola to wcale nie są zakola
To nowy kontynent
Nowa planeta
A może to jest raj
A więc moje usta nie uczynią go bezludną wyspą
Zakola
Nowe miejsca do kochania
Jeszcze przyjdzie nam się zgubić, Ukochany
A mówią, że w naszym wieku wszystkie ścieżki są już wydeptane

Pulon
2 miesięcy temu

Wygląda jak typowa ofiara pasożyta. Póki jad działa, jest mu przyjemnie i chodzi i rozpowiada wszystkim jaką pomoc dostał, a pasożyt w tym czasie wysysa z niego resztki życia. Tak one działają. Przysysają się, wstrzykują jad i każą ci naganiać kolejne ofiary. A jak im się znudzisz, to przeskakują na kolejnego żywiciela. Psychologia w pigułce. Psychologia, bez słabych jednostek nie istnieje.

Rapid
2 miesięcy temu

Mądre słowa

Claus von Staufenberg
2 miesięcy temu

Mam komunikat ze prysznic jak mu znowu zaleje mieszkanie
i poezja na ten temat powstanie
sprobuj udac sie na Orlen
w niektorych natryski zastaniesz

Albert
2 miesięcy temu

VNMa ukonsil wonsz w gebe, a nie nowotwor.

Darek
2 miesięcy temu

Pozdro V

Fleja reprezentuje sprzedajność
2 miesięcy temu

Raka to ludzie dostają od waszego bełkotu, który pchacie na cedekach! I to z przeżutami! Jeszcze ludziom karzecie sobie za to płacić..

Szczaw
2 miesięcy temu

Rap to jest „muzyka” dla kierowców ubera. Prawo jazdy znalezione w chipsach, jeżdżą jakby wozili worek ziemniaków (w soboty to głównie worki na sperme do klubów na bolcowanie) i nie potrafią utrzymać porządku w samochodzie. Notorycznie się rozbijają. No ale ktoś ich musiał zatrudnić przecież. Jeszcze gorsi są ci co wzięli kilka samochodów w leasing i wielcy panowie bo oni mają własną działalność. Beka. Nawet nie często ale zawsze w uberach słychać rap – od debilli dla debili

Mieczysław
2 miesięcy temu

Atencjusz chwyci się wszystkiego żeby o nim ktoś napisał…hatfu

Kaen
2 miesięcy temu
Reply to  Mieczysław

kootasa też ?

Dnsn
2 miesięcy temu

Najlepsze jest to ze dorośli tylko przez pare h mogą liczyć na wsparcie a młodzież cała dobę

hahah
2 miesięcy temu

Czikulinka go tak wykończyła ?? przyja cieeeel poczeeeeebnyyy od zaraz na na na #KLAN

Znachor
2 miesięcy temu

VNM zagryzl zęby tym kawałkiem żuchwy który został wycięty. W ten sposób powstała legenda która wpłynęła na karierę wilka wdz który postanowił pójść krok dalej i zjeść wszystkie swoje zęby . Kto ma gorzej?

Car Rosji
2 miesięcy temu

VNM z ważnym komunikatem odnośnie nowotworu odbytnicy. Zagryzłem zęby wiedząc że będę inny niż wszyscy. Lekarze musieli mi wyciąć połowę anusa mówi w wywiadzie, opowiadając o wpływie na jego psychikę

Poxer
2 miesięcy temu

Witam , na wieczór , przewietrzyć pokój, zająć się myśleniem o czymś pozytywnym .Może ogranicz światło w sypialni, uważaj na diody .Pozdrawiam

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Poxer

Uwaga ciekawostka i magiczny trik od Waszej Czarodziejki z Księżyca gardzącej feminatywami. Jeśli zachce Ci się siusiu o 2 w nocy, do łazienki idź z otwartym tylko jednym okiem (niczym groźny pirat, który chce obrabować noc ze wszystkich gwiazd). Udowodniono naukowo, że tym sposobem nie wybudzisz organizmu i szybko uda Ci się z powrotem zasnąć, nie budząc przy tym żony, która, nie daj Boże, może zacząć się domagać seksu, a tego byśmy nie chcieli, prawda?

Kaen
2 miesięcy temu

na wojnie w ukrainie ludzie tracą całe kończyny i się nie poddają i żyją dalej

Prof. Miodek
2 miesięcy temu
Reply to  Kaen

*na Ukrainie

Popularne