Sprawdź nas też tutaj

News

W.E.N.A.: „Nie mam problemu z tym, że ludzie mówią na mnie influencer”

Warszawiak został rapową szafiarką?

Opublikowany

 

Wena / fot. katz.kosinski

Warszawski raper jest jednym z tych artystów na scenie, który przywiązuje ogromną wagę do swojego ubioru, chwaląc się tym przy okazji w mediach społecznościowych oraz reklamując konkretne marki. Wudoe został kiedyś nazwany najlepiej ubranym raperem, a ostatnio coraz częściej mówi się na niego per influencer, a mniej grzecznie rapowa szafiarka.

Rapowy influencer

Numer Raz, który jest gospodarzem autorskiego programu w radiowej Czwórce gościł ostatnio Wenę, którego zapytał o jego społecznościowo-modową aktywność w social mediach i kreowaniu przez niego świata idealnego. – Ludzie świadomi doskonale wiedzą, że nie żyjemy tylko momentami wygranymi, tylko wszyscy mamy swoje problemy – mówi raper. – Wiadomo, że nie lubimy się dzielić problemami tylko sukcesami i media społecznościowe w dużej mierze służą tej propagandzie sukcesu. Ja nie mam problemu z tym, że mówią na mnie influencer. Interesuję się modą, lubię to, a przy okazji robię dobrą muzykę i nie widzę tutaj żadnego problemu – tłumaczy.

W.E.N.A. nie chce walczyć z młodymi raperami

W rozmowie Numera z Wudoe poruszony został również temat bardzo młodego wieku dzisiejszych raperów, którzy wydają już legalne płyty. – Mam w sobie jakąś zazdrość. „O jak fajnie im się powodzi, mi się w ich wieku nie powodziło”. Moja pierwsza płyta sprzedała się gorzej, a im się sprzedaje tak fajnie. Oni mają teraz Instagram i Facebooka, a my nie mieliśmy nawet YouTube’a – mówi raper.

Wena wyjaśnia, że nie zamierza walczyć z młodszymi kolegami – Nie szukam nienawiści w muzyce. Nie szukam podziałów. Dla mnie muzyka to jest spędzanie czasu i to jest świetnie spędzony czas. To jest szukanie sposobu na życie, szukanie rozwiązań i pasja. Unikam tej nienawiści. Mam w sobie dużo gniewu, jako młody człowiek miałem go jeszcze więcej. Natomiast to co oni robią, jest z nimi zgodne, jest dla nich autentyczne, to niech to robią. Super, że znajdują na to odbiorcę, bardzo mnie to cieszy. To, że mi się nie podoba, nie znaczy, że komuś ma się nie podobać. Nie mam z tym problemu. Bardzo szanuję młodych artystów. Niech robią muzykę, niech grają koncerty. To jest świetne, bo dzięki temu nasza kultura się rozwija – dodaje.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dsadsa
3 lat temu

Nigdy nie spotkałem się sytuacją gdy ktoś nazywał go influencerem. Jedyne określenia w jego kierunku, które można spotkać to pizda i cipa.

W.E.N.A.
3 lat temu
Reply to  dsadsa

Nie mogłem używać takich słów w radiu, ale wszyscy zrozumieli o co chodzi.

VIENIO
3 lat temu
Reply to  W.E.N.A.

Propsy salutuje prosto ze śmietnika.

Analny
3 lat temu
Reply to  dsadsa

A.N.A.L.: „Nie mam analnego problemu z tym, że ludzie mówią na mnie analny influencer”

TDF JOŁ
3 lat temu
Reply to  dsadsa

Przecież ostatnia płyta jest dobra, wy cwelo-zjeby zazdrosne…! 🙂

Odb
3 lat temu
Reply to  dsadsa

Ludzie nie mają problemu mówić do WENy influencwel

bENYlAWA
3 lat temu

INFLUENCWEL CHYBA

Wini
3 lat temu
Reply to  bENYlAWA

dobre

Animozja
3 lat temu

Ale masz problem nagrać diss gdy zapowiedziałeś wojnę

Zbyszek
3 lat temu

Chyba ie temu głupkowi w głowie pojebalo. Po polsku nie umie powiedzieć. I na co on niby ma kurwa wpływać ? Na to jakie obcisłe joggery dzisiaj ktoś włoży ?

Jebnij się w łeb pusta pało

Pozdrawiam Zbyszek

Belmondo Informator
3 lat temu
Reply to  Zbyszek

Po chuj go pozdrawiasz? Jeszcze mu gałę opierdol. Bez pozdrowień, Informator

Zbyszek
3 lat temu

Pozdrawiam czytających włącznie z Tobą

jke
3 lat temu

ten koles za duzo wali konia przed lustrem.

Blokboi
3 lat temu

Bo jesteś pizda już w szkole cię gnebili i wyzywali i też nie miałeś z tym problemu bo zawsze byłeś pizdą.

Mateusz
3 lat temu

Zdrowe podejście, tede wygląda jak łąk a jego ciuchy kosztują 3 razy tyle. W czym jest problem? W tym że ktoś wygląda w nich dobrze?

ProfesorNauk
3 lat temu

Może i nie ma problemu a może tak tylko mówi

Aghata Duda
3 lat temu

Wena jesteś pizdą.

­­­
3 lat temu

znowu zesrał się w gacie

Obama
3 lat temu

Ty nie masz z niczym problemu, za hajs zrobisz wszystko…oprócz dobrej muzyki, w sumie nawet za darmo byś takiej nie zrobił

Popularne