Sprawdź nas też tutaj

News

W.E.N.A ujawnił wielkość wyprzedanego preorderu

Dziś premiera albumu „Montana Max”.

Opublikowany

 

wena
W.E.N.A.

Z okazji dzisiejszej premiery albumu „Montana Max” W.E.N.A. podzielił się ze słuchaczami refleksją na temat krążka. Przy okazji dowiedzieliśmy jak duży preorderowy nakład raper przygotował.

Ile płyt „Montana Max” się sprzedało?

Preoderowe wydanie nowej płyty Wudeo powoli dociera do fanów. Jak poinformował warszawski raper, edycję deluxe zamówiło 3000 osób wyprzedając tym samym cały nakład. Od dziś krążek jest dostępny w regularnej sprzedaży w standardowej wersji. – To dla mnie wyjątkowo ważny album. Zależało mi na tym aby zawrzeć na nim jak najwięcej energii, pasji i emocji, które towarzyszyły mi przez ostatni czas. Takiej płyty jeszcze nie było w mojej dyskografii. Weększość demo utworów nagrałem sam – ciekawe czy wyłapiecie otwieranie drzwi do budki w kilku numerach – informuje raper.

Przy powstawianiu tego krążka zależało mi na współpracy przede wszystkim z artystami, z którymi nie pracowałem wcześniej. Dzięki nim mogłem na nowo i inaczej spojrzeć na muzykę. Większość z nich odwiedziła mnie w studio, gdzie wspólnie tworzyliśmy.Wynikiem tego jest dynamiczny, świeży i spontaniczny album. W moim odczuciu to również najbardziej rapowa płyta jaką nagrałem – dodaje.

Osoby, które nie załapały się na limitowaną wersję płyty będą mogły zapoznać się z nią już niebawem. Edycja deluxe, z niepublikowanymi wcześniej utworami trafi na serwisy streamingowe za miesiąc.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bestia z Wadowic

Wena to większy Kurwiszon od tej dziwki oliwi co się tu reklamuje. Pytam się kto jest kurwa takim dzbanem, żeby kupować preorder tego pozera, śmiecia i instagramowej sprzedajnej kurwy, co się sama prosi o łachy dużych firm. Leszcz i pizda na strzała, drugi zaraz po tym cwelu TVieNiu, szkoda, że nie mieszkam w Warszawie takto bym te kurwy dwie pobijał trochę i wyruchał w groty po same jaja. Jebać was szczochy pierdolone.

Watykańczyk z powołania

Dałem ci plusa bestia napiszesz mi coś miłego? Żeby pokazać światu że piejesz nienawiścią dla każdego

Bestia z Wadowic

Bóg zapłać. Ja Ci dam plusa jak klękniesz na spowiedzi, a jak dobrze się sprawdzisz to i kremówka będzie. Gicior?

Odb

Wielkość wyprzedaży W.E.N.Y. ujawniona prorderowo

Zbyszek

Jeden z największych beztalenc muzycznych. Bez hejtu. Stwierdzam fakt

Roztropny

stwierdz brak mozgu w swojej glowie typie

masz tu dwa kawalki jak byl w podziemiu

VNM, Smarki Smark & W.E.N.A. – Śmiertelna Kombinacja
Quiz + Goście – Materiał Producencki – W.E.N.A. Ero – Niosę Prawdę

Carl Johnson

Wena X Rasmentalism – „duże rzeczy”, chyba nie słuchałeś

Roztropny

skoro ten teledysk byl do poprawki to cala plyta chyba tez uaku

JAY COP

Przecież to kompletnie nie ma sensu, jaki problem jest wyzerować ścieżkę i wyciszyć pomiędzy właściwymi sygnałami, komu ty taką bajere chcesz wcisnąć, że niby taki off, taka alternatywa prosto z piwnicy ta?

Matka stiflera

Wstyd mi za was „polacy” dno intelektualne kim wy Kurwa jesteście że słuchacie takiego chujstwa A ci „artyści ” preza się w starych gruchotach za hajs waszych starych tfuu

00:12 i 17

Opublikowany 7 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski
wena

18:07 7

Matka stiflera

Polski rap przypomina wilki na owocowych drzewach wyrastacie co roku jest was w chuj I jesteście potrzebni jak kurwie majtki dr was powycina I obszabruje co cenniejsze promise!!!!!!

Co Za Dzban

Chyba Hanna Montana

Cuckold Monster

Ale ta jego blond kurewke to bym jebac caly miesiac bez przerwy, najlepiej jakby na to patrzyl smiec jebany

Co Za Dzban

Zamknij jape niewyżyty nastolatku

Popularne