Sprawdź nas też tutaj

News

W.E.N.A w nowej kampanii Piwa

Warszawa na mapie Królewskiego.

Opublikowany

 

„To miasto” to multimedialny przewodnik po nieoficjalnej Warszawie stworzony przez markę Królewskie. Nie znajdziecie w nim opisów typowych miejskich atrakcji znanych z klasycznych przewodników. Jeśli naprawdę chcecie poznać to miasto – zobaczcie, jak opowiadają o nim ludzie, którzy mają je w sercu. Na mapie umieszczono kilkadziesiąt premierowych materiałów wideo pokazujących nieoczywistą Warszawę oczami jej mieszkańców.

W projekt zaangażował się m.in. W.E.N.A., który oprowadza nas po swoim osiedlu przy ul. Klaudyny i dzieli się wspomnieniami z lat 80. i 90. Z jego filmów dowiecie się m.in. dlaczego na Klaudyny zawsze są przeciągi i którą windą jeździł Adaś Miauczyński w filmie „Nic śmiesznego” Marka Koterskiego. Warto też kliknąć na pinezkę przy Tucholskiej 16, by zobaczyć, jak W.E.N.A. pracuje nad nową płytą. Video-przewodnik W.E.N.Y po Żoliborzu i Bielanach oznaczony jest kategorią ‘Warszawa WENY’.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

Podobno w przyszlym miesiacu ma reklamowac wibratory odbytnicze.

Bonifacy

Jeszcze tylko tiger bonzo w reklamie harnasia i mogę umierac

Piotr

Ten to juz w kazda reklame sie wcisnal.
Mam dla was zadanie, znajdzie na jego IG post, ktory nie jest sponsorowany…

18:43

Żaden

ciiastko

Czy on jest niski? Na 1. filmie wygląda jakby miał jakiś kompleks i na wszystko musiał włazić – zamiast usiąść jak człowiek to się ładuje z butami na ławkę, potem na stole do pingla, o co kaman?

:V

ciiastko

P.S.

Wygląda jakby miał jakiś kompleks :V

bumbum

Bo on jest niski.

Popularne