Sprawdź nas też tutaj

News

W końcu dojdzie do współpracy Bedoesa i Taco Hemingwaya

Coraz bliżej do premiery albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży”.

Opublikowany

 

Bedoes

30 listopada ukaże się druga solowa płyta Bedoesa „Kwiat Polskiej Młodzieży”. Stopniowo dowiadujemy się o gościach, którzy zasilą album. Wiemy już, że raper zaprosił do współpracy Białasa, Quebonafide i Koldiego. Dzisiaj poznaliśmy kolejnego gościa.

Na krążku wyprodukowanym przez Kubiego Producenta usłyszymy też Taco Hemingwaya. – Chciałbym ogłosić, że dzisiaj dostałem wokale Taco Hemingway. Płyta z mojej strony jest już skończona, czekam na wokale reszty gości – poinformował dzisiaj Bedoes.

Do współpracy obu raperów miało dojść już przy tegorocznej EP-ce Taco Hemingwaya “Flagey”. Reprezentant SB Maffiji ujawnił latem, że miał znaleźć się na tym mini albumie w utworze „Anja”. – Było bardzo mało czasu i nie zdążyłem się dograć. Widocznie tak miało być – pisał wtedy.

Kiedyś nie był fanem Taco

Jakiś czas temu Bedoes zdradził, że nie zawsze był fanem Taco Hemingwaya. Raper przyznał szczerze, że przed kilkoma laty nie miał na jego temat dobrego zdania. – Ok. trzy lata temu nie lubiłem Taco. Twierdziłem, że to smutny raper i w ogóle, że ch*j z nim nawet go nie słuchając, znałem tylko sześć zer i stwierdziłem, że to rap dla studentów. Napisałem o tym gdzieś w komentarzu na moim fanpage’u, więc dlatego teraz piszę ten post – mimo, że mało osób wiedziało o tym, że tak dawno miałem takie zdanie, to leżało mi to po prostu na sumieniu i zwracam honor – napisał raper przyznając, że Taco to obecnie jeden z najlepszych raperów w Polsce.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Tadzia

Czemu nikt nie pisze o tym że Beteo jest największym pajacem tygodnia? Cene starych płytek musiał zniżyć do 15 ziko i do dziś nie sprzedała sie nawet połowa ich nakładu. A jego nowa płyta? Od wczoraj sprzedał nie więcej niż 250 krążków a pod klipem 80k w 24 godziny. Nie wspominając o tym że musiał sie prosić ludzi na instagramie by udostępniali jego okładke w zamian za wrzucenie tego na jego story. Mimo że miał od chuja udostępnien to sprzedał niecałe 250 krążków a dotłoczyli aż 2 koła. Szkoda mi SBM bo tylko idzie na minus przez tego rudego skurwiela.

ObrońcaPokornych

Chociaż tyle, promują gówno to niech w końcu zaczną na tym tracić

Tadzia

Nie widze na jego koncercie wiecej niz 50 osób

dsadsd

„30 sierpnia ukaże się druga solowa płyta Bedoesa” to sobie poczekamy

14:44 7

Listopada

Igor Stuleja

Szkoda, lubie Taco a Pedoes to totalna paroweczka

jubilat

X

KURWA

D

WERYFIKATOR

JAKIE KURWA W KONCU? CZY KTOS NA TO CZEKAL?

Adko Blanco
KRÓL PODZIEMIA

Popularne