Sprawdź nas też tutaj

News

W Stanach uruchamiają stację radiową z klasycznym rapem

Pierwszym gościem audycji będzie Eminem.

Opublikowany

 

Eminem

W dobie zalewających nas zewsząd nowoczesnych brzmień w Stanach powstaje nowa stacja radiowa poświęcona w głównej mierze klasycznemu hip-hopowi. „Rock The Bells Radio” to nowa stacja, która serwować nam będzie kawałki zarówno od weteranów sceny jak i młodszych graczy. Wszystko to w hołdzie klasycznemu hip-hopowi.


Prowadzącym został LL Cool J, od którego została zaczerpnięta nazwa programu. – Moja miłość do hip-hopu jest bardzo głęboka, a ja jestem pasjonatem przywracania szacunku jej dziedzictwu. Będziesz w stanie jeździć samochodem z dziećmi i cieszyć się muzyką, w której dorastałeś, jednocześnie ucząc się czegoś nowego. To będzie prawdziwa hybryda. Możemy jednoczyć pokolenia, a nie je dzielić – mówi raper.

Pierwszym gościem w Rock The Bells Radio będzie Eminem. Odcinek z jego udziałem został zatytułowany „The Influence of Hip-Hop”. Radia będziemy mogli słuchać za pośrednictwem platformy Sirius XM Satellite Radio na www.siriusxm.com oraz przy pomocy aplikacji mobilnej Sirius XM.Premiera odbędzie się 1 września.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Trystydycymyt
4 lat temu

Nas przepowiedział. Ale nic nie może umrzeć dwa razy.
Zaraz trend przybędzie z za oceanu i te wszystkie raki co umierały rap spadna w niszę.
Śmierć wam kurwy na autotunie!

djdecks
4 lat temu

MAKE A HIP HOP GREAT AGAIN

Sentino
4 lat temu

Można tam posłuchać jak ruchają żabsona

Gryzoń KRI
4 lat temu

Ruch na wielki plus. Klasyczne, rapowe brzmienie powinno mieć swoje miejsce, przy czym – nie może to być margines. Nie neguję zasadności istnienia jakichkolwiek nowinek muzycznych, przy czym: należy mieć świadomość, że w najlepszym wypadku mieszczą się one na skraju rapu, a przeważnie tylko stały obok niego czerpiąc bardzo luźne inspiracje. Czekam na moment, gdy dotrze to do słuchaczy i twórców w Polsce.

BznMnt
4 lat temu

Chuja posluchacie bo serwis platny. pozdro gwa.

cydży
4 lat temu

czyli tępe bity i dukanie trusków, czy ktos jescze tego słucha, ilu tych trusków jest w usa, kilku, tylko amerykańska nowa szkoła z naciskiem na amerykanska

fuck you
4 lat temu
Reply to  cydży

Cydży nie znudziło ci się to jesteś takim troglodytą że żal mi takiego człowieka nie wiem kim ty jesteś czy facetem czy babą bo tutaj się nie ujawnisz dlatego twierdzę że jesteś załosną cipką którą tutaj nikt nie trawi współczuję rodzicom takiego dziecka.

Popularne