Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wac Toja: „Gdybym był prezydentem, zalegalizowałbym marihuanę”

Raperowi pytania zadaje Artur Rawicz.

Opublikowany

 

Wac Toja wziął udział w cyklu „Jak K***a Żyć?” Raper powiedział Arturowi Rawiczowi, co zrobiłby będąc prezydentem, jak czułby się, gdyby był kobietą i z czego pod żadnym pozorem nie chciałby w życiu rezygnować.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ryszard Graniecki

GDYBYŚ BYŁ PREZYDENTEM DZBANIE PIERDOLONY TO BYŚ PODPISYWAŁ PAPIERKI I NIE MIAŁ WŁADZY WYKONAWCZEJ TY KURWA DEBILU BEZ SZKOŁY

hahaha

Gdybym był prezydentem to momentalnie zdelegalizowałbym pajaców twojego pokroju i wysłał do kamieniołomu na roboty przmusowe.

Póki zdrowie ci nie jebnie to popierasz legalizację, ale jak zaczną się problemy ze zdrowiem to będziesz wielce zdziwiony, że coś się posypało i bedziesz darł ryja „DLACZEGO JA, KURWA, DLACZEGO?”

skrzydeuka

Pajac myśli że prezydent ma władzę i może robić co mu się podoba? Xddd

Ryszard Graniecki

ta

BELL

Ta propaganda dotycząca marihuany jest wkurwiająca. Niech ci wszyscy uczestnicy marszu konopii jadą tam gdzie za posiadanie grozi kara śmierci jeśli są tacy nowocześni i postępowi. Alkohol jest tradycją w Polsce od setek tysięcy lat i to normalne że palący będą uważani za dziwaków. Już widzę po legalizacji wszechobecny lans i miliard selfie na instagramie z ziołem oraz tony palących na ulicy i spokojnie nie można przejść bo cuchnie tym świństwem. Mniejszość nie ma prawa narzucać prawa większości.

Mykmyk

Od setek tysięcy lat mówisz xD

LESZCZU PRODUCENT

WAC TO JA CZY JAK CI TAM JAK SIE KURWA Z KIMŚ NA COŚ UMAWIASZ TO DOTRZYMUJ SŁOWA TY JEBANY GAŁGANIE TFUUUUU ZALEGALIZUJ SE WIZYTĘ W KLINICE PSYCHICZNEJ KUTAFONIE JEDEN

Zbyszek w ortalionie

oryginalny, odkrywczy pomysł

a komu to potrzebne

A po co legalizacja? Chcesz to sobie jaraj gdzieś w piwnicy. Ja nie chcę się biernie zaciągać jakby ludzie jarali trawę na ulicy…Widać, że totalnie nie myślisz nad tym jakie konsekwencje negatywne miałaby legalizacja dla ludzi niepalących. Myślisz tylko o sobie, jełopie. Jak chcesz to sobie siedź w piwnicy i sobie jaraj.

Prawda jest taka, że ty i tobie podobni chcą legalizacji, bo boicie się wpadki za gram czy dwa 😀
A pierdolenie, że to dobre dla zdrowia itp. to tylko tanie usprawiedliwienie, by znaleźć wybieg.

hej

bo to jest jebany tępy kretyn ze wsi

Mykmyk

Oczywiście albo czarne albo białe,można by przecież to wszystko z głową zorganizować.Wiadomo,są plusy i minusy legalizacji,ale koniec końców myślę że wyszłoby to na dobre,ta używka ma moc zmiany mentalności człowieka,a w Polsce taka zmiana by się przydała.Nie mówię że Polacy to jakieś dzikusy,ale mieszkam za granicą i bywając w Polsce,i mając z kontakt z Polakami czuć że trochę brakuje nam luzu jak mówił kurwa bolec,takiego życiowego i w relacjach międzyludzkich.

SEAN DALEY

JAK KTOŚ JEST KUMATY TO SOBIE OGARNIE BEZ PRZYPAŁU I BĘDZIE PALIĆ
TYCH WSZYSTKICH ZAWSZE ZA LEGALEM, SADZIĆ PALIĆ ITD. TO DO GAZU KURWA

gdzie jest krzyż

Po chuj ci typie maryhułana jak ty kurwa naćpany latasz od rana do wieczora, spójrz na swoją zajechaną morde

qssf

Po chuj ci ta legalizacja? Boisz się latać po mieście z gramem? xD hahahahahahahahhaha
narkotyki to zło. jebać to.

Jarosław Kaczyński

Już jest legalna imbecylu …

essa

ale on ma parszywa morde do kopania i ten glos jakby opierdalal niemieckie wursty

DoktorNauk

ŁAK TOJA

Kaszysz

Wypierdalaj łaku

Puchacz

Nie znam typa xD

Gość

To jest filantrop, influencer, filozof i wybitny łak.

Karol

Hejka zapraszam do przesłuchania piosenek Young Blita są bardzo dobre.Ten raper założył nie dawno nowy kanał a na nim są już dwa nowe kawałki które bardzo polecam a oto jeden z nich:https://www.youtube.com/watch?v=1DucsZNx23E

Popularne