GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Waco: „Obaj z Sentino mamy chorobę dwubiegunową”

Odważna deklaracja legendarnego producenta.

Opublikowany

 

waco sentino

O chorobie dwubiegunowej Sentino od dawna mówią jego byli bliscy współpracownicy jak Fler i Nitrozyniak. Teraz na ten temat wypowiedział się Waco, który ujawnił, że on sam leczy się psychiatrycznie i ma zdiagnozowaną właśnie tę chorobę.

Waco o Sentino: „Pisałem do niego jak miał drakę z Paluchem”

Na kanale Winiego pojawił się dwugodzinny wywiad z Waco. Panowie poruszają w nim przede wszystkim wątki produkcji muzycznej zagłębiając się w najdrobniejsze szczegóły. W pewnym momencie temat rozmowy zszedł na Sentino, o którym Waco powiedział: – Gadałem z Sebastianem. Pisałem nawet do niego jak miał drakę z Paluchem i coś mu nie wyszło. Potem była inna draka. On jest siostrzeńcem mojego kolegi – mówi producent.

Autor „Świeżego materiału” ujawnił później, że choruje na tą samą chorobę co Sentino. – To jest człowiek, który też sporo przeżył. My obaj mamy z Sentino chorobę dwubiegunową. Ja mam ją zdiagnozowaną. Także wszystko to, co mówię możesz brać pół żartem pół serio, co jest dla mnie plusem. Jak przyszedłeś to dzownił mój psychiatra. Leczę się psychiatrycznie – ujawnił producent. Wyjaśnił on też, że jego choroba charakteryzuje się m.in. nadpobudliwością i nagłymi zmianami nastroju.– Sentino mega talent. Wiadamo, że naśaldował Boobę i to, co się działo w Europie – dodał.

Malik Montana zbudował swoją karierę dzięki Sentino?

Podczas rozmowy i wątku o Sentino, Wini wysnuł teorię, że to Sebastian nakreślił Malikowi jak poprowadzić swoją karierę, tylko w przeciwieństwie do Sentino Malik to po prostu zrobił i dlatego osiągnął sukces. Waco się z tym nie zgodził mówiąc, że Malik… sam poszedł na lekcję śpiewu.86 komentarzy
86 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
2 miesięcy temu

Nie wiem co to jest Waco. Brzmi jak nazwa białoruskiego dezodorantu. Hejterzy z Polski przybijają mi dwubiegunowość, bo nie rozumieją mojej kultury. Ja po pokazach haute couture r*cham modelki z Europy wschodniej. Nie musze nikomu nic udowadniać, wiesz o co chodzi? Jestem artystą internacjonalnym, biegun północny z sud pole wyznaczają mój zasięg. Moi riderzy, moi shooterzy z całej Europy dbają o dobre imię mojej grupy. Żaden polski pet nie zmieni postrzegania mojego ulicznego rodowodu. Na dobrą sprawę ja od początku roku zarobiłem 4 miliony euro netto. Wy walicie gruchę pod junk food które serwują wam polskie labele. Nie znacie zawartości mojego talerza. De facto mój człowiek Farid, który odje*ał 30 głów, w tym roku wjeżdża ze mną na trasę po Polsce. Nikt nie wyskoczy. Wy zasłaniacie się jakimiś stadionowymi hoolsami, gdy ja mam w grupie real G’s. All then thugs in ya basement scream like a b*tch when them slugs penetratin’, wiesz o co chodzi? Nie macie pojęcia o mojej przewózce. Pow!

TWÓJ PAN
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

ZAMKNIJ MORDE CFELU

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  TWÓJ PAN

Ładny nick. Taki nie za romantyczny <3

CHWAŁA KONFEDERACJA (już trzecią siłą)
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Mam wielką bekę z tych wszystkich ekspertów którzy się wypowiadają na temat demografii. Podnieśmy 500+ na 700+ to dzieci się zaczną rodzić!!! Otwórzmy kilka żłobków więcej to będziemy mieli boom demograficzny!!! Dajmy ojcom pół roku urlopu wychowaczego to będziemy mieli miliard urodzeń rocznie!!! xDDD Szczegół, że 30 lat temu pensja miała 2-3x mniejszą siłę nabywczą niż obecnie, mieszkań było z 5 milionów albo i lepiej mniej niż teraz, przedszkola i żłobki to były postkomunistyczne mordownie. A jakoś dzieci się rodziły. W ogóle to nie kwestia tego, że kobiety latają za Chadami a przeciętnych chłopów traktują jak NPC którzy tylko marnują ich powietrze. Znam z 50 chłopa, którzy od ręki mogliby zrobić 100 dzieci. Ale jak, jak nie mają z kim, bo ich potencjalne partnerki są w haremie Chada? Dlaczego w żadnych analizach to nie jest brane pod uwagę?

Cw3l pi3rdol0ny
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Nie wiem co to jest Hetero. Brzmi jak nazwa białoruskiego dezodorantu. Hejkerzy z Polski przybijają mi dwubiegunowość, bo nie rozumieją mojej orientacji. Ja po pokazach haute couture r*cham Rafalalę z Europy wschodniej. Nie musze nikomu nic udowadniać, wiesz o co chodzi? Jestem artystą, konfidentem internacjonalnym, biegun północny z sud pole wyznaczają mój zasięg. Moi fani, moi fani z całej gimabzy dbają o dobre imię mojej grupy. Żaden polski mlekołak nie zmieni postrzegania mojego policyjnego rodowodu. Na dobrą sprawę ja od początku gry wstępnej zarobiłem 4 chooje do doopy. Wy walicie gruchę pod junk food które serwują wam polskie labele ja pod Rafalalę. Nie znacie zawartości mojego odbytu. De facto mój członek, który wylizał 30 główek penisa, w tym roku wjeżdża ze mną do wanny. Nikt nie wyskoczy. Wy zasłaniacie się jakimiś stadionowymi hoolsami, gdy ja mam w doopie real G’s. All then trans in my basement scream like a b*tch when they penetratin’ me, wiesz o co chodzi?

Guwno z kibla
2 miesięcy temu

xD

Rompel
2 miesięcy temu

Mistrz. Xdd

Antypaluch - part 2: WUCHTA P.DALIADY TEJ
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Waco to jest ta miejscowka gdzie Koresh ze swoimi lemingami zrobil mielonke z federalnych, kapiszi?

Anna Musiolik
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Zapraszam do wysłuchania nagrania „Żartowałem” Justyny Mazur o zaginionym Robercie Wójtowiczu oraz księżach Krzysztofie Polewce, Józefie i Krzysztofie Litwa. Z wątkiem homoerotycznym w tle.

Jurek z grochowa
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Cwel sentino , bita pała

Kedziorbln
2 miesięcy temu

Grupa na fb Sentino – Sicarios Dominacja Genetyczna

Kaen
2 miesięcy temu
Reply to  Kedziorbln

pętino to Demencja i Uległość generyczna HALLOO POLUCJA

Dumny z bycia psem
2 miesięcy temu

Połowa sceny na dwubiegunówce. Ponad 25% Polaków cierpli na zaburzenia psychiczne

A Jezusowi Kazali Spać Znów
2 miesięcy temu

Bez Sentina Malik grałby na trąbce obok metra i ludzie by mu grosze sypali, a tera go goni z pistoletem na wodę i przerośniętym bobasem wujkiem Alim

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
2 miesięcy temu

Zamknij ryło cwelu

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

Niesamowite jest to, że ludzie jarają się osobami charyzmatycznymi i przypisują im cechy, które te osoby próbują na siłę wykreować w swoim wizerunku. Przecież obiektywne i spostrzegawcze oko od razu dostrzega mitomana z fałszywą wiedzą jaką można określić „ciekawostkową” – mariaż miejskich legend, pseudonauki i teorii spiskowych podlanych sosem szaleństwa osoby wykładającej. Waco nie jest intelektualistą, jest chory, w jego umyśle fragmenty przeczytanych w mało wiarygodnych źródłach zdań tworzą alternatywne rzeczywistości. Nie trzyma wątku, popełnia błędy językowe i ogólnie męczy. Zdejmijcie klapki, to bardzo charyzmatyczna postać i na pewno kiedyś dobry producent ale obecnie to osoba w średnim wieku, która została w tyle i potrzebuje pomocy.

Penisy na sterydach
2 miesięcy temu

Ma schizofreniie proste nie

TW Goldstein
2 miesięcy temu

Dokładnie, Waco to żywa przestroga dla młodych ludzi, jakie spustoszenie w ciele i psychice człowieka robi rap. Tragedia

Dii Girl
6 dni temu
Reply to  TW Goldstein

głowy zniszczone marihuana…

Gryf
2 miesięcy temu

chłopie… on ma dobra prace i mega rozwinął warsztat jaka fałszywa wiedza mega wiedza

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  Gryf

weź obejrzyj ten wywiad, jest ciężko.

Xyz
1 miesiąc temu
Reply to  Gryf

On ta dobrą prace ma w swojej chorej glowie jedynie

B1Lą
2 miesięcy temu

W porównaniu z sętino róznica jest taka, że Waco tą pomoc jednak otrzymuje.

Żorżeta
2 miesięcy temu

Fajne zdjęcie Sentina wybraliście. Trochę z Was śmieszki, co? 🙂

B1Lą
2 miesięcy temu
Reply to  Żorżeta

W sumie normalne zdjęcie, w porówaniu do innych, na których wygląda albo biednie (ciuch pt. 'ide na ryby’), albo karykaturalnie (kurtka ala worek na śmieci).

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu

Czy było coś o mnie?

Żorżeta
2 miesięcy temu
Reply to  Uszy Sokoła

Tak.

Ważka G
2 miesięcy temu
Reply to  Uszy Sokoła

Że jesteś Suggar Daddy

Uszy Sokoła
2 miesięcy temu
Reply to  Ważka G

Szugar daddy zawsze lepszy od bycia kukoldem

K8
2 miesięcy temu

Wiecie co, każdy z nas ma coś z głową, ale ważne jest by robić ruchy i Seba to robi
Sicarios #powpow Real O.G!

AmeliaSexy
1 miesiąc temu

To nie jest choroba dwubiegunowa, To jest efekt narkotyzowania, lub wykorzystywania ( abuse) !

Mata
2 miesięcy temu

jestem szmatą

Minus
2 miesięcy temu

Depresję to ma aż 63% raperów to przedtem a teraz może być ich więcej

Kaen
2 miesięcy temu
Reply to  Minus

i 99% glam rapków

Julek
2 miesięcy temu
Reply to  Kaen

Na glamiku występują raczej pesymiści, depreche ma tylko co drugi

Prokurator Pompa Szeliga
2 miesięcy temu

sdasdasdasdad

Goldsztein_testo
2 miesięcy temu

Wywiad na dusty room sporo wyjaśnił tego z winim sprawdzę jutro ale podejrzewam że będzie znacznie gorszy dziwne ze w polsce nie dają litu na dwubiegunówkę na zachodzie sie sprawdza

Jakub Fanatyk Rapu
1 miesiąc temu

To poważna sprawa.

MowMiAndrzej
13 dni temu

Jak przyszedłeś to dzownił mój psychiatra.” No tak bo w Polsce to lekarze dzwonią do pacjentów tak niespodziewanie żeby spytać jak się czują, a nie zaledwie pierdną o ile pokaże im się kasę. No to w sumie jak z polskimi raperami, jak nie sypnie się kasą to obrażeni XD

tylko dobry rap
12 dni temu
Reply to  MowMiAndrzej

Dokłanie… jak nie posypiesz kasą to do ciebie mogą zadzwonić ewentualnie ale telemarketerzy by opylić ci panele na dach, pompę ciepła albo wymianę pieca na nowy.

Prokurator Pompa Szeliga
2 miesięcy temu

nienawidze czarnuchów

Wegan
2 miesięcy temu

Elo

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
2 miesięcy temu

Gia Paige
Dlaczego ta baba tak strasznie zgrubła?

Kaen
2 miesięcy temu

a co to pornosy się ogląda i bije konia ? czy Twoja mama wie o tym co robi synalek ?

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Kaen

Faceci, którzy znają aktorki porno z imienia i nazwiska wydają mi się podejrzani.

Porno noł nejmy
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Dlaczego? XD

Cw3l pi3rdol0ny
2 miesięcy temu

koniobójcy

Czarodziej
2 miesięcy temu

Facet, który bardziej angażuje się w porno niż w normalne życie nie budzi mojego zaufania. Chyba już bym wolała, żeby sportowo traktował seks. Oglądanie pornografii, posiadanie kont na only fans etc. kojarzy mi się z uzależnieniem i jakąś dewiacją. Mnie samej zdarza się oglądać porno dla funu, ale nie traktuję tego jako jakiegoś elementu swojego życia, w który mam się angażować. Jeśli ktoś jest na bieżąco z branżą, zna wszystkie nazwiska i mocno się w to angażuje, to dla mnie jest to już jakaś niezdrowa skrajność. Podejrzewam, że taki ktoś będzie wolał pooglądać sobie laski w sieci niż spędzić czas z kobietą. Nie przepadam za ludźmi odklejonymi od rzeczywistości, których wirtualny świat wciągnął jak odkurzacz.

Derektor pszeczkola.
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Facet może znać imię swojej ulubionej aktorki lub aktorek. Ja znam kilka mimo iż nie oglądam często. Zazwyczaj z żoną.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Dobrze wiem, że faceci znają imiona swoich ulubionych aktorek po.rno, droczę się trochę :p Jedna ulubiona aktorka to już de.wiacja – mężczyźni nie są monogamistami:) Miałam na myśli bardziej to, że przesadne angażowanie się w po.rno może odrealnić i paradoksalnie obniżyć libido. Facet, który widzi mniej golizny jest bardziej napalony. W Omanie (kraj muzułmański), chłopcy on.anizują się na ulicy na widok nagich łydek turystek, ponieważ widok kawałka nagiego kobiecego ciała działa na nich niezwykle podaniecająco (właśnie przez to, że na co dzień kobiety chodzą zakryte). Oglądanie po.rno razem lub wymyślanie wspólnie różnych wyuzdanych zabaw jest lepsze od samotnych maratonów na stronach dla dorosłych. W dłuższej perspektywie nie wpływa to korzystnie na faceta i jego popęd.

Cw3l pi3rdol0ny
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

siij jaja p3dale

Gryf
2 miesięcy temu

Co ten chomik ma za koszulkę powaliło tego wielbiciela totalitaryzmów

Elo
2 miesięcy temu

No i Sam sie wyjasnil haha same odklejence bo walic to trza umic

Mocna Feta
2 miesięcy temu

Wacław obaj z Sebastianem mamy stuleje

Minioł
2 miesięcy temu

jedynie jaką chorobę mają obydwoje to przewlekłe bezbectwo

Kaen
2 miesięcy temu

Waco: „Obaj z Sentino mamy chorobę dwubiegunową”Za dużo wizyt u Rafalali robi swoje

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Kaen

Skrócone nazwy biegunów:
Biegun Północny – Oral
Biegun Południowy – Anal.
Tłumaczył Tadeusz Boy Żeleński

Rafalala
2 miesięcy temu

Wacek: „Obaj z Pentino mamy ochotę na Rafalalę”

Sowabezoka
2 miesięcy temu

Waco to legenda, polecam followrap

Old Spice Pure Sport
2 miesięcy temu

Waco props za szczerosc w tym zaklamanym swiecie, zycie to nie tylko falszywa przewozka i instagramy.. Wypadki i choroby chodza po ludziach i pozniej trza sie starac to jakos dzwignac. Moze gdyby ludzie ze swiecznika byli bardziej szczerzy to dzieciece oddzialy psychiatryczne nie pekalyby w szwach

Kaen
2 miesięcy temu

za dużo rafalali za mało rapu

Cześć
2 miesięcy temu

Myślę że to wina social mediów i olewki rodziców, jest w tym muzyka ale nie na pierwszym miejscu

Kac Burdelmame
2 miesięcy temu

Jajco: „Obaj z Cvveltino mamy chorobę dwuanusową”
Odważna deklaracja zboczonego pèdała.

BeImondo Informator
2 miesięcy temu

Najbardziej to z!ebali rodzice Magika bo przemilczeli całkowicie powody jego samobójstwa. Powinni byli zrobic ogólnopolską akcje uświadamiającą młodych ludzi jak rozpoznawać u kogoś dolegliwości psychiatryczne. Ten Magik mogl stać się jakimś symbolem i jeszcze jakiś pożytek dla społeczeństwa by z tego byl.

Spaliłem blanta myślę włodi co ty
2 miesięcy temu

Największa przewózka jest dziś właśnie na chorobach.

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu

Beka z kobiet, które obowiązki domowe nazywają „pracą” i jeszcze oczekują przez to wcześniejszej emerytury, bo całe życie zajmują się domem.

Praca to gdybyście coś tworzyły i sprzedawały, a nie puszczenie pralki raz w tygodniu czy wstawienie parówek do mikrofali co wieczór.

To jakaś paranoja, żeby zajmowanie się sobą, pożywianie się i dbanie o higienę ciała oraz domu nazywać pracą – trzeba być na prawdę głupią pipą, aby tak myśleć.

Podcieranie sobie d00py to też praca? Może kobiety, które sobie same podcierają tyłki powinny iść kilka lat wcześniej na emeryturę niż osoby, które chodzą obsrane?

Trochę świata zwiedziłem i powiem wam tak – w UE* nie ma bardziej leniwych, zakompleksionych, chciwych i niewiernych kobiet niż p00lki. A ponieważ to one mają w tym kraju władzę, bo jest ich więcej + spora część mężczyzn to gigapantofle i głosują tak, jak każe im żona/matka, to nigdy nie będzie tu lepiej.

*nie licząc lasek przybyłych z Azji/Afryki bo one też niezłe są

TRIALS X
2 miesięcy temu

konfederasta wykopek korwinista XD teraz już wiadomo, czemu nie możesz zaruc.hać

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu
Reply to  TRIALS X

Przecież wczoraj r00chałem twoją matkę XD

TRIALS X
2 miesięcy temu

TO NIEZŁE MASZ ZWIDY W TEJ SWOJEJ PIWNICY PACHOŁKU SOWIETÓW

Krzystof z Japonii
2 miesięcy temu

prawdziwy mężczyzna akceptuje to że jego partnerka spotyka się z Mokebe

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

strasznie dużo przegrywów wśród młodzieży.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Dobrze wiedzieć, że nie zdradzisz jej nigdy z żadną kobietą:)

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu

Radykalny feminizm zagrożeniem dla naszej cywilizacji.
Feministki na całym świecie w ostatnich latach zaczęły się radykalizować. Znamienne jest to, że najbardziej są aktywne w tych krajach gdzie w zasadzie nie ma już czego „wyrównywać”. Niestety w wielu krajach femoidy mają już realny wpływ na politykę. Coraz częściej to mężczyźni są dyskryminowani.
http://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1290533,radykalny-feminizm-zagrozeniem-dla-naszej-cywilizacji

MR T
2 miesięcy temu

KONFEDEROSJA TO ZA TO ZAGROŻENIE DLA ZDROWYCH JEDNOSTEK, WY.P.IERDALAJ NIEDO.J.EBIE RAZEM Z BRAUNEM, CO SIĘ STYKAŁ KOŃCÓWKĄ Z RUSKIM SZPIEGIEM, MEMTZENEM CO BY CHCIAŁ NIEROZERWALNYCH MAŁŻEŃSTW I 10 LAT WIĘZIENIA ZA ABORCJĘ I KORWINA, AMATORA AUSTRIACKIEGO AKWARELISTY

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu
Reply to  MR T

ludzie głosujący na pro-niemiecką partię zarzucają konfederacji pro-rosyjskość xdd

Czekam na artykuły jak finansowane przez Kreml terrorystyczne bojówki inceli zagrażają młodym, silnym, niezależnym p0lkom, które wobec tego zagrożenia powinny się wiązać z inżynierami z Afryki, pajeetami i psami rasy shih tzu

MR T
2 miesięcy temu

ŚMIERDZISZ ONUCĄ

A Jezusowi Kazali Spać Znów
2 miesięcy temu

Nie ma bardziej bezbronnej i niegroźnej grupy społecznej jak incele. Jesteście niczym małe kotki, które po urodzeniu nie otworzyły jeszcze oczu i się obijają o ściany jak chodzą po kuwecie. Boicie się wyjść z domu, a co tu dopiero mówić o powstaniach, betauprising itd?

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu

Ciekawostka: w USA już ktoś przestawia kulturową wajchę, bo kanały takie jak Whatever, FreshAndFit, czy Matt Walsh zgarniają miliony subskrypcji, a jeszcze w zeszłym roku by skończyły z perm banem za „mowę nienawiści”. Do tego pojawiają się jakieś dziwne „trendy” w stylu „tradycyjne żony”, gdzie panienki udają gospodynie z lat ’50.

Zdaje się elitki zauważyły, że młodzi mężczyźni nie mają bodźca do tyrania w korpo po 14h na dobę, żeby utrzymać rodzinę, bo panienki zajęte są uskutecznianem „keksu w wielkim mieście” z CEO owych korporacji i „robieniem kariery” tzn. klepaniem cyferek do Excela. Eksperyment wtłoczenia panienek zamiast kolesi na rynek pracy okazał się jednym wielkim niewypałem, bo po pierwsze kobiety nie chcą wykonywać brudnej fizycznej pracy niezbędnej w jakiejkolwiek produkcji, po drugie mają gdzieś branie nadgodzin i robienia po 200% normy, a po 3 pokazanie gołego zadu w internecie daje im większy pieniądz niż orka na etacie.

TYLKO KONFEDERACJA
2 miesięcy temu

Powstają też ruchy takie jak MGTOW, gdzie te miliony kolesi wyrzuconych poza rynek matrymonialny zaczyna się organizować i wspierać stanowiąc realne zagrożenie dla obecnego systemu. Na początku się z nich mainstream śmiał, później z nimi walczył, a następnym krokiem będzie porażka jeśli w porę nie zareaguje.

Te same korporacje, które wciągnęły miliony kobiet, przeżuły i wypluły po 40tce, połapały się, że krótkoterminowy wzrost zysków poskutkuje zapaścią na długie lata, jeśli zabraknie rąk do pracy i przyszłych konsumentów (bo jeśli do 2030 ponad połowa kobiet w wieku 25-40 lat ma być bez stałego partnera i bez dzieci to 3/4 fabryk trzeba będzie zamknąć, a byle cieć za strzyżenie trawnika wokół willi będzie chciał kupy kasy z powodu braku ludzi do roboty).

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu
Reply to  MR T

ale serio młodzież jest teraz ultrakonserwatywna? co wy nie ruch.acie? serio aż tylu jest przegywów w pokoleniu „z”?

uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

w sensie sory ziomek, to do tego niżej.

"PiS-uary mnie wyejbali..."
2 miesięcy temu

„W PiS-ie badz, z nimi rzadz i rozwalaj Polske do zera.. ”
„Lepiej rece poobcinc niz na PiSiorow zaglosowac”

Popularne