Sprawdź nas też tutaj

News

Waldemar Kasta: „Śpiewam, gram, drę mordę, rapuję, a nawet produkuję”

Od Kasty dostaniemy nie tylko płytę rapową?

Opublikowany

 

W ubiegłym roku miał się ukazać pożegnalny, rapowy album Waldka Kasty. Prace nad nim się jednak przedłużyły, a z najnowszych doniesień wynika, że raper pracuje nie tylko nad płytą rapową.

– Niebawem już nie będę się bał. Wstydzić się nie będę. Pojąłem – moją rzeczą jest grać no matter what a nie zastanawiać się, co, kto pomyśli. Będzie zaskakująco i dziwnie, bo z pięciu beczek naraz. Śpiewam, gram, drę mordę, rapuję a nawet produkuję. Życie nie oszczędza. Nie mam już czasu na zwątpienie. Będzie ode mnie sporo muzyki i do bólu różnej. Płyta hip-hopowa tuż, tuż, a potem spodziewajcie się niespodziewanego… – zapowiada tajemniczo raper.

23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek z Klanu
2 miesięcy temu

Smutno kończą ci raperzy, co im się nie udało zarobić większej kasy albo w porę rozkręcić jakiegoś biznesu. Po ciekawej, pełnej imprez młodości, gdy kasa sama wpadała nie wiadomo skąd i człowiek żył chwilą, przyszło zwykłe przeciętne życie. Tylko jak jesteś 40+ i przez lata nic nie musiałeś robić, to teraz ciężko się przestawić. Weź idź na cały dzień do roboty za 3-4k miesięcznie jak kiedyś wystarczyło raz w tygodniu pokrzyczeć do mikrofonu i człowiek żył jak panisko. Taki Kasta, Eldo czy inny Pelson to teraz muszą mieć przejebane.

Waldemar Kasta
2 miesięcy temu
Reply to  Maciek z Klanu

Zniszczę cię

Rafalala
2 miesięcy temu
Reply to  Waldemar Kasta

Zniszczę ci odbyt

gpk
2 miesięcy temu
Reply to  Maciek z Klanu

Przespali swój czas, w momencie w którym wszyscy wyżej wymienieni byli na topce mogli na prawdę kroić solidną kasę i inwestować, ale z reguły jest tak, że jak coś przychodzi łatwo to to rozpierdalasz, tak też było w tym przypadku. Jedni się z tym godzą – Eldo oprowadza ludzi po Warszawie i zdaje się, że nie narzeka na życie, inni próbują (jak bohater artykułu) próbować wywołać wokół siebie szum raz jeszcze i raz jeszcze xD – zapominają jednak, że czasy inne, ludzie inni oraz, że to co było się nie wróci.
Śmieszne uczucie – znać i rozumieć położenie ludzi, których kiedyś uznawało się za idoli.
ps. nawet taki bilon z hg otworzył jakieś punkty gastro wiedząc, że koszulki dla kasztanów nie będą się sprzedawać w nieskończoność.
Ludzie nie śpią, pozabierali im publiczność ekipami, discopolami i w sumie kurwa dobrze 🙂

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Maciek z Klanu

Wardemal Pasta: „Sikam, sram, drę pizdę, dukam, a nawet produkuję wzierniki doodbytnicze”

Jon
2 miesięcy temu
Reply to  Maciek z Klanu

Co robią tacy raperzy po 40tym roku życia, kiedy kończy się kasa i perspektywy (a byli zbyt głupi żeby pomyśleć o przyszłości).
Eldo naprawia rowerki i oprowadza ludzi, jedker robi na budowie, a co z resztą?

BTW, hiphopolowcy akurat wszyscy się ogarnęli, Doniu ma biznesy, Liber wycisnął z przemysłu rozrywkowego mnóstwo kasy, bo ma głowę na karku i pisał teksty Sylwii, Mezo też mądry facet i zadbał o przyszłość swoją i rodziny. Owal emcedwa też mądry gość, programował już wtedy kiedy nagrywał, zaliczył kilka firm i teraz ma własną.
A co z tymi pozerami, którzy nimi gardzili 15 lat temu?

Kredek
2 miesięcy temu
Reply to  Maciek z Klanu

Zgodzę się ale Kasta akurat gra w filmach , i jest konferansjerem dodatkowo na bank ma jakiś swój biznes. Akurat on jak Eldo jedker czy inni nie skończył. On pozatym był zawsze gdzieś na zapleczu muzycznym . Raczej biedy nie klepie

WALDEMAR MLASKA
2 miesięcy temu

Sport, dbanie o zdrowie

Chłopak : jazda na rowerze, biegi przełajowe, siłownia, wspinaczka, pływanie…
P0lka: Kręcenie dupą na rurze xDDDD

dadwdwda
2 miesięcy temu

Niedawno łysa kurwo żebrałeś o pieniądze że nie masz za co żyć podczas gdy w teledyskach przebierałeś się za cwaniaka i hustlera . Udajesz angielski na ksw .

taaaaaaaaaaa
2 miesięcy temu

WALDKOWI JUŻ SIE ODECHCIAŁO NA ZAWSZE ODEJŚC Z RAPU. WIADOMO HAJS TRZEBA ZARABIAĆ A NA RAPIE MOŻNA ZAROBIĆ FAJNE PIENIĄDZE WIĘC WALDEK NIE ODCHODZI TYLKO BĘDZIE NAGRYWAŁ DLA HAJSU

Czekoladowy marian
2 miesięcy temu

I chuju tyle rzeczy robisz a jesteś biedak i przegryw

Porucznik
2 miesięcy temu

Normalnie człowiek orkiestra, skończ z tym rapem i weź się za normalna robotę

Waldemar Kupa
2 miesięcy temu

Ta ile już tego pierdolenia było… A ile z tego wyszło… 2 płyty kasta squad, potem 6 lat czekania… potem znowu 2 płyty spod szyldu kasta, potem 11 lat pauzy… w międzyczasie kilka singli…
I znowu kasa się kończy, to trzeba coś wymyślić, żeby zarobić na kolejną dekadę.

PanMietxon
2 miesięcy temu

To ten głąb co kiedyś kosił grubbe siano a dziś nie ma nawet swojej kawlarki bo wszystko przejadł i proboje wzbudzic litość że wyjedezie do Angli na zmywak.

Pan Paweł
2 miesięcy temu

A jak będziesz chciał to Ci dupę wyproje

dadwdwda
2 miesięcy temu

Łysa kurwo z poznania. Trzeba było jak normalny człowiek rozwijać się, myśleć o przyszłości i uważnie obserwować starszych którzy do czegoś doszli . Ty szmato kureska uważałeś że jesteś życiowo cwańszy bo miałeś za darmo ciuchy el polako ? ty kurwo. Może jeszcze zaczniesz kręcić
bączki na dupie jako dodatkowy skill

Qulop
2 miesięcy temu
Reply to  dadwdwda

za darmo to ja miałem ciuchy el Polakó a Waldek po mnie donaszal

dadwdwda
2 miesięcy temu
Reply to  Qulop

haha

Kapuściński
2 miesięcy temu
Reply to  dadwdwda

On jest z Wrocławia

ril og olgierd
2 miesięcy temu

Ty już lepiej skończ pierdolic.

Twój stary
2 miesięcy temu

A nie tak dawno krzyczał że nie ma na życie, dziwny jest ten świat

EJ TY SUKO!
2 miesięcy temu

Waldemar Opaska: robię loda , walę konia , biorę w mordę , robię minete , a nawet uczestniczę w gangbangu

Popularne