Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale UrbanRecTv ukazał się teledysk do utworu „Pamięć”, w którym pojawili się Waldemar Kasta, FonoPe, Radyo oraz HNS. Promuje on akcję Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa. To unikatowy na skalę kraju cykl warsztatów muzycznych oraz projektowania graficznego, poświęcony pamięci 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. W ramach projektu, starannie wyselekcjonowani uczestnicy mają możliwość wspólnej pracy twórczej pod okiem uznanych i cenionych artystów. Do tej pory w przedsięwzięciu wzięli udział: Czarny / HIFI, Eldo (Grammatik), Forin, Hemp Gru, Magiera (Whitehouse), Peja, Szwed SWD, Voskovy oraz Waldemar Kasta. Efektem warsztatów są powstałe okolicznościowe utwory wraz z teledyskami oraz projekty okładek zawarte w limitowanych wydawnictwach.

11 listopada ukaże się teledysk wieńczący warszawskie warsztaty, nagrany z udziałem formacji Hemp Gru. Finał inicjatywy odbędzie się już 18.11. na darmowym koncercie w warszawskim klubie Poziomy . Wystąpią Hemp Gru, Peja, Waldemar Kasta oraz uczestnicy warsztatów.

Fragment tekstu (Kasta):Nie ma dnia bym o tym nie pamiętał
Puenta nie pamiętać rzecz niepojęta
pamietać to rzecz święta
Rzeczpospolita historia mgłą spowita
Wita was historia niesamowita4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szczera prawda
3 lat temu

bardzo dobre i prawdziwe

Trystydycymyt
3 lat temu

Bardzo ładny, stonowany klip. Fajne linie i ciekawy bit.

Jest jedno ale. Waldku, czy to nie ty popierałeś Sutryka na prezydenta miasta. Tego sutryka który razem, z tym lujem dutkiewiczem zakazali marszu we wroclawiu. I jak to teraz wygląda? Jak to niby ma licować ze sobą? Ta nawijka i popieranie tego parcha.
Myślę Waldku że u wielu ludzi sobie przejebałeś tą akcją. Pewnych spraw się nie zapomina.

Trystydycymyt
3 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

https://youtu.be/1qAJglD1qeQ

Żeby nie było. Tak dla PAMIĘCi.

M1012
3 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

Wybacz, ale myślę, że dramatyzujesz… Fajnie, że Kasta wyraził swe poparcie dla konkretnej osoby w wyborach. Ma własne zdanie i je wyraża. Gdyby wszyscy uprawnieni szli do urn wyborczych oddać swój głos być może nasza rzeczywistość wyglądałaby inaczej… Pozdrawiam wszystkich.

Popularne