Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Warner Music rekrutuje nowego rapera

To reprezentant młodego pokolenia.

Opublikowany

 

Young Jacob to jeden z najciekawszych i najświeższych nieodkrytych (aż do dzisiaj) raperów młodego pokolenia w Polsce. newonce pisał o Nim następująco: ‚Odkąd usłyszeliśmy go pierwszy raz, zdecydowanie widać szeroko pojęty progres, chętnie zobaczymy więc, co Jacob ma w zanadrzu na najbliższe miesiące – co polecamy również wam.’

Od dzisiaj Young Jacob dołącza do Warner Music Poland i nakładem tej wytwórni wypuszcza swój pierwszy oficjalny singiel „Retro Bimmer”, który jest potwierdzeniem drzemiącego w Nim potencjału i potwierdzeniem ciągłego progresu.

Na YouTube obejrzeć można klimatyczny teledysk do tego utworu.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wnuk Tedego

Wolałem KęKę gdy pił wolałem Tau’a gdy ćpał wolałem czasy gdy nikt nie wstawiał sobie przed ksywę Young

Stachu Wons

Bez kitu byku

EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD YOUNG JACOB. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

mujstary

Rip rozjebał zwrotką na tym sajferze

żENADA

fajna muzyka dla młodzieży , warto edukować młode pokolenie

Odb

Wanna Music rekrutuje nowego tranzola

YEBAĆ p0lki

Nigdy więcej polek. Nigdy! Roszczeniowe, nie myją się, tona tapety na ryju, ubrane niestosownie do sytuacji, bez ambicji. W łóżku kłody bez inicjatywy.
Tfu!

Poznałem ostatnio dziewczynę z Gruzji. Skromna, wykształcona, nie kurwi się od razu na pierwszej randce (jak polka), nie pali, nie chleje jak polki. Umie gotować (nie jak polka która przypali nawet mleko), a w łóżku petarda.

Panowie – polecam dziewczyny ze wschodu!

Pusia

Stallone lubi Huje Solone hi hi hi

Stalone

Pusia = Odb.yt ssą chuje solone

Fufacz

Warrior Ślusic penetruje zdrowego pozera
To repremendant młodego przecwelenia.

żENADA

kabaka mazaka padaka ?

Spejson

Piękne i zawsze modne słowo… progres, a dźwiękiem jego autotune.

Mam wrażenie, że w obecnym czasie, ktoś totalnie za słaby do popu (niestety żeby się wybić mimo wszystko trzeba umieć śpiewać)coś tam umie wydukać bez flow, bez intonacji (wtedy się mówi, że to progres, że nowość) i pcha się do rapu, bo przecież on też umie… dopierdalają do tego autotune i mówią, że to rap… kiedy to się kurwa skończy… że odpalając ‚rap’ kogoś młodego, nie czekasz już na to czy będzie dobry, jak wejdzie na bit… tylko sprawdzasz czy jest autotune, a następnie przewijasz by sprawdzić czy dalej też piszczy jak cap po kastracji.

Pusia

stallone napisz cos bo wibrator mi sie popsul

Popularne