GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Warszawski producent Bambeer nie żyje

Kondolencje składają m.in. DJ Jan Marian, Kritaczi oraz Jano OMP.

Opublikowany

 

Bambeer

Niestety mamy do przekazania kolejne smutne wieści. Wczoraj, 20 marca odszedł od nas Marek „Bambeer” Wójcik. To warszawski producent od lat związany ze studiem Mordo Ty Moja. Przyczyny śmierci nie są znane.

Bambeer był m.in. realizatorem nagrań w swoim domowym studio oraz współtwórcą albumu „Alternatywa” Jana OMP, z którym szykował właśnie kolejny krążek. Miał się on ukazać już w kwietniu. – Żegnaj bracie, dokończę już wszystko sam – napisał na FB Jano. Kondolencje składają min. DJ Jan Marian i Kritaczi.

20 komentarzy
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Roztropny
4 lat temu

Rip nie znam typa
Takie życie niestety

Glamrap w zadumie

Ostry Dyżur Psychiatryczny 24H
4 lat temu

Obserwując prowadzoną na forum dyskusje zauważyliśmy kilka charakterystycznych postaci, które po krótce opiszemy. Chcemy wam przekazać że cały czas jesteśmy otwarci na wasze problemy i zapraszamy do konsultacji w naszym ośrodku.
1. ProfesorNauk: osoba ponad przeciętnie inteligentna. Nie pozbawiona dużej dawki autoironii. Prawdopodobnie w okresie szkolnym pełnił „funkcje” klasowego błazna. Osoba taka zawsze potrafi rozładować atmosferę udanym żartem. Osoby te są spoiwem i dobrym duchem grupy. Niestety w „dorosłym” życiu bywają uważane za nie poważne i nie dojrzałe. Prawdopodobnie użytkownik ten rozładowuje swoje frustracje na forum, które stało się dla niego substytutem klasy w okresie edukacyjnym.
2. BestiaZWadowic: Osoba obsesyjnie poszukująca atencji. Poprzez agresywne wypowiedzi na temat pedofilii a także obrażanie powszechnie cenionych autorytetów liczy na wywołanie szoku u innych użytkowników. Wielce prawdopodobnym jest że w okresie dorastania związany był z takimi subkulturami młodzieżowymi jak „metale”, „punkowcy”,”emo” lub innymi które kontestują powszechny system wartości.
3.Cydzy: osoba silna i poddawana codziennie dużej odpowiedzialności, jak np trudny, stresujący i ryzykowny zawód. Bardzo prawdopodobne że jest osoba na stanowisku kierowniczym i ponosi odpowiedzialność za wyniki innych pracowników. Relaks psychiczny przynosi autoagresja i opisywanie swojej uległości seksualnej w relacjach homoseksualnych, co ma to bilansować codzienny stres życia pod dużą presją.

Bestia z Wadowic
4 lat temu

Bóg zapłać! Nie dokońca trafne spostrzeżenia. Jako Bestia z Wadowic wcielam się w pewny prześmiewczy obraz pewnej znanej osoby, stąd beka z tematów klerykalnych jak i pedofilii. Zawsze byłem antysystemowy i lubiłem łamać pewnego rodzaju wzorce i przepisy, bo po prostu stagnacja w życiu jest dla mnie nudna. Nie jestem jednak anarchistą, ani lewakiem, bardziej luzakiem który z wyjebka podchodzi do życia. Jako bestia lubię łamać taboo, a chamstwa i agresji nauczyły mnie komentarze na glamrapie. To tu możesz napisać prawie wszystko co ślina na język przyniesie i albo Cię zminusują, albo obrażą albo spropsują. Piszę tu czysto dla beki i każde moje stwierdzenia, które szokują trzeba brać z przymrużeniem oka.
Także zapraszam z dziećmi na parafię dla dorosłych kremówka,
Dla dzieci to co potrafię.
Peac
PS
Tego sztywnego typka nikt nie zna, ale niech se leży spokojnie i niech mu ziemia lekką będzie.

Real HH
4 lat temu

Kurwa nie znacie gościa ja też pierwszy o nim słyszę szkoda że dowiaduje się o nim w takich okolicznościach ale uszanujcie to że gość nie żyje a jakby ktoś z waszych znajomych lub z rodziny umarł to też byście tak pisali tutaj no kurwa trochę szacunku dla zmarłych kurwa co za ludzie.

DASD
4 lat temu
Reply to  Real HH

TO JEST INTERNET….NIESTETY

Znany/Lubiany
4 lat temu

Bardzo zdolny typ. szkoda.

01.03.2019
4 lat temu

NIE ŻYJE TEŻ Vibi, GLAMRAP O TYM NIE NAPISAŁ

Wariatex
4 lat temu

Niech ziemia lekką mu będzie. do zobaczenia.

Spod samiuśkich Tater
4 lat temu

Zgłoś to na policję.

MICHAŁ
4 lat temu

Wy kurwy jebane bez honoru i godności , banda jebnaych idiotów bez szacunku do drugiego człowieka ! Oby wam ktoś bliski zmarł i obyście musieli czytać takie same komentarze

Kuti
4 lat temu

Powal se pyte tera

00:12 i 17
4 lat temu

Opublikowany 1 dzień temu Przez Sebastian Skajnowski

18:12 7

Odb
4 lat temu

Producent bimbru z warszawy nie żyje

Winicjusz Bartkow
4 lat temu

WINI NIE ŻYJE?

Adam Owicz
4 lat temu

Grubinio deadnoł na serio, a ja żyję se w Stanach.

Zulugula nowy szef tej strony synu
4 lat temu

Co to ponton wadowicki

BALAGANE WPIERDALA MAKOWCA
4 lat temu

Bylo wiecej wpierdalac.
Ciekawe czy to ten sam hitman go zabil co chadana

Trener Personalny
4 lat temu

Jak mial taki bambeer to sie nie dziwie ze zmarł. Pewnie miażdżyca albo coś. Żryjcie dalej fastfoody.

Obsrane pantalony mam, i w nich sobie gram
4 lat temu

Trzeba bylo wiecej wpierdalac kebabow, pizzy, hamburgerow i opijac sie gazowanymi napojami. Na wlasne zyczenie. Nie zal.

Zulugula nowy szef tej strony synu
4 lat temu

Jeden normalny facet pisze co mysli a nie ta banda pobrzebieranych gejow typu profesor nauk albo te dwie kurewy wadowickie cydzsesy

Popularne