Sprawdź nas też tutaj

News

Wczasy wracają z nowym albumem „To wszystko kiedyś minie”

Analogowe brzmienie jest ich znakiem rozpoznawczym.

Opublikowany

 

wczasy
fot. Nata Moszyńska

Po świetnie przyjętym debiucie Wczasów pt. “Zawody”, który znalazł się na szczycie wielu rankingów najlepszych polskich płyt 2018 roku, i z którym Bartłomiej Maczaluk i Jakub Żwirełło zagrali ponad 150 koncertów w Polsce i za granicą nadszedł czas na drugą płytę.

„To wszystko kiedyś minie” – Wczasy stawiają na rozwój

“To wszystko kiedyś minie” jest materiałem bardziej zróżnicowanym stylistycznie i brzmieniowo od debiutu. Post-punk miesza się tu z techno elektroniką, zimna fala z shoegaze’em, a to wszystko ubrane jest w formę syntezatorowo-gitarowych przestrzennych kompozycji. Wczasy wciąż rozwijają swoje charakterystyczne, niedzisiejsze analogowe brzmienie, które stało się ich znakiem rozpoznawczym.

Okładka

Autorem zdjęcia okładkowego jest Jarema Drozdowicz, który wykonał również zdjęcia na okładkę debiutanckiego albumu Wczasów. Za skład graficzny odpowiada Aleksander Makowski. Płytę promują single z teledyskami “Tyle słów” oraz “Polska (serce rośnie)”, a w planach są kolejne klipy.

wczasy To wszystko kiedyś minie

Goście

Na płycie gościnnie usłyszymy Iwonę Skwarek (Rebeka), Mateusza Danka (Eurodanek), Gosię Zielińską (Rycerzyki) oraz Małgorzatę Penkallę i Magdalenę Gajdzicę (Enchanted Hunters). Produkcją i miksem zajął się duet Wczasy (Bartłomiej Maczaluk i Jakub Żwirełło) oraz Piotr Maciejewski (Drivealone, Muchy), który pomógł dopracować brzmienie na ostatnim etapie pracy nad albumem. Za analogowy mastering odpowiada Michał Kupicz.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Skończyłem w burdelu z bezdomnymi
2 miesięcy temu

CO TO KURWA JEST!?!?!??!?!?!
ONLY #SICARIOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pancielej
2 miesięcy temu

Co to za cwele?

Ran japowanie
2 miesięcy temu

Nieraz patrzysz na zdjęcia zespołu i czegoś ci brakuje… Tym razem tak nie jest. Można powiedzieć, że fotografia przedstawia kompletnych cweli.

KURWA CO
2 miesięcy temu

No siema, nie znam, nie słuchałem, nic o tym nie słyszałem, ale jestem pewien, że hib-hob to to nie jest, a o rapie kiedy coś?

Czeslaw
2 miesięcy temu

Super newsy dzis

Viktor Dach don flaczczini
2 miesięcy temu

co to za jebane zjeby?

Marek
2 miesięcy temu

Nie jest to hip hop. I dobrze.

KENIO Z GALERII BAŁTYCKIEJ
2 miesięcy temu

ALE GUWNO CO ZA JAZDY XD A JA LIZAŁEM STOPY 3 LOSZKOM Z TINDERA 🙂

Ffeetio8yfvdertyyh
2 miesięcy temu

Pizdy! Dupy! Cipy! Cycory!

Kaja Godek
2 miesięcy temu

Dobra prowokacja.
To rodzice redakcji glamrap.pl
Ja bym was wyskrobała

Popularne