Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Wdowa, Siles, FonTam i Pono w singlu „Wymiana”

Artyści promują „De Nekst Best Mixtape 2”.

Opublikowany

 

„Wymiana” to kolejny, tym razem bardziej nowoczesny singiel z klipem zapowiadający wydawnictwo „De Nekst Best Mixtape 2”, które łączy ponad 60 artystów.

Niech to świeże flow połączone ze skillową, oldschoolową nawijką i klimatycznym obrazkiem pozwoli Wam przenieść się w przestrzeń, którą stworzyli artyści zebrani na tym traku.

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bubibi
11 miesięcy temu

Tiger Bonzo zawsze na propsie!

Dollo Popierdollo
11 miesięcy temu

Wdupowa, Spermes, SromTam, Porno w sextapie „Wyrucham”.
Dukacze promują „De Best Anal Sextape 2”

Pogromca kurew
11 miesięcy temu

Wdowa to ta cipa co opierdala lachę Renie?

tak, ruchałem ją.
10 miesięcy temu
Reply to  Pogromca kurew

nie renie tylko tej trzeciej

SicenS
11 miesięcy temu

To Tiger Bonzo? Czy tylko jakiś koleś tego typu?

Bezimienna Kurwa
11 miesięcy temu

— Byłem w nocy w bibliotece… — odezwał się młody Tom. — W Dziale Ksiąg Zakazanych i natknąłem się na coś dziwnego, o dosyć rzadkim rodzaju magii. — Nauczyciel posłał mu zaintrygowane spojrzenie. — Nazywało się to, z tego, co zrozumiałem… horkruks.

Horacy jakby zamarł. Chyba wyczuł, że ta rozmowa nie będzie należała do miłych. Miałem wrażenie, że nauczyciel boi się odmówić swojemu uczniowi. Już wtedy Tom miał talent do zastraszania i stwarzania wokół siebie mrocznej aury.

— Słucham? — wykrztusił zdziwiony i jednocześnie zaniepokojony.

— Horkruks. — odpowiedział pewnie chłopiec, jakby nie widział nic dziwnego w poruszaniu tego tematu. — Natknąłem się na ten termin podczas czytania i nie wszystko udało mi się zrozumieć.

— Nie wiem, co czytujesz, Tom, ale to mroczna magia, bardzo mroczna. — zwrócił mu uwagę, ale chłopiec się tym nie przejął.

— Dlatego też… — przeciągnął swoją wypowiedź, aby zaakcentować to, co ma właśnie powiedzieć. — przyszedłem do pana.

Vademecum
11 miesięcy temu

Tracku nie Traku

Elon
11 miesięcy temu

Wszystkie komentarze napisane przez fanów disco polo… żenada z poziomem wypowiedzi…
Wy myślicie ze jesteście fajni zabawni .. pokazujecie tylko jaka przepaść was dzieli od normalnych ludzi. Jesteście idiotami…
7 osób zmienia nicki i nawzajem się propsuje…

ŻE…NA…DA…

Ajax
11 miesięcy temu

Tiger bonzo na zdjęciu

tiger
10 miesięcy temu

No witam wszyskich! Chciałem powiedzieć do was… bo widzę, że kom… komentarze są niezłe o mnie, że: „ty chuju”, i te… Ciekawe… czy wy byście… dali sobie radę nagrać i wystawić swoją opinię? Co się do mnie dopieprzacie, co? To, że mówię prawdę? Popaczcie na siebie. Mysicie, że jesteście… Bonzo? Śmieszne, jest to was, kolego. I koleżanki. Mysicie, że mnie to rusza, te wasze komentarze: „ty chuju”, „ty debilu”, i innerzeczy? Czeba być troszkę poważniejszy, a wy, kurwa, nie jesteście poważni. Reścieście… jesteście, kurwa, gnojami jebanynymi. A nie dorośli. Żal was mi jest, co wy piszecie. Bo czytam na komentarzach. Mysicie, że to mnie to rusza? Stuknijcie się dwa razy po głowie. Pokażcie chociaż mądroś, a nie głupotoś swoją. Zobaczymy, czy wy potraficie taki filmik wyt…wystawić. Co? Żal was dupę zzz yyy, zżera, że chociaż mówię prawdę? Bo chociaż się nie wstydzę, jak wy. Wy się wstydzicie, jak gnoje, a później macie. Że umiecie tyko pisać: „ty chuju”, „ty debilu”, „ty lecz się”. Sami się le

Sentence Ence Pence Wszystkie Pyty W Jego Ręce
11 miesięcy temu

vnm to śmieć i biedak

Popularne