Sprawdź nas też tutaj

Wideo

WeedWeek #19: Pierwszy film o marihuanie

Ciekawostki ze świata marihuany od Mopsa ze Stoprocent.

Opublikowany

 

W 19. odcinku WeedWeek, Mops kończy sprawę mandatu za marihuanę oraz upraw marihuany medycznej w Polsce. Wymienia on m.in. skutki legalizacji w Kanadzie i Kolorado. Zachęca również do uczestniczenia w targach: Cannabizz 2018 – Międzynarodowe Targi Konopne w Warszawie. Gościnnie w odcinku pojawił się Sobota.

Zachęcamy do sprawdzenia całego odcinka, gdzie czeka na Was konkurs, w którym można wygrać fajne nagrody, w tym między innymi bilet na wcześniej wspomniane targi.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
boxdel

sugerując się rysami twarzy śmiem twierdzić, że ten Mops to brat/ewentualnie jakaś rodzina Winiego

multi pecie na ćwierć strzała jm

AnalDestroyer

Narkomany zajebane..Weźcie się za robotę a nie wymyślacie jakieś kampanie i inne. Jak się chcecue staczać to róbcie to sami. Nie propagujcie tego. To trafia do dzieci! Marihuana to syf! Każdy kto to pali,palił albo zapali, skończy pod mostem albo w jakiejś bramie z osranym i oszczanym kroczem.

Brat cydżego
cydży

te kurwo dawaj inne fotki bo to nudne w chuj, takoe z kutasem albo rozszerzoną dziurą w dupie

Tata cydżego

Spokojnie! Będę zmuszony użyć albumu z wujkiem Mietkiem. Tego gdzie masz pachołek w dupsku i dwie pały w ustach, matka natomiast depcze ci szpitami po torbie.
…a tego byś nie chciał

cydży

Mmmmmmm chciałbym lubię takie sadomacho.

cydży

*sadomaso ofc

Emil

Ta propaganda dotycząca marihuany robi się już denerwująca, jak tak bardzo chcecie palić to jedźcie palić tma gdzie jest to legalne. Niech ci wszyscy członkowie wolnych konopii jadą manifestować tam gdzie za posiadanie grozi kara śmierci skoro są tacy nowocześni i postępowi. W Polsce alkohol jest tradycją od tysięcy lat i to normalne że palący będą uważani za dziwaków.

Gumijagody

Nie lubię ćpunów, ale alkoholików nienawidzę.

cydży

jebane ćpuny najtanszego syfu z sianem we łbach

Popularne