Sprawdź nas też tutaj

ranking

Wersy Roku – podsumowanie polskiej sceny w 2017

Kto rozczarował? Kto zaskoczył? O kim zapomniało środowisko? Co zapadło nam najbardziej w pamięć? Pytań jest więcej niż odpowiedzi. Każdy ma swoich faworytów.

Opublikowany

 

Podsumowania, zestawienia oraz rankingi towarzyszą nam tak właściwie przez cały rok. Poczynając od tych stricte cyferkowych jak OLiS, aż po te subiektywne w formie licznych felietonów. Przełom grudnia i stycznia jest jednak momentem ich apogeum. Nie inaczej będzie i u nas. Nie będziemy trzymać was więcej w niepewności, podobnie jak rok temu przygotowaliśmy kilka kategorii, które na pewno wprowadzą was w konsternację.

 

W tym roku polską scenę podsumowali dwaj nasi redaktorzy, których wybory, wnioski i argumentacje często są zupełnie różne. Tym razem Wersy Roku.

 

Wersy Roku Jarosława Janusza:

Kaz Bałagane

Czas pokazał, jak polski rap ewoluował czy też jak zmienił podejście to pewnych spraw. Pewnie teraz czekacie na popiątne rymy z szóstym dnem, żeby przebić zeszłoroczne wersy Eripe. Teraz się zdziwicie, bo będzie obrazoburczo.

 

Dziwko, jestem nowym Nasem

Pokaż, kto ma lepsza dyskografię

 

Pamiętacie wersy Białasa z 'Booking mixtape', gdzie rapował: 'Bizzy Vuitton ja jestem grą'. O ten wers miał pretensje Śliwa, że są granice w bragga i był to jeden z argumentów poprzedzających beef. Można powiedzieć, że wersy Bałagane mają podobny wydźwięk, ale zaraz, coś jest nie tak. Autor takiej hańby, pseudo-raper, wack, etc. nagrał track z Paluchem – głosem dzisiejszych bloków. Na domiar złego zdjęcie z Peją, ciekawe czy będzie wspólny numer? Z szefem BOR, najpierw Instagram poinformował nas o ich spotkaniu, a potem wspólny numer przelał czarę goryczy.

 

 

Wersy roku wg Bartłomieja Ciepłoty:

Młody Lehu

Gdynia może być dumna. W tym roku ich reprezentant wydał kolejny album, ponownie nakładem Alkopoligamii. Jak to już u Leha bywa, trochę storytell’ingu, trochę braggi. Wszystko dopełnia wysoki poziom rzucanych linii, czym ewidentnie zasłużył sobie na to miejsce.

 

Czasem bywam niemiły dla ludzi

Kto pyta nie błądzi, chcę żebyś się zgubił

Potem ktoś mówi, że odbija mi palemka

Ja to nazwę – naturalne następstwa

 

Na pytanie “Gdzie Eripe?” odpowiadam zawczasu. Raper nie wydał w tym roku żadnego albumu, a pojedyncze single w ramach płyty “RAIN” nie zachwycały. Czekamy więc na “Serial Killers”.

 

 
29 komentarzy
29 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
KD35
3 lat temu

yyyy i to wszystko łącznie 6 linijek rozumiem że polski hip hop to dno ale mogliście stworzyć pozory że was niby interesuje.. poza tym to jawna beka z czytelnika

hejting.pl
3 lat temu

Dramat i beka z was. przeczytajcie to jeszcze raz tak za dwa miesiace jak sie zdystansujecie to poczujecie ten powiew żenady.
Wersy roku przy okazji to należą do rapera MS KŁYZA.
„Czlowiek o golebim sercu, wrazliwy na ludzka krzywdę,
Jednak w ekstremalnym stanie umiem zapierdolić
w pizdę”

Pozdrawiam

13
3 lat temu

XDDDDDDD

REEEEEEEEEED
3 lat temu

„GOTOW TO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO Z (SMARKNIECIE) PUSTO GLOWO”

WERS STULECIA

12457
3 lat temu

wersy roku ? gdzie rogales dedodedoel ?

a nie sorry, to te dwa pedaly pisaly wiec nie ma co liczyc na mocne prawdziwe wersy.

’co trzeba miec w bani, zeby kurwa to czytac'

TYLKO ERDZIONTEK
3 lat temu

TO CHYBA NIE SŁYSZELIŚCIE WERSÓW ERDZIA EDK
[img]https://bankfotek.pl/image/2109964.jpeg[/img]

italofan
3 lat temu

JEBAĆ RAP TYLKO ITALODISCO I TACY GRACZE JAK PROXYON,MARTINELLI, DUSMAN,RYAN PARIS, GAZEBO, CLIFF TURNER, SPAGNA, CRUISIN GANG, FUN FUN, REX ABE, VALERIE DORE, JONATHAN GABLE, MACGO GANG, ESTER B, SAVAGE, P.LION, SUSSY & CO, LOS BRAVOS, SWAN, MADIGAN, HBO, DAVID LYME, DEN HARROW, CHRIS LUIS, PAUL SHARADA, NAPOLEON & FRIENDS, INTERFEACE, SILVER POZLLI, ATRIUM, SOLID STRANGERS I CO WY NA TO.

Stefan jebak
2 lat temu
Reply to  italofan

Jebac cie w dupko

konio
3 lat temu

No Coin FTW.

A wersy roku wędrują do dżentelmena o pseudonimie Gospel.

„Znam kurwy z chodnika i stan po narkotykach.
Nie pierdol mi cipo jak należy oddychać.”

Dziękuję za uwagę.

Elo
3 lat temu

Ciepłota jesteś żenujący, poprostu żenujący. Jak można być aż takim debilem?

janko rapowanie
3 lat temu

I to jest kurwa podsumowanie roku ?

oto
3 lat temu

Wy podsumujecie polska scenę 2017 Nie jesteście wiarygodni bo u was można wykupić reklamę lub przejść na współprace

więcej
3 lat temu

noɾ sıd ɥɔıʞʇsʎzsʍ ɐıʍɐɹpzod oplǝ ɐ 'ǝıs ʎzɔńoʞ ǝıu oʇ ʎpƃıu ɥɔɐʞɾɐɯ ɥɔʎuloʍ ɐu ɔęıʍ zɔɐqoz 'pǝɹ ı opɹǝ 'pɐłʞs ǝıɯɐɹƃoɹd ʍ 'nʇ źpʍɐɹds zɐɹǝʇ zɔɐqoz ɔęıʍ ɐʞoplǝ zɔɐqoz 'ǝıuʇǝpo ǝıu oƃ ıɯ ʇʞıu 'ǝzɔąłʍ uoɟoɹʞıɯ sɐzɔ ʎłɐɔ oq ǝzɔńoʞs ǝıu ʎpƃıu oɹʇsɐɔ lǝpıɟ ǝıqnʞ ɐu ʞɐɾ ʞɐʇ zɔɐqoz’oʇuǝpızǝɹd oplǝ’ɯodɯǝs ǝıɔ ǝıʍɐʇsoz 'ǝzɔzsıuz’ɔǝlɐʍ ʞɐɾ ʞɐʇ ʞɐɾ ɥɔıu od ǝızpɾǝzɹd ʎzɔzsıuz ɐʞoplǝ zɔɐqoz ǝzpołpod ɐu ążǝl’ʇsɹoʍ ǝlɐ sʎsɾɐu ǝıu ąs ʎzɹóʇʞ ɥɔʎʇ z ıɔśʎzɔʎʍ oʇsɐıɯ oplǝ 'zsʎzɔɐqoz ɥɔıʞʇsʎzsʍ ǝzɔzsıuz 'ąʍołƃ ąʇsnd z ɐʞıɟ oʇʞ oƃǝpżɐʞ ązɔzsıuz nłnʇʎʇ ʎɔńoɹqo oq ou ɐɹɐʇs ǝıs sɐzɔ ʎłɐɔ oplǝ zɔɐqoz 'ɐuɐloʞ ɐu ɾɐʇnʇ ɐpɐd ʇɐıʍś ʎłɐɔ ǝızpǝɾ oplǝ ouloʍ ɐu ʞɐɾ zɔɐqoz ɔęıʍ ɐ˙ąʍołƃ ąʇsnd z ˙˙˙ǝz oʇsɐıɯ ɯɐzɔzsʎzɔo oqoɹ doɔ ʞɐɾ ʞɐʇ ı oqol ʞɐɾ ıʞlɐʍ op ʍóʇoƃ 'ąuoıuloʍn lśʎɯ ąɾoɯ ąqos pǝzɹd ɾɐʇnʇ zsɐɯ 'ouloʍ ɐu ɐʞoplǝ zɔɐqoz

Skurwycórki
3 lat temu

„Dziwko, jestem nowym Nasem

Pokaż, kto ma lepsza dyskografię”

serio?
HAHAHAHAHAH jak to wersy roku to kurwa bonson ma doktorat z fizyki jądrowej

Skurwycórki
3 lat temu

co do leha to spoko raper, ale pewnie byście lepsze wersy znaleźli.. bo ten to też jakieś przekombinowane gówno.. bo niby gra słowna, ale kto odbijających ziomków nazywa palemkami? albo czegoś nie kminię.. to już tomb ma lepsze punche w swoim remiksie rockstara xD

slizgddddd
3 lat temu

czy to prawda ze na slizgu siedzą homoseksualiści?

TAGA TAGA
3 lat temu

BEKA. WERSY ROKU XDDD CHYBA PRZYGLUPY ROKU. TAK PRZEANALIZOWALEM SYTUACJE I DOSZEDLEM DO WNIOSKU ZE POLSKI HH POWINIEN ZOSTAC ZDELGALIZOWANY A KAZDY KTO BEDZIE GO PROPAGOWAL NIECH SCZEZNIE W JAMIE Z SKORPIONAMI ZA OGLUPIANIE MLODZIEZY.
JAKO APOSTOL DOBREGO RAPU MACIE NAJLEPSZY RAPOWY KAWALEK 2018. https://www.youtube.com/watch?v=bnFa4Mq5PAM&list=RDbnFa4Mq5PAM
WIADOMO. UZI TOP 3 SWIATOWEGO RAPU.

jan*raposranie
3 lat temu

Kaz Bałagane chyba bije enan teścia w długim cyklu bo coś mocno urósł. Ciepłota props za pojechanie go – bananowy wannabe nagrywa kawalki o jakichs wykwintnych wloskich szynkach (prosciutto crudo) podczas gdy matek wiekszosci gimbow nie stac na blok mielonki tyrolskiej z pobliskiego miesnego

12457
3 lat temu

' wlasnie tak, wlasnie nie'

to jest kurwy wers roku

slizgddddd
3 lat temu

jeszcze raz ktoś wspomni o ślizgu to sie wkurwie

PKS SQUAT
3 lat temu

SPRAWDZAJCIE WY LEPIEJ NOWEGO ZAWODINKA KTÓRY ROZPIERDALA SWOIM FREESTYLEM !!
TO JEST PRZYSZŁOŚC POLSKIEJ SCENY RAP

http://www.youtube.com/watch?v=KjPca0koMWM

strbskie pleso
3 lat temu

#15 jest ich od zajebania, typowy przyklad to luk0as

TRUE
3 lat temu

Ja się pytam kim są Ci ludzie? Przecież to jakaś beka ostra dwóch no name’ów ocenia wersy w rapie? Czy to już cyrk?

zxcvb
3 lat temu

według artykułu gościu zajebał wersy roku i jest zajebisty bo ma feat z paluchem i zdjęcie z peją, widze dobre dragi macie tam w glamrapie

bini
3 lat temu

RAP CHULIGANKA
DZIKI KRAJ
patatatatatataj

K.
3 lat temu

Ale chujowe te wersy. 16 lat temu flintstone z dobrym piotrkiem też wybierali co rokui nawet u ascetoholix znaleźli linjki lepsze niż to oc podaliście powyżej.

Skurwycórki
3 lat temu

ty co jest kurwa? gdzie moje podsumowanie Stycznia 2018 na glamrapie?

KURWA USUNĘLIŚCIE MÓJ POST?
ZA CO KURWA ZA CO?
że pojechałem kredensa, cydżego, tego pedała erdziaedk i ślizg?

ADMIN USUWA JUŻ NIE TYLKO DUPECZKI…

yyyy
3 lat temu

To jakiś żart?? Załamanie. Tymi wersami mogą się jarać 7 letnie dzieci u których nie rozwinęła się jeszcze inteligencja, ale nie ktoś kto ma chociaż odrobinę IQ. Jak widać wybierający wersy należą do pierwszej grupy.

Debile.

White2115
3 lat temu

[img]https://media.giphy.com/media/l1KcR951dC1biG3WU/giphy.gif[/img]

Popularne