News
White 2115 raperem roku – wyniki gali Popkillery 2023

Peja został poznańskim raperem 30-lecia. Ze Śląska taką statuetką został uhonorowany Magik. Nagroda rapera roku powędrowała do White’a 2115, a album roku zdobyli „Produkt 47” Okiego oraz „Rodzinny biznes” 2115. Znamy pełną listę laureatów gali Popkillery 2023.
White 2115 raperem roku
Publiczność uhonorowała statuetką dla rapera roku White’a 2115. – Ja pi*rdolę – skomentował krótko raper odbierając statuetkę z rąk Młodego M. – Nie wiem co mam powiedzieć, bo się totalnie nie spodziewałem – dodał, będąc jeszcze w szoku.
Popkillery 2023 – wyniki
Album roku (gremium)
OKi – Produkt47
Album roku (publiczność)
2115 – Rodzinny biznes
Singiel roku (gremium)
OKI – Jeżyk!
Singiel roku (publiczność)
Gibbs – Piękny świat ft. Kiełas
Raper roku (gremium)
OKI
Raper roku (publiczność)
White 2115
Poznański raper 30-lecia
Peja
Śląski raper 30-lecia
Magik
Liryczny raper roku
Bisz
Trendsetter roku
Malik Montana
Uliczny raper/grupa roku
Malik Montana/Ćpaj Stajl
Odkrycie roku (gremium)
Asster
Odkrycie roku (publiczność)
Waima
Producent roku (gremium)
@atutowy
Producent roku (publiczność)
Gibbs
Do What Moves You
Hip-Hop Druga Szansa za „Sny z betonu”
Progres roku
Zeamsone
Klasyczny/trueschoolowy album roku:
donGURALesko – „Mowa ciemna”
Alternatywny album roku
Bisz – Ulisses
Newschoolowy album roku
Otsochodzi – Tarcho terror
Kooperacja roku
OIO, CatchUp, Taco Hemingway – club2020
Najlepszy kontakt z fanami (publiczność)
Young Multi
DJ roku
DJ Eprom
Teledysk roku
Kuban – na okrągło
Okładka/wydanie roku
Łajzol – Łajzol serious
Album roku USA (gremium)
Pusha T – It’s Almost Dry
Album roku USA (publiczność)
Drake & 21 Savage – Her Loss
Złoty Popkiller
Grandmaster Caz
Singiel roku USA (gremium)
Denzel Curry – Walkin’
Singiel roku (publiczność)
Lil Yachty – Poland
Raper roku USA
Kendrick Lamar
Odkrycie roku USA
Ice Spice
Album roku Europa (gremium)
Little Simz – No Thank You
Album roku Europa (publiczność)
Central Cee – 23
Singiel roku Europa
Central Cee – Doja

-
News3 dni temu
Żabson tłumaczy się… z uprawiania seksu z Fagatą
-
News4 dni temu
Malik wycofuje się ze współpracy z High League? „Opuszcza statek”
-
News3 dni temu
Kali nagrywa z Hemp Gru. Wilku, Bilon i Żary na mikrofonie
-
teledysk3 dni temu
Jongmen z Dubaju: „Jestem kreatorem, wyższy rodzaj artyzmu”
-
teledysk2 dni temu
Kubańczyk i Mr. Polska milionerami
-
News3 dni temu
Josef Bratan w GOATS. Raper będzie szukał w programie dziewczyny
-
News3 dni temu
Sentino i Amadeusz Ferrari podjęli współpracę
-
News4 dni temu
Mariusz Jop i Teen Kasia – sprawy sądowe Quebonafide zakończone
W polskim rapie AD 2023 raperem roku zostaje dukacz o aparycji szkolnego przygłupa z amerykańskich komedii z przełomu tysiącleci. Trendsetterem uznany jest niewychowany buc włażący z butami na miejsce podawania jedzenia. Taki jest właśnie obraz tego grajdołu, do którego doprowadza każdy, kto nabija im wyświetlenia.
O, a myślałem, że odkryciem roku będzie Suja THS.
Świat się kończy
Ale to jest właśnie poziom wypowiedzi polskiego rapera „ja piedole” XD
Dlatego teraz wywiady z raperami to takie nudy. Jak chciano od nich wyciągnąć jakieś informacje, albo dać pole do popisu przy dowolnej interpretacji pytania, czy (bekaMax) jakieś pytanie zahaczające o filozofię, to przygłupy spływały potem i gadali takie bzdury, że wstyd to było oglądać.
Pół Glamrapu marzy, żeby powiedzieć to samo ^^
A gdzie nominacja dla rapera 30-lecia z Pomorza?
Kto Wam dał Essę? Kto dał Wam makowiec?
O tym pamiętajcie.
Essa
P.S. sprzedam thermomix
Ja czekam na kategorię 20-lecie klasycznego albumu, którą dostanie Natali za Palenie mikrofonów
Jak Wy q.rva chcecie zbijać pop
Przy pomocy narkomańskiego discopolo.
Ciekawe ile by chcieli za nagrodę: „hardkorowy emigrant roku/sztywny mapet na wolności roku
Kazik”
500zł?
Popkiler? Chyba Discopoloforlife
Jak widze cyfry 2115 to juz dostaje apopleksji. Jedyne (od)notowania jakie powinny ich dotyczyć to te w pośredniaku
Brakło kategorii dowcip roku
Kogo byś nominował??
Obiecana relacja modowa LIVE
Ogólne wrażenie: uczestnicy nas nie zawiedli i dostarczyli wielu uciech prezentując się jak sklapciałe Sebixy i Janusze na niskobudżetowym polskim weselu którym wodzirej w ramach konkursu zlecił odegranie scenki pt BAJKA O WESOŁYM SKEJCIE
Dostarczyli nam miłego a jednak trochę niepokojącego wrażenia znalezienia się w skansenie o tematyce rok 2001 Polsat serial o młodzieży z blokowiska. pan Yapa na haju z szałwii i gałki muszkatołowej!
Warto przyjrzeć się też posturze owych ananasów :dużo zgarbionych pleców, wypiętych dumnie piwnych brzuszków, zmarszczek palacza, zarumienionych pyzatych policzków, a ponadto dużo potu i pijaństwa!
Fryzury-niezadbane zarosty, łysa pała, byle co na głowie, ewentualnie wróble gniazdo jak fokus
Przemowy-poziom konkursu na najdłuższy pierd na wycieczce klasowej do Kalwarii: nadużywanie slowa GREMIUM, garbienie się nad mikrofonem jak karcony Quasimodo, dukanie i bełkotanie trzech słów na krzyż, brak dykcji gracji i ogłady!
KILKA CELNYCH OPINII DODATKOWYCH
-na sali oczywiście królowały bluzy-śmierdziuszki
-wszyscy postarzali i sflaczali a jak młodzi to ulani
-FOKUS WYGLADA JAK SZEF DZIAŁU KONEWEK W CASTORAMIE
Pozwolę sobie wręczyć Pani nagrodę specjalną – Błysk Roku w kategorii Glamrap <3
Błysk Roku, czyli Blink 😉
Napisałem w tamtym roku poradnik modowy na zimę 2022/23. Zima co prawda już się skończyła, ale niektóre porady są ciągle aktualne i każdy rapowy celebryta może znaleźć tu coś dla siebie. Na końcu podaję też mały update, który można wykorzystać w sezonie wiosenno letnim.
Poradnik modowy, zima 2022/23 + wiosenny UPDATE:
Krótkie skarpetki i złoty łańcuszek na gołej kostce – podkreślają status materialny noszącego.
Brak czapki – czapki wyszły z mody już 50 lat temu.
Elektroniczna fajka – dym z fajki ukrywa pryszcze i dodatkowo ogrzewa płuca.
Telefon – iPhone.
Rękawiczki – dobrze mieć w kieszeni, żeby szybko założyć w momencie, w którym akurat nie piszesz do swojego księcia z internetu.
NOWOŚĆ!!! Włosy luźne, ciągle wpadające do ust – nie ma obawy, że spłoną od elektronicznej fajki
ZAMKNIJ RYŁO KÓRWO
Albumem 25 lecia powinien zostać Abba Pater.
Zachęcam wszystkich do poparcia postulatu delegalizującego ten ściek zwany gatunkiem muzycznym.
Te nagrody to taki strzał w kolano, pseudo muzycy dostają nagrody statuetki lizania się po odbycie przez branżę które nazywają się „mordercy popu” jednocześnie sami nagrywają pop. Gdzie tu sens?
Nie został zaproszony przez Gremium:) PS czy tylko mnie słowo gremium kojarzy się z chorobą weneryczną?:D
Eurowizja w maju miała być przecież
W nietypowej sytuacji, w której raper Bedoes 2115 został zaatakowany przez stado pełzających zwieraczy, artysta postanowił spróbować niekonwencjonalnej metody, by uniknąć niebezpieczeństwa. Zamiast uciekać, zaczął rapować swój utwór „Opowieści z Doliny Smoków” z pełną pasją i energią.
Kiedy dźwięki muzyki i słowa utworu zaczęły wypełniać przestrzeń, zwierzęta zareagowały na nieoczekiwany występ. Zaintrygowane i uspokojone, pełzające stworzenia zaczęły zatrzymywać się, a niektóre nawet wydawały się bawić rytmami rapu.
Bedoes 2115 kontynuował swój występ, a z każdym kolejnym wersom stado zwieraczy wyraźnie się uspokajało. W końcu, gdy rapowanie dobiegło końca, pełzające zwierzęta wycofały się, pozwalając muzykowi i ekipie filmowej bezpiecznie opuścić teren.
Tym samym, dzięki swojemu talentowi i odwadze, Bedoes 2115 pokazał, że muzyka ma niezwykłą moc jednoczenia i wprowadzenia harmonii, nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.
Co na to Paluch
Zaczął kompulsywnie pokazywać faka w miejscach publicznych.
😀 😀 składam kalasnikov z palców i celuje w niebo , pif paf, przyjdzie czas że scenę wyjaśnię – Paluch
Znam tylko Peję, Górala i Magika.
Wszyscy inni to jakieś straszne cio-ty na lepe.
Dzieciaczki nie potrafiące bez autotune.
Kolorowi streamerzy najgorszego gów-na.
Singiel roku, album roku, raper roku, uliczny raper i wszystko inne wymienione to jakiś wstyd jest dla dzieci z gimnazjum. Jeden prawdziwy uliczny Sebek blokowy całą tą waszą ferajnę by rozpie-rdolił. Prawdziwi raperzy śmieją się z was.
Z „prawdziwych” raperów się śmieją*
Jak Bisza wrzucasz do jednego worka z większością tych łaków co są na tej liście to masz nie po koleji w głowie
Gratuluję
nie ma nic, absolutnie nic gorszego w polskim rapie niż słuchacze polskiego rapu. To nieważne co kto nagrywa, nieważne kto dostaje nagrody. Każdy na pewno się stara i style się bujają z roku na rok. Wy wszyscy poczytajcie swoje komentarze, o czymkolwiek. 99,9% frustracji. Nikt z was nie zna żadnych pozytywnych emocji, nikt nie umie napisać nawet pół dobrego słowa. Wszyscy połykaliście jakieś drągale i tak chodzicie wiecznie z tymi kijami w kapskach. Najbardziej nadąsani i nadufani fani z wszystkich możliwych gatunków muzyki. Nie nadajecie się do życia w społeczeństwie i tyle.
A gdzie Tede?!
Przy bufecie:)
to teraz glosowanie tylko dla ludzi powyzej 18 lat
Śmieszą mnie te wszystkie komentarze zamkniętych łbów
Przykre.
ULICZNY RAPER MALIK FONTANNA GAHAHAHHAHAH
SENTINO TO NIEMIECKI RAPER, KTÓRY WYRÓŻNIA SIĘ SWOIM CHARAKTERYSTYCZNYM STYLEM I POETYCKIM PODEJŚCIEM DO RAPOWANIA. JEGO TEKSTY CZĘSTO SĄ INTROSPEKCYJNE, REFLEKSYJNE I PORUSZAJĄ TEMATY ZWIĄZANE Z ŻYCIEM, MIŁOŚCIĄ, SZTUKĄ I SAMODOSKONALENIEM.
JEGO FLOW JEST BARDZO PŁYNNE I MELODYJNE, A JEGO TEKSTY CZĘSTO ZAWIERAJĄ METAFORY I NAWIĄZANIA DO KULTURY POPULARNEJ ORAZ HISTORII SZTUKI. JEGO UTWORY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ TAKŻE MOCNYM NACISKIEM NA WOKALIZĘ I ZŁOŻONE RYMY, CO SPRAWIA, ŻE JEGO RAP JEST BARDZO ZRÓŻNICOWANY I INTERESUJĄCY DLA SŁUCHACZA.