Sprawdź nas też tutaj

teledysk

White Widow i vkie wypuszczają nietypowy hymn

Posłuchajcie „Bej Anthem”.

Opublikowany

 

White Widow w składzie Kosior, Macias, Chłopiec i Bary nie zwalniają tempa i po wydanym dwa tygodnie temu singlu „Parę głów dalej” prezentują kolejny utwór zapowiadający ich zbliżający się album.

Kawałek „Bej Anthem”, w którym gościnnie pojawia się vkie, to jak sama nazwa wskazuje nietypowy hymn. Utwór na pewno towarzyszył będzie słuchaczom w weekendy i nie tylko.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yp KRÓL glamrapu
27 dni temu

wiecie co jest najśmieszniejsze? że chocby nie wiadomo co feministki i kukoldowate rządy państw nie wymyslały to skala przemocy wobec kobiet w „zachodnim” świecie będzie tylko rosnać, bo zwyczajnie kobiety wybierają partnera w oparciu o swędzenie cipska; patrząc na babskie grupki to im młodsze lochy tym więcej opowieści o „toksykach” czy przemocowcach itd. ciekawe tylko po ilu punchodwnach te pustaki się nauczą gdzie popełniły blędy, szkoda tylko, że będa już kompletnie niezdatne jako potencjalna partnerka po tym wszystkim, chyba, że dla jakichś zdesperowanyc h bluepillowych i lewicowych przegrywów bez kontaktu z kobietami

Yp KRÓL glamrapu
27 dni temu

Definicja słowa #samotnosc jest totalnie czymś innym dla obu płci. Typowa laska, która użala się nad swoim losem, dostaje dziennie tyle atencji, ile ja nie dostałem przez całe życie. Podejrzewam, że gdyby dać doświadczyć dziewczynie prawdziwej typowo męskiej samotności, w której miesiącami nie masz się do kogo odezwać, a jedyne osoby jakie spotykasz, mają cię w dooopie i tylko cię wykorzystują do boostowania własnego ego…. raczej 99,9% takich lasek albo skończyłaby na linie, albo w psychiatryku. Typowa #p0lka narzeka na swój los, bo ma zaledwie 3 koleżanki i 5ciu kolegów, 10ciu simpów i 50ciu stulejarzy z Badoo xdddd. To pomyśl sobie, jak musi wyglądać świat, gdzie nie masz przy sobie dosłownie nikogo.

Hip hop jest biały
27 dni temu

Torebecki jak Ciongmen.

rafalala
27 dni temu

byli u mnie w wannie

Bej
27 dni temu

Zgadza się to mój hymn

Była Quebo Roxi
27 dni temu

Podrabiańce

myśliciej B
27 dni temu

w zasadzie to dość smutne, to wszystko co tu widać i słychać.
ale z drugiej strony to przynajmniej sobie żyją jakoś z dnia na dzień, noga z nogą, powolutku, po swojemu.
jak mijam żuli na ulicy to tak samo mało mi jest ich żal, a niech mają co chcą, po swojemu, takie carpe diem, jakby.

Michal Bialek
27 dni temu

karix98 ma konto na wykopie oraz meszek na stopie

Popularne