Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Mateusz Wiatr aka Wiatr, czyli jeden z wyróżniających się raperów młodego pokolenia dołączył oficjalnie do wytwórni Sony Music Polska.

Efektem współpracy jest pierwszy singiel pt. „Slow Mo”, w którym gościnnie pojawia się Tymek, autor albumu „Klubowe” oraz Młody Wilk Popkillera 2018. Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Deckster, natomiast realizacją klipu zajął się niezawodny Kooza.

Utwór „Slow Mo” jest to pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowe wydawnictwo Wiatra, które zaplanowane jest na drugą połowę 2019 roku. Wkrótce światło dzienne ujrzą kolejne numery oraz zaskakujące kolaboracje.

Wiatr – biografia

Wiatr – Mateusz Wiatr, urodzony 2 maja 1996 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych. W 2013 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania. Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli – SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy o czym świadczą m.in. single „Mati Wiatr”, „Beverly Hills” czy „Halloween”.

W 2017 roku ukazał się album „Mati Wiatr”, czyli składanka wszystkich najpopularniejszych utworów młodego rapera. W 2019 roku artysta podpisał kontrakt z Sony Music Polska i obecnie pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę roku.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
wkurwiony huj

Pierwszy singiel z udziałem Tymka niewydymka

wkurwiony huj

O ty dziwko!

Kaszysz

Ten tymek to już wkurwia swoim wyciem

Odb

Wiatr w Polsce udziela się w pierwszym singlu u Tymka na soniaczu

Jurekj

Opublikowany 8 godzin temu Przez Redakcja

23:21 7

fajne

mega talent radiowy, dobry wokal i wyczucie muzyki

zimny chuj

Dobrze że odszedłeś od SB. Zawsze wytwórnia cię zostawiała w cieniu, brakło ci promocji. Miejmy nadzieje ze dotrzesz szerzej bo muzyka się broni. 5

Popularne