Sprawdź nas też tutaj

News

Wiemy ile płyt O.S.T.R. sprzedał w preorderze

Jutro premiera „Instrukcji obsługi świrów”.

Opublikowany

 

OSTR
O.S.T.R.

Od zapowiedzi do wydania nowego albumu O.S.T.R.-owi wystarczyły cztery miesiące. Nowy krążek łódzkiego rapera dopiero jutro ukaże się w sklepach, ale już ma pierwszy sukces na koncie. Przed chwilką dowiedzieliśmy się w jakim nakładzie sprzedała się „Instrukcja obsługi świrów”.

Złoto w preorderze

Ostry poinformował za pośrednictwem Instagramu, że album „Instrukcja obsługi świrów” zdobył złotą płytę w preorderze. – Dziękujemy… #instrukcjaobsługiświrów Złotą Płytą w przedsprzedaży! #zlotaplyta #złotapłyta – napisał. Oznacza to, że album sprzedał się w minimum 15 tysięcznym nakładzie. Warto odnotować przy okazji, że wytwórnia Asfalt Records nie dolicza do sprzedaży streamingu. – Naszym zdaniem internetowe wyświetlenia video nie oddają faktycznego uznania słuchaczy, w przeciwieństwie do realnej sprzedaż muzyki (także cyfrowej) – informował przed dwoma laty label.

Nicole Funk i Kas gościnnie

W tym tygodniu poznaliśmy także wszystkich gości, którzy pojawili się na nowej płycie rapera. Nie mogło na niej zabraknąć pochodzącego z Detroit Cadillaca Dale’a, z którym łódzki raper współpracuje od lat. Ponadto na albumie pojawili się: Green, DJ Haem, Famson, Nicole Funk oraz Kas. Tego ostatniego możecie kojarzyć z łódzkiej formacji Afront, która wydawała w Asfalcie. Wszystkie informacje na temat krążka znajdziecie tutaj.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rip Grubson

Panowie, czym myjecie chuja? Bo ja mydłem Adidasa codziennie ale jak włożę palucha pod napleta to w sumie i tak troche potem paluch jebie
Z fartem

Poncjusz Piłat

Ijeaaaj jaujaujau

ProfesorNauk

Palucha pod napleta? Chory zwyrolu..Napleta da się ściągnąć z grzybka mordo! Chyba że masz stuleje co bardzo prawdopodobne skoro siedzisz na glamrapie. Myj mydłem zwykłym. Możesz polewać delikatnym strumieniem wody tak żeby ser się poodczepiał i żeby go nie było. Wtedy raczej nie powinno już być czuć

Leszkę Koprobo Uszat II

Idź do rabina, upierdoli ci naplet i wyssa krew. Po takim zabiegu nie wali ci z pod napleta bo go nie masz. Problem solved. Spytaj Wujka Samo Zło, to ci potwierdzi.

Naśladowca Odb

ezredroerp w ładezrps .R.T.S.O tyłp eli ymeiW

Odb

Ile preorderowania sprzedaży O.S.T.R. wiedzą płyty

zardoz

Bo się pod napletek nie myje mydłem bo skóra jest delikatna. Umyj porządnie ręce, opłucz i czysta ręka pod prysznicem umyj żołędzia (ocierając delikatnie i dokładnie). To nie jest beka. Polecam poczytać. Szanujcie swojego pindola, a i wasze połówki wam podziękują. Z fartem

To prawda

„Polacy powinni zostac rozpieroleni” – Jan Pawel II

Trystydycymyt
Natalia19

Ciekawe ile Peja sprzedał plyt

Glazurnik

Powiem Ci, jak opierdolisz mi rakietę, ok?

ProfesorNauk

Raczej byś nie chciał. Założę się że gałke śmiga bez jakiejś inwencji. Albo trzepie jak zła aby szybciej albo ledwo ciumka..Typowe dla polek. Brazylijki, hiszpanki, portugalki. One to potrafią. Włoszki też jako tako

Glazurnik

Możesz mieć rację przyjacielu, ale dajmy się do tego odnieść Natalii19.
A więc Natalio, jak sobie radzisz z sexem francuskim?

Natalia19

To są intymne sprawy nie czuje potrzeby dzielenia się tym w internecie A wy zboczenie jesteście:/

Glazurnik

Jak chcesz, to możemy się poznać. Pójdziemy na kawę, czy coś.

ProfesorNauk

My Cię próbujemy uświadomić żebyś nie była kłodą

Glazurnik

Dokładnie tak, to wszystko dla Twojego dobra, mamy wielkie serca.

Glazurnik

Co wy się tasujecie pod tego OSTRego, czy jak to u was wygląda?

ProfesorNauk

Pewnie redaktorzy też z Teofilowa

Glazurnik

Z Pedofilowa

Na drugie płuco

O kurwa, nie zdawałem sobie sprawy, że absynent reklamujący henessi pcha aż tyle płyt. Hhahahaha. Jak można słuchać takiego populisty, a tym bardziej kupować takie łajno, które jest bajką i nie ma nic wspólnego z rzeczywistości?

Toks

Właśnie kończę odsłuch w drodze do pracy i tylu strzałów w niebo dawno nie słyszałem. No i połowa wersów o chlaniu wódy, wiec juz dawno po abstynencji.

Popularne