Sprawdź nas też tutaj

News

Wigor Mor W.A. wraca z solową płytą

Poznaliśmy tytuł i zapowiedź albumu, który ukaże się w tym roku.

Opublikowany

 

Wigor Mor W.A.

Reprezentant kultowej warszawskiej formacji wraca po kilku latach na scenę. Wigor Mor W.A. poinformował, że kończy prace nad solową płytę „1978”. Co ciekawe, raper puszcza też oczko do młodszych słuchaczy, bo na płycie znajdą się też bardziej nowoczesne produkcje.

„1978” – nowy album Wigora

W 2015 roku Wigor i Peper zawiązali zespół Empiria wydając nakładem District Area wspólny album „Moja Empiria”. Tłumaczyli wtedy, że nie mogą czekać już na Łyskacza, więc otwierają sobie nową drogę. Po blisko czterech latach od premiery krążka Wigor wraca z solówką. – Oto mała zapowiedź tego, co za chwilę nastąpi. 1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, djów oraz raperów, więcej informacji poznacie wkrótce, a tymczasem, sprawdźcie pierwszą zajawkę – poinformował raper na FB.

Tytuł nowego albumu Wigora nawiązuje oczywiście do daty jego urodzin. Ma się on ukazać w tym roku.

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
HibHobolowiec
3 lat temu

Stary zawodnik. Połowa z was wtedy w planach jeszcze nie była, a ojciec ledwo erekcji dostawał.
Tak czy siak nie czekam bo po takich powrotach zawsze wychodził łajno. Za przeszłość props.

kurwy w rurkach
3 lat temu

Na Wigora czekam. To jest rap a nie te kurwy w rurkach

Young Stuleja
3 lat temu

Ta płyta z Trojakiem była nawet dobra większość kawałków solo jak to będzie zajebane gościnnymi występami emerytow zamulaczy plus Beaty z którymi staruchy sobie nie radzą daje nam płytę roku.
Podobnie było ze wspólną płytą Pono z tym kolesiem z JWP i jeszcze trzeci tam byl jak oni dukali na tych „nowoczesnych” beatach

TAKŻE WIGOR NIE KOMBINUJ NIE ZAPRASZAJ WYPALENCOW ROB TO SOLO I TYLE.

00:12 i 17
3 lat temu
Reply to  Young Stuleja

Ta Z peperem empira nie była zła

Odb
3 lat temu

MOR W.A. wigorowo wraca solistycznie i płytowo

Ruspect
3 lat temu

Wow super czekam na prawdziwy rap nie dzisiejsze trele morele

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 6 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

19:43 7

Mokebe
3 lat temu

كما هو مكتوب من قبل مجهول عند الوصول

wojtek lat 12
3 lat temu

i tak sie nie sprzeda

ProfesorNauk
3 lat temu

Jak już pewnie wiecie osiągnąłem magiczny próg 69 łapek w górę pod komentarzem. Była umowa więc z bólem muszę oznajmić że definitywnie odchodzę z glamrapu. Rzecz jasna zajrzę tu czasem i może skuszę się na jakiś delikatny podszyw żeby podgrzać atmosfere ale już nigdy nie napiszę nic jako ProfesorNauk dlatego nie wierzcie żadnym podszywom, przede wszystkim tym homo robiących ze mnie geja. Zawsze byłem i jestem hetero. A z racji tego że byłem tu nie tylko królem ale też trochę bogiem to utworzyłem krótki dekalog:
1. Pod komentarzami AQQ zawsze jako cydży pisać że posty są ciekawe ale o wiele bardziej nurtujące jest zagadnienie czy można ruchać w dupe psa jak sra na ten przykład podczas deszczu. W różnych kombinacjach i elokwentnie.
2. Podszywać się jako gej pod każdego kto Cię obraża.
3.Nie wymawiać imienia ProfesoraNauk nadaremno.
4. Jebać huja i całą rodzinę jego.
5.Pod komentarzami Zuluguli piszcie „smok Anatol na wyspie Zulugula
Zui mi po chuju hula”.
Chyba tyle. Jebać. Nie powiem nie płaczcie, bowiem nie każde łzy są złe. Ja wracam do rzeczywistości i skupiam się na dobrym wychowaniu dziecka. Kłoda to już przeszłość
 Moja żonka rucha się jak zła. Dzięki za wszystkie słowa wsparcia i pozdrawiam! Trzymajcie się Panowie! Berło króla glamrapu przekazuje Bestii z Wadowic, moim zdaniem najbardziej charakterystycznej postaci na glsm rapie. Wstawię to tylko jeszcze pod kilkoma postami dzisiaj żeby każdy wiedział co jest grane i nie ufał podszywom

Shhdhdhdhduddu
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Ale kogo to Kurwa obchodzi?

Popularne