Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Wiktor z WWA, Vkie i Szopen gośćmi B-ART-a

Posłuchajcie numeru „Żwir”.

Opublikowany

 

B-ART to raper z rocznika 99. Zdecydowanie najbardziej trapowy gracz wytwórni Hypsteria Records. Reprezentant Bemowa, najdłuższy stażem spośród całego składu. Na jego pierwszej płycie pojawi się kilka mocnych featów uznanych i znanych artystów w rap grze. Bawi się muzyką i wszystko wskazuje na to, że wkrótce da się poznać szerokiemu gronu odbiorców.

Na EP Hypsteria #001 znajdziecie 2 numery B-ART`a. „Żwir” powstał na spontanie w studio BEJF w Zabrzu, gdzie zjawili się towarzysko odwiedzając Hypsterii – Vkie i Szopen. Teledysk pół roku później w sceneriach Warszawy i w studiu AS Management.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Innertia
1 rok temu

Obsrane śmierdzące gówno. Coś dla tego gościa ,,codzienny raport stolca”

CZOŁEM BIEDNEJ POLSCE
1 rok temu

NADSZEDŁ CZAS NA ODRZUCENIE TEJ MUZYKI TWORZONEJ PRZEZ TE PACYNKI ELIT FINANSOWYCH. CZAS NA POBUDZENIE DUCHA. KONKWISTA 88, OBŁĘD, HONOR, HORYTNICA TEGO TRZEBA SŁUCHAĆ
NIE TRAĆCIE DUCHA

White
1 rok temu

Brawo kamracie14/ 88. White Power.

Delma NWO
1 rok temu

Polski cebulako hipł hłop/ rap / trap to zenada w najczystszej postaci, banda kserobojów nasladujaca murzyny z ameryki kazdy jeden raperę w Polsce jest marna kopia kogos z zagranicy. Kompletnie nic nie nie wnosza swiezego. Nawet sie nie klóccie ze jest inaczej. Mam nadzieje ze po korona wirusie nastanie nowa rzeczywistosc i ten caly zjebany rap zostanie zakazany na dobre!

CERSANIT
1 rok temu

Gostek w bialym szykownym golfie z pusta butla po tanim winie. Nie zrobilam mu tej przyjemnosci zeby to sprawdzic ale sto procent jestem pewna, ze ten jego “rap” jest taki jak jego stylowa.
Czyli chujowy.

Jacek Andrzejewski
1 rok temu

I Eldo nie pojedzie do Tokio

§§§
1 rok temu

CO TO ZA ŁAKI?

Odb
1 rok temu

Wiktor z WANNA, Fuckie i Sraczen gośćmi TRANS-ART-a

san andreas
1 rok temu
Reply to  Odb

ssij wanne

RobinU
1 rok temu

Kolejny xeroboy, mela na ryj pedalski nasienie

Anal Test
1 rok temu

Myslalem ze o liryczny wandal

Popularne