Sprawdź nas też tutaj

News

Wini: „Nie ma żadnego niuskulu. Wszystko wymyśliliśmy my”

Szef Stoprocent wyjaśnia m.in. dlaczego traphouse to muzyka meliniarska.

Opublikowany

 

Tym razem Wini gościł w studiu Stoprocent Zela, który promuje aktualnie swoją płytę „Ostinato”. Panowie poruszyli wiele tematów od rodzicielstwa do religii aż po muzykę. Jednym z wątków był odwieczny temat dotyczący niuskulu i oldskulu. – Ty dla tych małolatów jesteś stary jak dinozaury. Ja to w ogóle, k***a, tam się nie liczę. Usłyszałem ostatnio jakiś taki tekst od kogoś, że Żabson to w sumie jest już taki stary. Dobra, ch*j tam wynaleźliście, wy młodzi. Nie ma żadnego niuskulu. Wszystko wymyśliliśmy my – uważa Wini.

Szef Stoprocent przyznaje, że ma problem z pojęciami niuskulu i oldskulu. – Nie mam pojęcia co to jest niuskul. Znasz coś co zostało wprowadzone w ostatnich 5 latach do muzyki hip-hop czego nie było 10 lat temu? – pyta.

Jak sugeruje Wini w ostatnich latach nie pojawiło się nic nowego. – Chcę usłyszeć jeden nowy patent. Podwójne tempo, to było 20 lat temu. 808, 20 lat temu. Na autotune myśmy 10 lat temu rapowali. Jak słyszę, że autotune to jest coś nowego, to sory. Ja próbuję teraz lekko chociaż śpiewać nie najgorzej fałszując, bo mi się to już znudziło, k***a mać. W tym nie ma nic nowego – uważa raper, który zauważył także, że traphouse oznacza melinę, więc jest to muzyka meliniarska.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Marta L
3 lat temu

O kurwa ile ty solisz

STOLEC
3 lat temu

wini rap w usa wymyslil

Paluch(@paluch)
3 lat temu

WINI TY GRUBA SWINIO, JAK MOGLES TAK CHLIPAĆ PODCZAS WYWIADU

kredensik(@kredens)
3 lat temu

Czesc! Witam spolecznosc po dluugim czasie. U mnie rowniez przeszly zmiany personalne i zyciowe. W szczególnosci takie, ze doroslem i przestalem jarac sie rapem… a starym, zawistnym i negatywnie nastawionym do zycia Kredensem nie mam nic wspólnego.

EloMordo(@elomordo)
3 lat temu

Nie patrz mi się na bęben ! dlaczego gapisz mi się na bęben ? XD

TaconafideGirlXXX
3 lat temu

Jak mozna tak przeklinac? Pare zdan i klnie jak szewc, co za ulom

Popularne