Sprawdź nas też tutaj

News

Wini rozmawia z Czesławem Mozilem i… krytykuje jego teksty

„Dla mnie są tendencyjne”.

Opublikowany

 

wini
Wini / fot. Magda Patocka

Na kanale Winiego pojawiła się kolejna rozmowa. Tym razem szef Stoprocent zaprosił na wywiad skład Czesłąwa Mozila. – Uważam, że jedna z fajniejszych rozmów jakie przeprowadziłem; przynajmniej przed kamerą. – informuje gospodarz programu.

Rozmowa obu panów trwa półtorej godziny i poruszono w niej mnóstwo tematów. Jednym z nich były teksty Mozila, który trochę się oberwało. – Nie chodzi o to, że są źle napisane, bo są napisane poprawnie i tak jak powinno być. Rozumiem, że w sumie chciałeś wywołać pewien efekt, ale to jest dla mnie takie tendencyjne. Zastanawiałem się przez jakiś czas, wokół jakich artystów mi się to porusza, i porusza się wokół Kazika, Big Cyca, Tymona Tymańskiego. To taka ich zgryźliwa ocena Polski i Polaków. Ten taki smutek i dlaczego tak jest. Ja mam kumpli na emigracji, mam ludzi, którym się bardzo fajnie powiodło i oni kompletnie nie są takimi ludźmi jak z twojej płyty. – ocenił Wini jedną z „Ksiąg Emigrantów” Mozila.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

GRUBA ŚWINIA MA RACJĘ. TE ARTYSTYCZNE ELITY SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ OPIERAJĄ NA TYM JAK IM ŹLE W POLSZY. ZNAJĄ JĘZYKI I MAJĄ TALENT TO WIO DO PARYŻA I LONDYNU. TYLKO, ŻE TAM CZESŁAW GRAŁBY NA ULICY ZBIERAJĄC FUNTY DO ŚMIETDZĄCEGO KAPELUSZA.

Old Spice Midnight Run
2 lat temu

Tak jest. Tak samo z lekarzami – jacy oni wyksztalceni itd. Na zachodzie ich od reki z pocaloeaniem reki wezma, ano wezma, tyle ze na pomocnicze stanowiska bo Niemiec czy Francuz nie jest glupi i pomimo tej propagandy multikulti wiedza ze dobrze platna prestizowa placa jest dla swoich a nawet gdyby to bardziej naplyw ze swoich dawnych kolonii powazaja niz naplyw z Europy Srodkowo-Wschodniej. Krotka pilka – nie pasuje to wypierdalac, elo.

MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

LEKARZE TO INNA BAJKA. 6 LAT ZAPIERDALANIA NA STUDIACH, A POTEM SPECJALIZACJA. ONI MAJĄ PRAWO SIĘ CENIĆ.
CO DO RESZTY ZGODA. PRESTIŻOWE STANOWISKA DLA SWOJAKÓW, A W POLSZY GUWIN OPOWIADA, ŻE „UKRAIŃCY BĘDĄ STANOWILI POLSKIE ELITY”. TEN NARÓD TO JUŻ STRACIŁ GODNOŚĆ.

Leopold
2 lat temu

Masz calkowia racje w pazdzierniku 2014 rozpoczolem dzienne studia na prestizowym wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Lodzkiego przez pewien wypadek z nich zrezygnowalem wyemigrowalem na rok do Szwajcarij ,wrocilem na 1,5r do polski nastepnie wyemigrowalem i mieszkam od 2,5r w Holandii.Widze ,ze my jako mieszkancy europy srodkowo -wschodniej roznimy sie od ludzi z zachodu ,mentalnie,kulturowo to ma zwiazek z tego ,ze jestesmy Slowianami a oni zazwyczaj Anglo-Sasami.Jestesmy drugiej kategori musimy dac z siebie kilka razy wiecej by osiagnac to co oni czyli w tym przypadku mam minus i teraz mysle o powrocie do polski i slucham Jaroslawa Kaczynskiego ,czytam jego listy i wedlug jego filozofi jestem gorszym sortem czyli mam kolejny minus czy tutaj wygra matematyka i dwa minusy dadza plus.Fakt Polscy artysci tutaj nic by nie ugrali w USA czy Londynie ,ale czy tamtejsze prady sa az tak dobre ? W tej calej artystycznej tworczosci chyba najwazniejsze aby byc oryginalnym a jechanie po Polsce oryginalne nie jest ,ale nasza mentalnosc kocha nazekac na wszystko….

Sentino
2 lat temu

ŚWini grubasie, mam pomysł dla ciebie na hita- zaproś do wywiadu Rafalala

Cwelmondo
2 lat temu
Reply to  Sentino

Wywiad w wannie

Hudini
2 lat temu

Wini to z ronaldem mcdonaldem często gada ale tylko mu schlebia

Balanjago0009756
2 lat temu

Paluch dissuje Rycha Peje w kawałku ROBCIE NEWS O Tym 🙂 NEWS NA GŁÓWNĄ STRONĘ HALO 🙂 !!

Lipa – Stąd Jestem ft. Paluch prod. Worek (Official Audio)

https://www.youtube.com/watch?v=6Bjrx5XlxiM

Pluli na tą klikę w 4 oczy lubią milczeć
Popatrz kogo nie ma chociaż kiedyś zbijała witę dziś gardzimy jego shitem jakby stał się politykiem

kiedy pytasz się mnie skąd jestem moje crew to BOR jak masz jakiś problem to kurwa pucuj tron

Pluli na tą klikę w 4 oczy lubią milczeć Chodzi tutaj o spotkanie Peji z Paluchem wtedy jak mieli konfikt na facebooku …

Popatrz kogo nie ma chociąż zbijał witę tutaj nawiązanie do tego że Poznańska Scena odbiła od Peji po rozstaniu z Dj Decksem

Dziś gardzimy jego shitem jakby stał się politykiem

Paluch podkresla że gardzi muzyką Peji i nie sprawdza Pisze to w liczbie mnogiej czyli że Poznań nie sprawdza Peji Peja został wykluczony z Chermetycznego Kręgu Poznańskich Raperów

Podkreśla że jego Crew to Bor Peja podczas konfiktu pisał że BOR nie prezentuje Prawdziwego Rapu jako przykłąd podał Szpaku który słucha rapu od 8 Lat i w sumie że Szpaku był hejterem Rapu a potem zacząl go nagrywać Peja Chciał przekazać w swojej wiadomości że Szpaku nie jest prawdziwy i nie kocha rapu

Ostatnie Wersy

Jak masz kurwa jakiś problem to kurwa pucuj tron

Ewidetne mocne wersy na sam koniec Paluch nadal używa się za Króla Poznańskiego Rapu oraz Ogólnie KRÓL RAPU BOR

Peja w kawałku Game Changer dissuje Palucha i Paluch wkońcu robi kontratak !

Pomidor
2 lat temu

Chuj ci do pyska to jest sprawa oczywista

Analnienko wielki powrót jebac wasze stare
2 lat temu

Analini rucha sie z Analem Analinem i… rucha Belmondziaka w pokoju boilerowym „Dla mnie to bylo zajebiste”.

Głos boży
2 lat temu

Kurwa że ten prosiak uniknął świniobicia to jestem w szoku, tyle słoninki mmm pycha

Zenek z masarni
2 lat temu
Reply to  Głos boży

Chłopie, a ile karkóweczki na grilla

Wasz ziom
2 lat temu

No ciekawe. A pęto do opierdolenia dla jurnego stefana

Prop&Testo
2 lat temu
Reply to  Wasz ziom

MATKA CI SIE ZDYCHA

Popularne