Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wini rozmawia z Księciem Kapotą

Godzinna rozmowa.

Opublikowany

 

Na kanale Winiego pojawiła się kolejna rozmowa. Tym razem szef Stoprocent zaprosił na wywiad Księcia Kapotę.  – Trochę chaotyczna rozmowa, bo dzień wcześniej wypiłem wino, a ostatnio jestem taki grzeczniutki, że nawet szczypta alkoholu zawirowała mi w głowie, ale co tam… – informuje gospodarz programu.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SMS o treści POMAGAM

Ten Kapota jest tak niemożliwie sztuczny, tak nie możliwie wymuszony, przecież od razu wiadomo, że on nie wie co się dzieje tylko robi za podstawioną marionetkę, na której ktoś zbije hajs, no bez przesady kurwa ludzie pomyślcie:

-podstarzały facet nagle uznaje, że będzie newscholowcem
-wszystkie serwisy i dziennikarze nagle zaczynają o nim wspominać i robić z nim wywiady,
-gościu znikąd, w ogóle nieznany pojawia się z dupy w firmowych ciuchach i mówi, że robi rap,
-wydaje płyte z gośćmi z pierwszej ligi Peja, Mes, Tede itd,
-wszędzie go pełno, wszyscy o nim mówią,
-jego muzyka jest masówką, nie wyróżnia się niczym i o niczym konkretnym nie mówi,

Illuminati kurwa odpierdolcie się od nas, nie będziemy słuchać tego gówna, nie damy sobie wyprać mózgów!!!

Nagłaśniajcie to ile się da, przecież sranie do bani gimbom jeszcze nigdy nie było tak jawne, no kurwa zatrzymajmy to jakoś

#niesłuchamkapoty

Foliarz

Jeszcze ten tytuł płyty „szef wszystkich szefów” no kurwa, to nie jest zwykła bragga, to musi być coś na rzeczy, przypatrzcie się dobrze czy gdzieś tam nie ma masońskich symboli na tych teledyskach. To słowo „kapota” to też na pewno jakieś ukryte znaczenie, no ja kurwa nie wierzę, po prostu nie wierzę w to, że takie pojebaństwa mogą się dziać na tej scenie.

MNIEJ KOKAINY WIĘCEJ MARIHUANY SKURWYSYNY OBUDŹCIE SIĘ

cipa.dvix

Przecież gość się nie kryje z faktem, że djogz zwany kasztanem zarządza tym projektem. Djogz pisał mu teksty i zaprosił gości. Nie ma tu drugiego dna.

jebać polski rap

przecież diox to tylko przykrywka, ogarnij, sugerowanie, że on byłby w stanie zorganizować coś takiego na taką skalę (no ale po tekstach to fakt, to się zgodzę, że on je pisał, bo żeby takie gówno zrobić to trzeba naprawdę się odmóżdzyć dobrze i możliwe też, że trwale)

rzabzonn

dwóch ociężałych spoconych w 1 aucie, pewnie fest jebało jak skończyli się grzmocić
ps. amortyzatory do wymiany po takich wstrząsach

Analne Peaky Blinders

Warszawska odpowiedź na Bonusa BGC. Z tym że ten jest od początku profesjonalnie prowadzony przez Kasztaniaka. Stad ci wszyscy goście na płycie. Myślicie że wszyscy oni by się dograli do anonimowego kucharza w chujowej pizzerii który dorabia jako kierowca ubera po godzinach?

Król Polski

Winni za jakiś rok będzie tak wysuszony jak Niedźwiedź po śnie zimowym, wytwórnia upada, już nikt nic chyba na niego nie nagra, sobota, bonson i zapewne inni o których mi nie wiadomo odeszli, wiec szczuplutki by mieć co do michy włożyć musi wywiady dla jutuby robić. Ciekawe kiedy go zobaczymy w jakiś tefałenowskim lub polsatowskim programie jako prowadzącego.

Strumienie z Ruczaju

Wini w Masterchefie, wierzę

Król Polski

nie sądzę by go wzieli bo by wyżarł wszystko z magazynu

Imie

To niezłe świniobicie w aucie

Oskar Pam Pam

Dwa schaby, zawieszenie rozjebane haha

Dario

i od 16min 49sek – wyłączyłem – już Cię nie lubię kapitanie placku pierdolony

głos rozsądku

Może być, nie była to jakaś bardzo dobra rozmowa, ale sluchalo się w miarę ok. Całe szczęście że nie bylo więcej o rapie, bo Kapota raczej w tym temacie nie miał za duzo do powiedzenia

cipa.dvix

Świnia podobna do Winiego rozmawia z Klapotą w rozklekotanym klekocie. Brodzik intelektualny. Dno. To jest Djogz, to jest djogz hif kasztan.

Odb

rozmowa Kapota Wini Książę z.

Bestia z gdanska

Ksiaze kapucyn pierwszy

Jacek Andrzejewski

Jabba Squad

Popularne