Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Wini rozmawia z Małpą

Blisko godzinna rozmowa.

Opublikowany

 

Na kanale Winiego pojawiła się kolejna rozmowa. Tym razem szef Stoprocent zaprosił na wywiad Kartkiego.  –Rozmowa z wyjątkowo nie małpim przedstawicielem małp – informuje gospodarz programu.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Propsy dla Małpy

Bawi mnie, że ten błazen, pupil środowisk LGBT i przestępca nieudacznik – Kaz Bałagane miał prześmiewczy wers o raperze Małpa. Porównajmy:
1) Małpa – normalny, pokorny gość, który nawija w prosty sposób o emocjach, z którymi większość może się jakoś indentyfikować, bo doświadczyli smutku, radości, żalu, etc.
2) Kaz Bałagane – mieszanka wybuchowa: zarozumiały niedacznik, nawijający w bełkotliwy sposób o zabijaniu albo sztucznym podkręcaniu emocji przez narkotyki, opowiadający historie, z którymi większość nie może się identyfikować, bo nie jest z półświatka, a którymi jarają się stuleje ze ślizgu i geje z hipsterskich portali, którzy lubią powzdychać do pseudo-twardzieli na kamagrze.

Tęczowy protest #freebalagane

KAZ BAŁAGANE (ur.1990) zn. również jako KAZJA BAŁAGANOWA (coming out: 2019) – polski z urodzenie/ ukraiński z genderowego wyboru artysta hip-hopowy, sympatyk i twórca środowiska LGBTQ; pierwszy raper w Polsce, który zadeklarował płynną tożsamość seksualną jak Kaz/Kazja, jego żeńskim obliczem jest Kazja Bałaganowa – kobieta o narodowości ukraińskiej. Pomówiony o handel narkotykami, trafił do zakładu karnego. Tam dokonał coming outu i założył w swojej celi pierwszy w historii polskiego więziennictwa darkroom LGBTQ. W swojej twórczości lokuje produkty powszechnie używane w środowisku (np. kamagra), używa slangowych wyrażeń słownika gejowskiego (np. kasztany) oraz pieszczotliwych gejowkich komplementów (byku). Jego twórczość cieszy się wysokim uznaniem wśród tęczowych recenzentów GW, porcys czy newonce.

Natalia19

małpa to spoko ziomek

Odb

Rozmowna a małpa z winim

Rapnajgorszejmarki

Nawet opisu nie umiecie napisać

RUCHAM TWOJ CUKIER

TO NIEZŁY KARTKI, WIDAĆ ŻE TO PROFESJONALNA STRONA O RAP NOWOŚCIACH, TEN AVICII TO SPOKO ZIOMAL

Mikk0

WINI KIEDY POROZMAWIASZ Z RYBĄ !?

Intel Pentium

Wini to z każdą istotą nagra wywiad, z raperem, prezydentem, teraz z małpą, kto następny? wilk?

hmmm

może twoja stara?

WINI

Aktualnie planuje wywiad ze starą Kukona

WINI

Właśnie wrzuciłem wywiad z tym Orangutanem, jak macie jakieś pytania to walcie śmiało. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jak tylko zmyje z twarzy gówno, ponieważ małpiszon obrzucał mnie kaką jak podchodziłem pod klatkę.

Popularne