Sprawdź nas też tutaj

News

Wini tłumaczy, dlaczego nie mówi źle o raperach

„Znam prawie wszystkich raperów w Polsce”.

Opublikowany

 

Wini
Wini / fot. Magda Patocka

„Nienawidzę raperów, nienawidzę raperów / Tych kłamców aktorów, hipokrytów, pozerów” – nawijał Wini w 2012 roku. Raper, szef marki odzieżowej Stoprocent i oficyny wydawniczej stroni jednak od publicznego oceniania raperów i komentowania sceny hip-hopowej. Dlaczego?

Z bardzo prostego powodu, bo prowadzę biznes i można mnie niszczyć finansowo jak będę o kimś rozmawiał źle – mówi Wini w rozmowie z Arturem Rawiczem i Ralphem Kaminskim w podcaście ‚Dwa Światy”. – Ci ludzie są bardzo czuli na krytykę. Raperzy są potwornie emocjonalnymi ludźmi, są przewrażliwieni. Jeżeli powiesz: „Twoja muzyka jest ch*jowa, jesteś beznadziejny, ale nie mówię, że ty jesteś ch*jem, tylko nie cierpię twojej muzyki. Nie masz za grosz wyczucia rytmu”. Po co mam to tłumaczyć skoro ten gościu ma setki tysięcy słuchaczy – dodaje.

Wini przyznaje, że urażony raper mógłby narobić mu wielu problemów w biznesie. – Może sprzedajemy ubrania w tym samym sklepie. On zadzwoni i powie: „albo weźmiecie moje albo Stoprocent niech wypi*rdala”. Może ze mną walczyć na całej masie różnych polach, których nawet nie będzie widać, pomijając też to, że zacznie opowiadać o mnie kłamstwa, jak ja będę mówił o nim prawdę. Mi to jest do niczego nie potrzebne. Mieliśmy kiedyś rozmowę z Bedoesem i on mówi, którzy raperzy są dla ciebie beznadziejni. Są tacy raperzy, ale ja nie będę mówił na wizji. Znam prawie wszystkich raperów w Polsce. Może mam zły gust, może się nie znam i oni są super, tylko ja tego nie wiem – wyjaśnia.

Podczas tej samej rozmowy Wini przyznał również, że hip-hop to najlepszy gatunek muzyczny na świecie i ostatni jaki został wymyślony przez ludzkość.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
elo

całe szczęście, że jest taki fantastyczny portal, z fantastycznymi ludźmi jak glamrap, który potrafi doprowadzić do płaczu tych wyżej srających niż pizdę mających pedałów i przebija ich bańke wspaniałości.
świnia ma rację – biznes to biznes. to co powie w wywiadzie, a to co sądzi osobiście to dwie inne sprawy, ale i tak idź się nażryj pornograficzny grubasie, bo w twoim wieśniackim stoprocent już nikt nie chodzi, oprócz tego cwelucha waca toja i to jeszcze jak mu te szmaty dasz za free

Potwierdzone info

Wczoraj na Quefestiwalu słyszałem jak Wac gadał ze Skarpeciarzem i mówił, że szykuję się nowa tura ubrań Stopro i będzie musiał Winiemu wylizać spoconą dupe wraz z fałdami na brzuchu w zamian za te łachy, bo ponoć go kontrakt do tego obowiązuje, który podpisał z Winim pod wpływem środków odurzających.

Damian

Kupiłem tam ostatnio dresy, podobne na wzór Pumy T7, bo mi się podobały i szczerze nie wiem na kogo oni to szyją, ale przy moim wzroście 185 były z 10cm za długie, a ściągacz na dole był szeroki jak przy dzwonach xD. Chyba rozmiarówka, żeby Wini swoją tłustą dupe wsadził. Nie wiem jak jakość innych ubrań, ale mam 2 bluzy i koszulki świętej pamięci sprzed 7 lat i wyglądają jak nowe. Oczywiście są reliktem, bo racja, że już siara w tym chodzić.

narkopop

O JA PIERDOLE, JAKIE SMUTY, WINI SPOKO GOŚĆ, ALE NA CHUJ SIE TŁUMACZY
RAPERZY W POLSCE WIADOMO, ODSTRZAŁ

99,9%

poważny biznesmen

morda w kubeł, bo mnie zniszczą, a ja chuja mogę xd
z fartem grubym nic nie nagramy essa

kutacha Piotr

Po prostu grubas uczy się na błędach. Już kiedyś go fazi pojechał, dostało się mu też od Urban City. Kiedy wycofali jego łachy i przestali od niego kupować xD zyski spadły mu o 80%

AntyFan

Wini ma firmę i boi się mówić prawdę co mu się nie podoba a jego kolega Tede ma firmę i nie boi się mówić prawdy.

kutacha Piotr

Tede i prawda xD ta ciota bała się quebonafide powiedzieć żeby przestał bić mu kolegę zgrywusa, ta kurwa bała się z nim beefu xD

14:44 7

TEDE wydaje swoich płyt więcej i DLA tego

cydży

boś tchorz , ja tam zawsze twierdze ze wszystko co od polaczkow to jebie gownem tak, cala polska scena to gowno, padlina to nie rap milion razy wam to powtarzam, to najchujowszy pop pod sloncem

Leopold

To nie prawda ,jest duzo doobrego hip hopu ,tylko w wielu kawalkach sie slyszy o jakims bolu ja odbieram jako bol egzystencjonalny czyli mozliwe ,ze przez krytyke niektorzy dostaja depresij ,ale maja fejm i wielo milionowe wyswietlenia a nie czaje ,ze np taki wuzet piec lat temu mial fejm jego nowe kawalki sa tak samo dobre i przedewszystkim maja sens jakas koncepcje postrzegania rzeczywistosci ale tez bardzo malo wyswietlen i tu dochodze do wniosku ,ze swiadomosc sluchaczy jest znikoma i stad tyle hejtu na glamrapie.

cydży

o czym ty pierdolisz biedny zahukany malpiszonie, do snu a jutro do szkoly, a ja na jachcie po adriatyku biedaku

Leopold

Ten jacht to tratwa na stawie remizy OSP.

YOUNG PAWEŁ TRZECI WYRUCHAŁ DZIŚ DZIECI

Tylko Wi(n)ni się tłumaczą gruba jebana melepeto.

granix

wtf!? Adi Nowak dissuje Otsohodzi w numerze Jan Pływak
bit kubi producnet, w klipie ten kurwiszon Dziarma
link https://link.do/MGvok

https://media.giphy.com/media/alT4rIvtd234lZOLei/giphy.gif

Panoramix

Bo im płaci ?

Popularne