Sprawdź nas też tutaj

News

Wini: „Wk*rwia mnie, że LGBT zabrało dzieciom tęczę”

W rozmowie z Kosim wydawca poruszył m.in. tematy patriotycznej odzieży i LGBT.

Opublikowany

 

Wini / fot. Magda Patocka

Podczas blisko półtoragodzinnej rozmowy Winiego z Kosim poruszono naprawdę wiele wątków. Wśród nich pojawiły się także dość drażliwe tematy związane m.in. z odzieżą patriotyczną i mniejszościami seksualnymi. Co na ten temat sądzą obaj panowie?

Kosi: „Nie mam problemu z odzieżą patriotyczną”

Wini przyznaje, że jego firma Stoprocent jako pierwsza, wiele lat temu wprowadziła motyw patriotyczny na ubraniach. – Potem ten temat trochę obrzydł. – mówi szef marki. – Nie mam z tym problemu. Mam problem jedynie z podziałem w tym kraju, na jednych i drugich. Wydaje mi się, że gdzieś ten podział istnieje. Ta odzież patriotyczna gdzieś się w to wpisuje. – dodaje Kosi. – Sama odzież nie jest zła. Za dużo tego jest. Nie podoba mi się jak naj*bany, obszczany typ w odzieży patriotycznej klnie na araba, bo mu się hindus z arabem p*jebał. Aczkolwiek staram się ludziom nie wchodzić w życie, nie oceniać ich, bo sam mam swoje za uszami. – tłumaczy reprezentant JWP.

Wini i Kosi o zabraniu dzieciom tęczy

Zaraz po temacie odzieży patriotycznej Wini przyznał, że ma problem z tęczą. – Przywłaszczeniem jej przez środowiska, jak teraz się mówi LGBT. – twierdzi. Kosi dodał natomiast, że mu tęcza wcale się nie kojarzy ze środowiskami mniejszości seksualnych. – To są rzeczy nadmuchane. Jak np. mijam tęczowe przedszkole, to mi się nie kojarzy z pedalstwem. – tłumaczy.

Wini zdradził także, że wpadł na pomysł, żeby robić sobie zdjęcia na tle tych tęczowych przedszkoli. – I patrzymy tak na to dziwnie, ciekawe jakby to było odebrane. – mówi. – Ja nie mam nic do tych środowisk, każdy powinien żyć jak chce, tylko wk*rwia mnie, że zabrano dzieciom tęczę. – dodaje.

 
37 komentarzy

37
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Twuj stary naHalne

Wini ty sie przyznaj ze zabrales Sobocie dziewictwo tym swoim kabanem tłustym świntuchu. A atencjuszow z lgbt jebac, orientacja seksualna to jest prywatna sprawa każdego człowieka, nie potrzeba żadnych manifestacji jebanych dewiantow.

Balotelli

Ustalmy jedno;Wini to co najwyżej dał Sobowi i to dosłownie patent na życie.Można pierdolić o Winim i zarzucać mu jakieś gówna,ale gdyby nie On to Sobota pewnie grzałby puchę za jakieś debilstwo,ewentualnie zapijałby się i narkotyzował na jakieś mecie,Jest też 0,5% szans,że byłby kurwiem twojego pokroju,ale to już chyba lepiej zdechnąć leżąc we własnej urynie.

Twuj stary naHalne

Balotelli cie chyba pojebalo doszczętnie obszczymurku jebany

EVILL

Wini jak zwykle ma racje propsy wieczne-https://www.youtube.com/watch?v=NV7YXyGkREY&list=PLc1RxQy738v2xghhgZRKFGrltj-uET8ed

WAR
Odb

śWini z LGBT wkurwił się i zabrał dzieciom tęczę

Kasia2010

Mamo, mamo! To ten Pan mi ukradł kanapkę w makdonaldzie!

Mama Kasi

Co za bezczelny typ!

olthebest

Rozłożyło mnie to na maksa śmieszne bardzo

Socjopata

Zwyrole powinny oddać dzieciom tęcze.

Pykipyk

Jebac profesora nauk peta i matkę luczjano.
Ps. Profesor nauk jest majtkomanem, kradnie brudne majtki starym babom z kosza i potem je wacha

falcone1988

Wini nie tylko ukradli tęczę ale też tak:(

falcone1988

Rap*

EJ TY KOLO

A TY JESTEŚ TYPIE POJEBANY W GŁOWĘ I TO DOŚĆ MOCNO TENCZAMI TO JUŻ KURWA W LATACH 90 WYMACHIWALI NA LOVE PARADE W BERLINIE A TY SIĘ KURWA OBUDZIŁEŚ Z TYM LGBT BO TERAZ MODNE JEST PIERDOLENIE POPULISTÓW I STULEJARZY JEBAĆ WAS WSZYSTKICH WY BYŚCIE SPRZEDALI TEN KRAJ ARABĄ CYGANĄ ZA DWA PENTA KIEŁBASY Z GRILLA GARDZE TAKIMI WYPOWIEDZIAMI POD PUBLIKĘ CZEKAM JESZCZE NA WYPOWIEDŹ W TEMACIE WOJTUSIA SOKOŁA.
A W PATRYJOTYCZNEJ ODZIEŻY TO CHODZĄ SAME PATUSY I BEZ MÓZGI W TYM KRAJU KTÓRE EDUKACJE HISTORYCZNĄ ZAKOŃCZYŁY NA ATLASIE HISTORYCZNYM W SZKOLE PODSTAWOWEJ ALBO GIMNAZJUM.
PIERDOLIĆ PO CAŁOŚCI.

Mich

Patus to cie zrobił szmato

ej TY kolo

MNIE NIE ROBILI PAJACU TYLKO MATKA MNIE RODZIŁA W SZPITALU.CIEBIE MOŻE SKŁADALI Z KARTONU PO KLOCKACH LEGO BEZBEKU.

Poznań

Przecież o to właśnie chodziło tym wykolejeńcom.Tęcza ma się Nam kojarzyć z gościem w sukience i szminką na ustach.Ja to pierdolę-dla mnie tęcza to tęcza a LGBT bardziej kojarzy mi się z osraną dupą niż tęczą.

Real HH 90

Napisał wykolejony pedał

Poznań

I am not gay.;-*

Real HH 90

Co Z tego że nie jesteś gejem ale co ty masz do LGBT dla mnie jesteś zwykłym człowiekiem uprzedzonym do wszystkiego i wszystkich.Homofob

Poznań

Nie jestem uprzedzonym do wszystkiego i wszystkich.Nie lubię jedynie homo i kolorowych.

Real Hip Hop 90

no to jesteś homofobem i rasistą jakbys mi to powedział w4 oczy to wiadomo bomba w ryj i koniec aha ileż ty masz latek gnoju żebyś tak pisał tutaj czyżby 16 i tak nie napiszesz bo sie boisz ale zaponial tutaj ci nie nie grozi

Z tej strony Tiger

Interpunkcja kurwa

Poznań

Bombe to ty masz w gaciach jak nawalisz chłopcze.

Mich

Ja ci to chętnie powiem w 4 oczy.powiedz tylko kiedy i gdzie. Jebać LGBT

falcone1988

Fobia to strach przed czymś obsrana okrężnico. To, że ktoś czegoś nie popiera, nie toleruje, bądź nie uważa za słuszne to nie oznaka strachu przed tym. Stara prawda jest taka, że gatunku nie przedłużysz waląc się w sraczkę. Jednak nikt ich na stosie nie palił, a ten cyrk obwoźny próbuje narzucać swoje różne wynaturzenia – bo przecież pan w sukience normalną rzeczą nie jest – prawda ?

Maitreya otrzy
Taz

https://www.youtube.com/watch?v=DOPhiYcNGS8

Wini opowiada bekową historię o ziarnku kukurydzy

Peja

Kurwa ile Ty solisz?

MateuszBorek

Wkurwia mnie że odpaliles sobie w oba kolana z shootguna wyjebujac Sobotę ze stoprocent

El Narcosanton

Sobota sam odszedł. Panowie sie nieporozumieli odnośnie dalszej współpracy i też można się domyślić ze Sobota chciał pracować na własny rachunek. Normalna kolej rzeczy a kto komu i jak robił dobrze przez te wszystkie lata jest ich prywatna sprawa. Nie wiemy ile % dostawał Sobota z ciuchów stopro, ile z płyt bo koncerty chyba szły 100% do kieszeni Sobieskiego! Dobra wracajac do sprawy tęczy i kolorów z nią zwiazanych te pedalstwo tez juz działa podświadomie że kojarzy się z jednym. Może to taki zabieg jak w tym zarcie;
Z czego słynie Belgia ?

Oczywiście że z belgijskich czekoladek.

A po co wymyślili czekoladki ?

Żeby dobrać się do dzieci!

EJ TY KOLO

A KTO BEDZIE TRZYMAŁ KONFIDENTA KTÓRY KURWA DZWONI NA WŁASNĄ ŻONE NA POLICJE I JESZCZE UDAJE GITA W KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE ŻYCIA?POJEBAŁO WAM SIĘ W DUPACH WSZYSTKIM JUŻ DAWNO O JEGO KRZYWYCH AKCJACH Z MATERLOM NAWET NIE PISZE BO SZKODA STRZĘPIĆ RYJA TO SĄ ZWYKŁE PATUSY Z KHALIDOVEM NA CZELE.

El Narcosanton

Ja na swoją dzwonie regularnie, niech skuja pojeba a nie mi nożem przy dzieciach wymachuje! Nie robie tego z przyjemnosci ale bezpieczeństwo dzieci najważniejsze..

El Narcosanton

Wini odzyskamy tecze!
https://youtu.be/V1bFr2SWP1I

Oskar Pam Pam

i tak jest chujowy sobota tfu

xxx

Czyli świnia i homofob 🙂 tyle

fgedawop

Przecież każdy musi kochać każdego i z każdym się we wszystkim zgadzać to, że ktoś nie lubi bądź nie przepada za czymś, w tym przypadku za LGBT, nie sprawia, że staje się automatycznie HOMOFOBEM, tylko po prostu wyraża swoje odczucia na dany temat, przecież wy LGBT kochacie DEMOKRACJE i WOLNOŚĆ SŁOWA i tak tymi sloganami sobie wycieracie mordy ale jak ktoś wyrazi swoje zdanie to już kurwa jest HOMOFOBEM, chuj, że w DEMOKRACJI, najważniejszy jest głos WIĘKSZOŚCI, i ta WIĘKSZOŚĆ jest przeciw LGBT co sprawia, że powinniście się wy jako LGBT dostosować do GŁOSU WIĘKSZOŚCI no ale w tym wypadku jebać DEMOKRACJE bo my jako mniejszość musimy mieć racje, bo nasza racja jest mojsza niż wasza. To całe LGBT to tak naprawdę dobrze zorganizowana grupa ludzi, którzy są odgórnie opłacani przez różne ciekawe osoby i organizacje i ma to swój cel. Polacy to nie jest naród z pierwszej łapanki, lata zaborów, powstań, wywózek na sybir wytworzyły w Polakach gen przetrwania i dostrzegania zagrożeń, przez co w Polsce to moim zdaniem nie przejdzie a jak będzie większy nacisk to dojdzie w końcu do pogromów i już widać tego zalążki np. Białystok.

Popularne