Sprawdź nas też tutaj

News

Winylowa reedycja O.S.T.R. „Tabasko”. Najwyższa jakość na rynku”

„Wchodzimy na następny level” – przekonuje Tytus.

Opublikowany

 

To już oficjalne – wystartowała przedsprzedaż O.S.T.R. „Tabasko”, jednego z najważniejszych tytułów dla rodzimej sceny hip hop. Reedycja na podwójnym albumie winylowym to nie tylko znakomity jakościowo materiał zremasterowany przez Joe Caithnessa. Wydawnictwo z wyjątkową oprawą poligraficzną wzbogacą oryginalne, wcześniej niepublikowane zdjęcia autora okładki Pawła Fabjańskiego. W skład zestawu „Tabasko” 2LP wchodzi jeszcze jeden krążek – 7-calowy singiel z remiksami autorstwa samego O.S.T.R. przygotowanymi specjalnie z okazji reedycji – kultowymi „Kochana Polsko” oraz „Grzech za grzech”. Wydawnictwo na limitowanym, czerwonym winylu (marble) w atrakcyjnych pakietach dostępne będzie wyłącznie przez 7 dni.

„Tabasko” 2LP stanowi mocne rozpoczęcie nadchodzącej serii kilkudziesięciu reedycji w Asfalt. W najbliższych planach m.in. nietypowe wydanie pierwszej płyty duetu Onar/Pezet, czyli Płomień 81 „Na zawsze będzie płonął…”. Wznowienia doczeka się także jedna z najważniejszych płyt braci Waglewskich, czyli Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne „F3” w ascetycznej, surowej formie.

Mamy szerokie plany reedycji wydawnictw, w tym tytułów spoza naszego katalogu, m.in. T1-Teraz – mówi Tytus, szef i założyciel Asfalt Records.

Od lat projektujemy, wydajemy i oferujemy klientom muzyczne doświadczenia. Dbamy o detal, zawsze dostarczamy dedykowany remastering materiału audio w wykonaniu czołowych inżynierów dźwięku z Polski i Europy, wreszcie, podchodzimy nieszablonowo do oprawy wizualnej – opowiada. Wśród sukcesów Asfalt Records znalazły się m.in. nagrody Cover awArts i Srebrny Miecz KTR za płytę O.S.T.R. “GNIEW” dla najlepiej wydanego polskiego wydawnictwa winylowego. Albumy Asfalt Records regularnie lądują na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, zaś “HAO2”, druga część kultowej współpracy Ostrego i Hadesa, stała się najchętniej wybieranym winylem w 2020 roku. Od lat staramy się wyznaczać najwyższą jakość na polskim rynku wydawniczym. To, że jesteśmy znani z pieczołowicie przygotowywanych, oryginalnych wydań, wcale nie zatrzymuje naszych dalszych starań. Wręcz przeciwnie, z nowymi założeniami, bogatsi o lata doświadczeń wchodzimy na następny level – dodaje Tytus.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Tadekwladekszpadek
8 miesięcy temu

To była ważna płyta… Wiele melanży przy tym poszło. Ale jak się patrzę na to jak wygląda dziś hip hop i jak się wszystko zmieniło, to czuje niesmak że teraz każdy mce jest w biedronce nie tylko ci komercyjni

Odb
8 miesięcy temu

Gównowa reedycja T.Ę.P.Y„Żelazko”. Najlepszy anal na rynku”

Jebac polski rap
8 miesięcy temu

Wchodzimy raperom kutasem do dziupli – przekonuje tytus

tede.flac
8 miesięcy temu

można, a wręcz trzeba nie lubić ostrego, ale trzeba przyznać, że tabasko to zajebisty album

tede.flac
8 miesięcy temu
Reply to  tede.flac

chłopaczyna już 2002 wiedział, żeby jebać media

Malik
8 miesięcy temu

rucham kozy

Alberto
8 miesięcy temu
Reply to  Malik

❤️❤️❤️❤️❤️

AzbeST
8 miesięcy temu

Ledwo co Papcio Chmiel zmarł, a Tytus już się wziął za odgrzewanie kotletów, żeby wydoić pieniądz na marce!

Pissing Cock
8 miesięcy temu

Srebrny KURWA Miecz KTR! I to w nagrodę!

żENADA
8 miesięcy temu

skok na kase

NOWE BEKOWO
8 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=ZdGycmGxOqI NIC GORSZEGO NIE SLYSZALES

Popularne