Sprawdź nas też tutaj

News

Właściciel Step Records komentuje kolejny sukces wytwórni

Bariera na Youtube przekroczona po raz kolejny.

Opublikowany

 

logo step records
Logo Step Records

Kanał Step Records na YouTube przekroczył dziś magiczną barierę 3 milionów subskrypcji. Tym samym wytwórnia może się pochwalić najbardziej popularnym kanałem o tematyce muzycznej w Polsce.

Od hitowych wówczas singli Fabuły i Chady, przez kultowe utwory Włodiego, porywające kompozycje Pawbeatsa i eksplozję popularności ZBUKA, aż po erę szalonego Gangu Albanii, kanał Step Records od ponad 10 lat zapewnia fanom rapu muzykę trafiającą w wiele odmiennych gustów. To właśnie na kanale Step Records pojawiły się takie single jak „Wodospady” Popka i Matheo, „Euforia” Pawbeatsa i Quebonafide, „Żyć aż do bólu” Chady, „Młoda krew” ZBUKA czy „Hipotermia” Zeusa. Wszystkie utwory zamieszczone na kanale wyświetlono już łącznie ponad 2 700 000 000 razy.

Jak mówi sam Paweł Krok, założyciel wytwórni: – Te 3 miliony subskrypcji to efekt wieloletniej, wytężonej pracy całego naszego zespołu. Od początku naszych działań przyświeca nam cel tworzenia i rozwoju polskiego rynku rapowego. To naprawdę świetna sprawa, że udało nam się zajść tak daleko, a bez wątpienia jeszcze wiele przed nami. Dziękujemy każdemu artyście, który dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu, a przede wszystkim śp. Tomkowi Chadzie, który w największym stopniu przyczynił się do rozwoju naszego kanału i całego Step Records. Ogromne dzięki dla fanów rapu w kraju i za granicą, którzy tak chętnie sprawdzają muzykę wypuszczaną przez nasz label. Chcielibyśmy także bardzo podziękować naszym wszystkim współpracownikom i pracownikom – ludziom, których nazwiska i ksywy nie są szerzej znane, a bez których zaangażowania i bardzo często ciężkiej pracy, nie zawsze widocznej gołym okiem, nie udałoby się tego wszystkiego zbudować.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan ojciec Chady
1 rok temu

Powinni postawić pomnik Chadzie, bo tak naprawdę dzięki niemu się wybili i zdobyli taką renomę.

Jasiu
1 rok temu

aha to fajnie

Odb
1 rok temu

Właściciel Sex Shop Records komentuje kolejny sukces wytwórni w spezedaży wazeliny analnej.

EJ TY KOLO
1 rok temu

ZAJEBISCIE POLOWE TYCH WYSWIETLEN TO JA ZROBILEM BO JARAM SIE TAKIM RAPEM.
ELO.

Wasz ziom
1 rok temu

Pawbeats i Chada. Reszta ssie fiuta…

wkurwiony huj
1 rok temu

692 702 122 – numer do pnauk

wkurwiony huj
1 rok temu
Reply to  wkurwiony huj

PNauk to plemnik z krzywej kuśki Cydzego

Popularne