Sprawdź nas też tutaj

News

Wojewódzki drwi z Fabijańskiego, a ten mu odpowiada

„Artysta hiphopowy na umowę zlecenie.”

Opublikowany

 

Na łamach Polityki Kuba Wojewódzki dogryzł Sebastianowi Fabijańskiemu, nawiązując do jego hip-hopowej działalności oraz tego, że zawodnik Asfaltu w wolnym czasie maluje obrazy.


Sebastian Fabijański – aktor oraz artysta hiphopowy na umowę zlecenie – został malarze. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: Jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza. – napisał Wojewódzki.

Autor albumu „Primityw” odniósł się do wypowiedzi dziennikarza na Instagramie:Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu coś namaluję. – komentuje Fabijański.

Czyżby zawodnik Asfaltu miał pojawić się niedługo w programie Wojewódzkiego? Przypomnijmy, że gościł tam już trzykrotnie.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kokolecze
2 lat temu

Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię zgwałci, a potem zaprosi do szaletu miejskiego żeby tam znowu zgwałcić, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu obciągnę. – komentuje Fabijański.

essa
2 lat temu
Reply to  Kokolecze

NOWE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA!
Od początku epidemii w Polsce naukowcy oraz uczeni starają się uczynić wszytko co w ich mocy, alby spowolnić rozwój rozprzestrzeniania się wirusa.
Dzisiaj wydali raport, w którym jasno przedstawiają powód dlaczego Polska odnotowuje tak wysokie wskaźniki zachorowań, jestesmy już prawie top 10 na świecie.
Tym powodem są kobiety, które, zrobią wszystko aby nabić się na bolca Chada, są w stanie poświęcić zdrowie, a nawet życie swoje lub swoich bliskich.
Aby poczuć ukochaną wielką i twardą jak skała kutange sprzedadzą swojego męża na DeepWebie, a za zarobione pieniądze zakupią bilet lotniczy, aby móc spotkać się z zagranicznym Chadem, poznanym 2 h temu na Tinderze.
Łamią one jakiekoliwek ustalone zasady kwarantanny i spotykają się ze swoimi chadami na ru-cha-nie (oczywiście bez maseczek).
Urządzają one masowe gangbangi z czarnoskórymi turystami, w których dochodzi do przenoszenia koronawirusa, a także HIV.
Kobiety są jak dla naszego kraju jak pasożyt, który wyjada nas od środka.
Obecnie rząd obraduje na posiedzeniu o rozwiązaniu tego problemu.

Kuba Wojewódzki, PhD
2 lat temu
Reply to  Kokolecze

Boze, jaki to jest duren. Ja go zaraz tu wyjasnie.

1. „Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji”

Spersonifikowany przyklad? co, kurwa???? Zesrales sie, Fabijański. Albo przyklad ambiwalencji, albo spersonifikowana ambiwalencja.

2. „Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć”

Ambiwalencja nie polega na tym, ze ktos robi dwa razy to samo. Pomyliles ambiwalencje z konsekwencja, ty prymitywie, ty matole.

Dionizy Złotopolski
2 lat temu

A ty kurwa co phd, phallus dreamer, smieciu zajebany, już sobie Sebek nie może potroglodycic w internecie? Jebac Ciebie i Twoja matkę kurwe.

Odb
2 lat temu
Reply to  Kokolecze

Wojewódzki opowiada Fabijańskiemu o analu.

EJ TY KOŁO!!!
2 lat temu

Ej Chuje do Szczania!!! Czekam w huj na kolejną dawkę prawdziwej publicystyki od Kuba Wojewódzki! Wszystkie programy leżą w oryginale na twardym dysku.

EJ TY KOŁO!!!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOŁO!!!

Ej Chuje do Szczania!!! Czekam w huj na kolejną dawkę prawdziwego kina od Sebastian Fabijański! Wszystkie filmy leżą w oryginale pod zlewem.

Keal Kneegears
2 lat temu

Ja rozumiem, że redakcja lubi pisać o gównie, ale ten Fabijański jest kurwa żałosny, nawet zaczepki quebonafajde nie potrafi odbić a przebranie się w podobne ciuchy i udawanie jego zachowania potwierdziło, że jest kompletnym zjebem

Papier Polak
2 lat temu

Pozdrawiam was serdzecznie

Fgh
2 lat temu

Może ma ochotę na nieco więcej

Naoliwione suty
2 lat temu

Co ty pierdolisz z tą umową zlecenia? A ty kurwa lepszy? Jako „artysta” robisz pewnie na umowie o dzieło i teraz hejtujesz umowę zlecenia bo jest ozusowana a twoja jeszcze nie? Czy o huj ci chodzi? Masz jakiś problem do prekariuszy ty jebany yuppie etatowcu?

Jsjdjdksks
2 lat temu

E tam i tak bardziej mnie bawia te resortowe rapery jak taco czy qebo

Koronawirus
2 lat temu

Zagoscilbym u wojewodzkiego, fabijanskiego i w wielu polskich domach. Moze jaka polke bym rozgrzal nawet.

Zniesmaczony Bolec
2 lat temu

Siema, jest coś o pedałach oprócz tych dwóch?

PejaTVN
2 lat temu

Swietnie, to napewno temat o rapie… ja pierdole jakich ja czasów dożyłem.

Clive Bombardier
2 lat temu

Aaa Wojewódzki props za prowadzenie milionerów

Popularne