Sprawdź nas też tutaj

News

Wojewódzki drwi z Fabijańskiego, a ten mu odpowiada

„Artysta hiphopowy na umowę zlecenie.”

Opublikowany

 

Na łamach Polityki Kuba Wojewódzki dogryzł Sebastianowi Fabijańskiemu, nawiązując do jego hip-hopowej działalności oraz tego, że zawodnik Asfaltu w wolnym czasie maluje obrazy.

Sebastian Fabijański – aktor oraz artysta hiphopowy na umowę zlecenie – został malarze. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: Jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza. – napisał Wojewódzki.

Autor albumu „Primityw” odniósł się do wypowiedzi dziennikarza na Instagramie:

Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu coś namaluję. – komentuje Fabijański.

Czyżby zawodnik Asfaltu miał pojawić się niedługo w programie Wojewódzkiego? Przypomnijmy, że gościł tam już trzykrotnie.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kokolecze

Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię zgwałci, a potem zaprosi do szaletu miejskiego żeby tam znowu zgwałcić, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu obciągnę. – komentuje Fabijański.

essa

NOWE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA!
Od początku epidemii w Polsce naukowcy oraz uczeni starają się uczynić wszytko co w ich mocy, alby spowolnić rozwój rozprzestrzeniania się wirusa.
Dzisiaj wydali raport, w którym jasno przedstawiają powód dlaczego Polska odnotowuje tak wysokie wskaźniki zachorowań, jestesmy już prawie top 10 na świecie.
Tym powodem są kobiety, które, zrobią wszystko aby nabić się na bolca Chada, są w stanie poświęcić zdrowie, a nawet życie swoje lub swoich bliskich.
Aby poczuć ukochaną wielką i twardą jak skała kutange sprzedadzą swojego męża na DeepWebie, a za zarobione pieniądze zakupią bilet lotniczy, aby móc spotkać się z zagranicznym Chadem, poznanym 2 h temu na Tinderze.
Łamią one jakiekoliwek ustalone zasady kwarantanny i spotykają się ze swoimi chadami na ru-cha-nie (oczywiście bez maseczek).
Urządzają one masowe gangbangi z czarnoskórymi turystami, w których dochodzi do przenoszenia koronawirusa, a także HIV.
Kobiety są jak dla naszego kraju jak pasożyt, który wyjada nas od środka.
Obecnie rząd obraduje na posiedzeniu o rozwiązaniu tego problemu.

echTEpolki

Uwaga czas na prawdziwą przyczynę niegasnącej epidemii. Chad ze względu na zajebista genetykę koronawirusa przejdzie bezobjawowo albo z objawami lekkiego przeziębienia, jak taki chad zerżnie jakąś kobietę, to ona się oczywiście koronawirusem zarazi, następnie wróci do swojego męża/chłopaka, czy beciaka, którego wykorzystuje i w prezencie przyniesie mu wirusa. p0lka nie może zrozumieć, że ograniczenie kontaktów międzyludzkich i kwarantanna, to nie jest czas na pierdolenie się całe dnie. Izolacja oznacza, że nie wolno jej wieczorem zakradać się do chada na seks, licząc, że policja nie sprawdzi. Nie raz kurwa widziano jak, kobieta wymyka się z kwarantanny na seks z chadem, albo kobieta wchodzi do domu chada objętego kwarantanną by się jebać. To jest prawdziwa przyczyna transmisji. Z jednej strony p0lka będzie udawać, że dba o dystans i bezpieczeństwo, a potem dojdzie do kurewsko dużej liczby zbliżeń. Tak p0lko seks z osobą zarażoną- zarażenie, nawet jeśli nie ma ona objawów i tak jak się p0lka pieprzy z kimś to nie trzyma dystansu i nie stosuje się do zaleceń.

Kuba Wojewódzki, PhD

Boze, jaki to jest duren. Ja go zaraz tu wyjasnie.

1. „Kolega Kuba Wojewódzki to spersonifikowany przykład ambiwalencji”

Spersonifikowany przyklad? co, kurwa???? Zesrales sie, Fabijański. Albo przyklad ambiwalencji, albo spersonifikowana ambiwalencja.

2. „Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć”

Ambiwalencja nie polega na tym, ze ktos robi dwa razy to samo. Pomyliles ambiwalencje z konsekwencja, ty prymitywie, ty matole.

Dionizy Złotopolski

A ty kurwa co phd, phallus dreamer, smieciu zajebany, już sobie Sebek nie może potroglodycic w internecie? Jebac Ciebie i Twoja matkę kurwe.

Odb

Wojewódzki opowiada Fabijańskiemu o analu.

EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SEBASTIAN FABIJAŃSKI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOŁO!!!

Ej Chuje do Szczania!!! Czekam w huj na kolejną dawkę prawdziwej publicystyki od Kuba Wojewódzki! Wszystkie programy leżą w oryginale na twardym dysku.

EJ TY KOŁO!!!

Ej Chuje do Szczania!!! Czekam w huj na kolejną dawkę prawdziwego kina od Sebastian Fabijański! Wszystkie filmy leżą w oryginale pod zlewem.

EJ TY KOLO !!!

JEBAĆ CIE CHUJU DO SZCZANIA. ZNAJDE CIE I NAWALE KLOCOW NA RYJCA.

Keal Kneegears

Ja rozumiem, że redakcja lubi pisać o gównie, ale ten Fabijański jest kurwa żałosny, nawet zaczepki quebonafajde nie potrafi odbić a przebranie się w podobne ciuchy i udawanie jego zachowania potwierdziło, że jest kompletnym zjebem

Papier Polak

Pozdrawiam was serdzecznie

Fgh

Może ma ochotę na nieco więcej

Naoliwione suty

Co ty pierdolisz z tą umową zlecenia? A ty kurwa lepszy? Jako „artysta” robisz pewnie na umowie o dzieło i teraz hejtujesz umowę zlecenia bo jest ozusowana a twoja jeszcze nie? Czy o huj ci chodzi? Masz jakiś problem do prekariuszy ty jebany yuppie etatowcu?

Jsjdjdksks

E tam i tak bardziej mnie bawia te resortowe rapery jak taco czy qebo

Koronawirus

Zagoscilbym u wojewodzkiego, fabijanskiego i w wielu polskich domach. Moze jaka polke bym rozgrzal nawet.

Zniesmaczony Bolec

Siema, jest coś o pedałach oprócz tych dwóch?

PejaTVN

Swietnie, to napewno temat o rapie… ja pierdole jakich ja czasów dożyłem.

Clive Bombardier

Aaa Wojewódzki props za prowadzenie milionerów

Popularne