Sprawdź nas też tutaj

News

„Wojtek Sokół” pokrył się platyną

W tydzień po premierze raper sprzedał 30 tysięcy płyt.

Opublikowany

 

Sokół / fot. Jakub Suwiński

Pierwsze solowe wydawnictwo Sokoła w ciągu pierwszego tygodnia od premiery uzyskało nakład 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Oznacza to status platynowej płyty. Sokół ogłasza także drugą datę warszawskiego koncertu z “Pierwszej Solowej Trasy’, który odbędzie się 14 kwietnia w warszawskim kinie Luna.

Sukces Sokoła

Pierwszy solowy album Sokoła to dla fanów materiał, na który warto było czekać. Świadczą o tym zarówno pełne zachwytów recenzje, jak i liczba sprzedanych płyt. Materiał już w preorderze osiągnął status złotej płyty, a już tydzień po oficjalnej premierze wydawnictwo “Wojtek Sokół” uzyskało sprzedażowy status platynowej płyty.

Trasa koncertowa

Już za kilka dni pierwsi słuchacze Sokoła będą mogli sprawdzić jak nowy materiał artysty wypada na żywo. 2 marca rusza „Pierwsza Solowa Trasa”, czyli trasa koncertowa promująca album. Wojtka Sokoła będzie można zobaczyć i usłyszeć w 15 miastach. Bilety na wszystkie koncerty są już wyprzedane, na czele z wydarzeniem w warszawskim Palladium, na które bilety zniknęły w zaledwie kilka godzin. Trasę oficjalnie zamknie finałowy koncert, który odbędzie się w przestrzeni Kina Luna w Śródmieściu Południowym, symbolicznej dla muzycznych początków Sokoła części miasta. W specjalnie zaaranżowanej na ten dzień sali kinowej, fani rapera będą mieli okazję zobaczyć występ, który zostanie wzbogacony o niezwykłą oprawę wizualną, opartą o materiały archiwalne zebrane przez artystę w ciągu 20 lat jego działalności muzycznej, a jeszcze przez tydzień spacerując po Warszawie, oglądać można afisze na przystankach autobusowych, z wyborem klasycznych cytatów z utworów Sokoła.

Bilety na specjalny koncert zamykający trasę promującą album “Wojtek Sokół” będą dostępne w sprzedaży od 27/02 na platformie Going.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wali & Konia

już dawno się pokrył, bo się sprzedał Żydom i Szatanowi

mojeidznasz

Bezczel dostaje wpierdol od fana szpaka: https://www.youtube.com/watch?v=ZdqktHsEEZQ

Imitator Naśladowcy Odb

Sokół „P” okrył się platynowym Wojtkiem.

Naśladowca Odb

,,Wojtek Platyna” sokołował się pokryciem

Odb

Sokół pokrył platynowego Wojtka

BEKA Z SOKOŁA

BEKA Z SOKOŁA, WIELKI OBROŃCA ZWIERZĄT
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/5XRZESDWMN/1.jpg

sada

Pokryła to się twoja morda spermą, tfu !

kody_milo

Kto to gówno od tego starego komucha jeszcze kupuje? Lektor Ivona to jest fenomen na polskiej scenie rapu, pierdoli to samo od kilkunastu lat tylko zmienia się tło a idioci to kupują

Skwarczester

Wojtek Sokół pokrył się platyną – i co, będziesz teraz po warszawie chodzić ujebany platynową farbą? A co z utrzymywaniem higieny – myciem się?

rasista

pogratulować ale 30 tyśi smiesznie to brzmi na 40 milionowy kraj

tdf_nwj
Mosiek Kaczyński

Poza numerem „koniec gatunku” ta płyta jest fatalna. Może niektóre instrumentale dają radę. Warstwa liryczna ta sama od wielu lat. Świeć na ściankach jaszczempiu.

Maras

Podkłady ma mocarne, nie można nic odmówić.

Antek

Palec na oku sprzedał 95tys, z rap sceny chyba nikt w Polsce nie przebije

Bestia z Wadowic

Ani z rap sceny ani z innych gatunków. Jebać popowe popierdółki, które od dawna nie dorastają do pięt sprzedaży płyt rapowych.

tdf

liroj pół miliona za „alboom”, peja 150 tysi na legalu

Pjoter

Budka Suflera – Nic nie boli tak jak życie – 1 mln.

Jaca

Powinno być „Wojtek Sokół” pokrył się spermą

Zipera

Jakim trzeba być śmieciem żeby pisać tak o kimś kto tyle wniósł do rap gry nie będąc farmazonem jak większość sceny. ZIP skład ty kurwo jebana

00:12 i 17

Opublikowany 8 minut temu Przez Redakcja

17:17 7

Luka Dončić

To platyna nie jest od miliona sprzedanych egzemplarzy?

ProfesorNauk

Pierwszy! Ostatni raz. Serio już idę stąd. Miło było poznać. Trzymajcie się!

mojeidznasz

ProfesorNauk i cydży przyłapani na koncercie Nicki Minaj ! https://www.youtube.com/watch?v=ZdqktHsEEZQ

Popularne