Sprawdź nas też tutaj

News

Wracają koncerty – rząd luzuje obostrzenia

Branża koncertowa ujawnia pierwsze line up’y.

Opublikowany

 

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dzisiaj odmrażanie gospodarki. Pojawiły się m.in. informacje bardzo istotne dla branży koncertowej, która od dłuższego czasu była zamrożona. Do normalności będziemy wracać stopniowo, ale zawsze lepsze to, niż nic.

Od 15 maja będą mogły odbywać się imprezy okolicznościowe na zewnątrz z limitem 25 osób, natomiast od 29 maja imprezy wewnątrz będą możliwe z limitem 50 osób.

Od 29 maja łagodniejsze restrykcje związane z gastronomią, imprezami okolicznościowymi, kulturą, edukacją i sportem przy utrzymującym się niskim poziomie zachorowań. – poinformował premier.

Dzisiaj FEST Festival ogłosił kolejnych artystów. Do line up’u tegorocznej edycji dołączają m.in. Nothing But Thieves, Aurora, Slowthai, Pezet i Sanah.

FEST Festival to jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń tego lata, którego nie można przegapić. Jak zapewniają organizatorzy – tegoroczna edycja to jeszcze więcej scen muzycznych i jeszcze większy rozmach przedsięwzięcia. W dniach 11-14 sierpnia 2021 roku spotkamy się wszyscy razem i ponownie poczujemy festiwalowy klimat za którym tak bardzo tęsknimy. Do line up’u dołącza dwunastu światowej sceny artystów: Nothing But Thieves, Slowthai, Aurora, sanah, Pezet, Princess Nokia, OIO, Undadasea, The Blaze, Kiasmos, Tommy Cash i Smith & Thell którzy wystąpią w Chorzowie.

 
34 komentarze
34 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Aftyka
8 miesięcy temu

Hahahaaha o tych gwałtachna raperkach to duzo ostatnio TPS, Belmondo Kobik w klubie Prozak, kto jeszcze hehehehehehe

Dragon Ball Z
8 miesięcy temu

JEBAĆ STEP RECORDS

Ziominho
8 miesięcy temu
Reply to  Dragon Ball Z

FREESENTINO

Odb
8 miesięcy temu
Reply to  Dragon Ball Z

wracają anale – rząd luzuje poślady

PKS
8 miesięcy temu
Reply to  Dragon Ball Z

Jebać też czarnochow i muzułmanów

Andżej
8 miesięcy temu

Myślę, że po tej całej pandemii i lockdownach jedno wszyscy będziemy mogli zgodnie przyznać: jej plusem był brak koncertów tzw. polskich raperów.

Zbynio
8 miesięcy temu

jebać tych wymienionych, koncert Sentino w Polsce to byłoby wydarzenie.Ale zaszczepiłem się i będę śledził poczynania koncertowe Seby w Europie i cisne na koncerty. Chetnie w Maladze, zajebisty rap w zajebistym miejscu.

Beka Z Lamusa pOlskiego Przegrywa
8 miesięcy temu
Reply to  Zbynio

Mówiłem ci już lamusie. Idź do roboty na budowę, albo na taśmę to i ciebie będzie stać na wypierdzianego golfa. A mieszkanie z mamusią i tatusiem w twoim przypadku nie jest takie złe. Przynajmniej masz co żreć i gdzie spać.

Obd
8 miesięcy temu
Reply to  Zbynio

Ty tam kurwo wiesz gdzie on siedzi. Znow wydaje ci sie ze wszystko wiesz zwyrodnialcu. A na ,, M” to znasz jedynie Mysłowice albo Mielec.

Trzy Korony
8 miesięcy temu

Po chuj te koncerty ciekawe ile jeszcze by wytrzymali raperki zanim by zaczeli jeździć w firmach kurierskich przywożąc nam paczki lub kebsy do chaty. Wyobraź sobie zamawiasz pizzę lub kto co lubi dzwonek do drzwi otwierasz patrzysz o kurwa paluch
Dzień dobry mam pizzę dla pana bilon w dupę drobne proszę w szparę między zębami

Imię jego 40 i 4
8 miesięcy temu
Reply to  Trzy Korony

Wyjebałem z krzesła po przeczytaniu xd.

Trzy Korony
8 miesięcy temu

Imię jego… Kaliber 44 najlepszy zespół HH jaki istniał w tym kraju

Słodka Prawda
8 miesięcy temu
Reply to  Trzy Korony

Kiedys komus tu z glama Tomb pizze dowiozł 🙂

Miras
8 miesięcy temu
Reply to  Trzy Korony

Nawet VNM plakal w jakims kawalku ze przez pandemie wyladowal na bruku

Ziominho
8 miesięcy temu

Beka. Luzuja bo na juwenaliach sraliach kupe kasy zarobia.
Otworzcie kurwa oczy

Beka Z Lamusów
8 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Ty też poluzuj odbyt. Kupe kasy zarobisz.

Ziominho
8 miesięcy temu

Nie prowokuj powaznych ludzi. Nie wiesz z kim przy stole siedzialem

RATKO MLADIĆ
8 miesięcy temu
Reply to  Ziominho

Otworzyć wszystko. Zamknąć rząd

Trzy Korony
8 miesięcy temu

Gdyby wybory w sejmie mogły coś zmienić były by zakazane obojętnie kto wygra PiS PO lewica czy kurwica to i tak wiedzą tam zomowcy w lat 80′ i tylko świnie skaczą z partii do partii zobaczcie sobie jakie są roszady po wyborach transfery lepsze i lepiej płatne niż w UEFA

główny patolog miast i wsi
8 miesięcy temu

jebać peło

Kapitan Bomba
8 miesięcy temu

Tuska to powinieneś po stopach całować retardzie. Tusk był jak sułtan kosmitów, obiecywał może dużo, ale przynajmniej tego nie spełniał… a taki Jaro obiecał patologi 500+ i już w stepie jest imprezka, dał tarcze dla artystów i już bednarki z miuoszami trąby wyciągają po „pieniążki” z tarczy. Im władza mniej realizuje z obietnic tym lepiej dla gospodarki i obywateli…. no chyba że jesteś patusem słuchających TPS’a, mającym bliźniaki z Dzesiką z żabki to ok, dalej możesz głosować na PIS.

Trzy Korony
8 miesięcy temu
Reply to  Kapitan Bomba

500+ to pieniądze dla dzieci kto je jak wydaje jego sprawa byle nie na wodę i faje. A pieniądze na dzieci płacą w każdym kraju na zachód i na północ cymbale jebany. Wszyscy chcą w PL zachodu tam dają pieniądze na dzieci na każde kurwa wprowadzili to w PL proszę bezdzietne cioty które mieszkają z mamusia i nie potrafią wyrwać laski nawet 2/10 się prują chuj wie o co sami jesteście patologia pierdolona 3X letnie prawiczki nawet z mając 500 zł w kieszeni Nysie dziwki nie wyrwali

Wnuk Tedego
8 miesięcy temu
Reply to  Trzy Korony

Ty kurwa imbecylu na zachodzie dają bo ich stać vide Niemcy ( Polska gospodarka generuje PKB wielkości Bawarii xD) albo mają dług powyżej 100% PKB jak Francja i już dawno powinny być objęte procedurą nadmiernego deficytu ponieważ ich zachowanie szkodzi stabilności systemu finansowego całej strefy euro. Słuchaj sobie TPS’a czy innych debili którzy by nie zdali egzaminu z Wosu na poziomie podstawówki i nie wychylaj się w tematach o których nie masz kurwa najmniejszego pojęcia. Zachód zaczął rozdawać kiedy stał się bogaty a nie stał się bogaty od tego że zaczął rozdawać. Zresztą skutkiem tego rozdawnictwa jest najazd hord muzułmańskich i murzyńskich które spodziewają się w UE raju na ziemi

Trzy Korony
8 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Pojebany jesteś ? A kiedy Niemcy stali się bogaci jak ograbili innych na całe szczęście na naszych oczach właśnie jest koniec zachodu Niemcy już płaczą Szwedzi to samo Francuzi Belgowie już oddali swoje państwa muzułmanom i jebac cała strefę euro niech jebnie w chuj PL złoty pójdzie do góry i ogólnie ku chwale paktowi trój morza a polska nie jest taka biedna tylko te kurwy rządzące za dużo kradną wszędzie i ogólnie chuj z tobą śmieciu

Trzy Korony
8 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Debil skutkiem rozdawnictwa a kto kurwa litra te 500 zł w skarpetkę co przecież to w przeciągu 2-3 dni wraca do państwa Ty wogole zakupy robisz zobacz ile kosztuje mleko dla dziecka lub pieluchy

Can
8 miesięcy temu
Reply to  Kapitan Bomba

„Tusk był jak sułtan kosmitów, obiecywał może dużo, ale przynajmniej tego nie spełniał… a taki Jaro obiecał patologi 500+ i już w stepie jest imprezka,” – hahaha, yebłem. Doceniam wpisa.

Sentence będzie robił lody
8 miesięcy temu

Sejm i Senat już z trzy dekady temu winni zdelegalizowac tyci przebierańców.

CozaWACEK
8 miesięcy temu

serio jesteś już mdły i nudny przecpuchu..

B1Lą
8 miesięcy temu

„Do line up’u dołącza dwunastu światowej sceny artystów: sanah, Pezet, Princess Nokia, OIO (…)”

Ktoś się kurwa zbyt mocno rozpędził z tą promocją 😀

Beka Z Lamusów
8 miesięcy temu

Jak sobie siostrę wychowałeś, taką teraz masz…

YO..
8 miesięcy temu

21:03 29

Opublikowany 16 minut temu 28 kwietnia 2021Przez Maxymilian Hozer

Beka Z Lamusów
8 miesięcy temu

Moja stara jak by ci strzeliła lepa na brzydki ryj, to byś się nakrył girami kasztanie.

ziomaloza and spokoza und gitoza 666
8 miesięcy temu

Plebs chce być sławny na siłę?

Popularne